memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
6 czerwca 2021, 23:44
mężczyźni:
Odpisz
6 czerwca 2021, 22:25
A nie powinno być "Do Niemiec"?
6 czerwca 2021, 21:27
Po piwo to do Wielkiej Brytanii...
Edytowano - 6 czerwca 2021, 21:14
chłopacy: A może odwiedzimy dom Hitlera?
6 czerwca 2021, 21:15
@Tonell: dobty pomysł!
5 czerwca 2021, 21:12
*Anschluss noises*
5 czerwca 2021, 19:12
Chłopcy*
5 czerwca 2021, 23:20
@sztywny_kij: chłopacy też jest poprawnie
5 czerwca 2021, 18:45
w Niemczech, do NIEMIEC
5 czerwca 2021, 18:38
Ja bym przyszedł w dwóch zegarkach i wieszał flagę
5 czerwca 2021, 18:20
Przypomniało mi się jak Pani od niemieckiego się nass pytała dlaczego chcieli byśmy pojechać do Niemiec Wszyscy w klasie mówili że widoki i wgl A ja powiedziałam że są fajne eventy w pokemonach Np: safari zone
Ja bym chciał dla beki wywiesić gdzieś Polską flagę
Prawdziwe chady pójdą na mównicę i zaczną hailować
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież6 czerwca 2021, 23:44
mężczyźni:
Odpisz
6 czerwca 2021, 22:25
A nie powinno być "Do Niemiec"?
Odpisz
6 czerwca 2021, 21:27
Po piwo to do Wielkiej Brytanii...
Odpisz
Edytowano - 6 czerwca 2021, 21:14
chłopacy: A może odwiedzimy dom Hitlera?
Odpisz
6 czerwca 2021, 21:15
@Tonell: dobty pomysł!
Odpisz
5 czerwca 2021, 21:12
*Anschluss noises*
Odpisz
5 czerwca 2021, 19:12
Chłopcy*
Odpisz
5 czerwca 2021, 23:20
@sztywny_kij: chłopacy też jest poprawnie
Odpisz
5 czerwca 2021, 18:45
w Niemczech, do NIEMIEC
Odpisz
5 czerwca 2021, 18:38
Ja bym przyszedł w dwóch zegarkach i wieszał flagę
Odpisz
5 czerwca 2021, 18:20
Przypomniało mi się jak Pani od niemieckiego się nass pytała dlaczego chcieli byśmy pojechać do Niemiec
Wszyscy w klasie mówili że widoki i wgl
A ja powiedziałam że są fajne eventy w pokemonach
Np: safari zone
Odpisz
5 czerwca 2021, 18:38
Ja bym chciał dla beki wywiesić gdzieś Polską flagę
Odpisz
5 czerwca 2021, 18:20
Prawdziwe chady pójdą na mównicę i zaczną hailować
Odpisz