Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Frustrujące
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Phi!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lutego 2014, 15:21
mision inbosybru *_*
Odpisz
11 czerwca 2016, 10:27
@andi12345: Fajnie się na takie wchodzi używając praktycznie tylko siły ramion. Od tego jest poręcz.
Odpisz
23 lutego 2019, 14:13
@andi12345: hëj andi
Odpisz
23 lutego 2019, 14:28
slithey czemu
Odpisz
22 czerwca 2018, 14:52
Wycieczka w Karpaty.
Odpisz
12 lutego 2014, 19:56
...w jednym kawałku.
Odpisz
11 lutego 2014, 23:07
Challenge accepted B)
Odpisz
11 lutego 2014, 21:33
zależy jeszcze czy w górę czy w dół ;)
Odpisz
11 lutego 2014, 21:22
przez perspektywę nie mogę ocenić czy to będzie zjazd olimpijski czy wspinaczka himalajska
Odpisz
11 lutego 2014, 19:08
Nie jest źle. Lepiej po takich schodach wchodzić, niż schodzić.
Odpisz
11 lutego 2014, 19:13
Ale on musi zejść ;_;
Odpisz
11 lutego 2014, 19:18
Na zawał :|
Odpisz
11 lutego 2014, 21:07
Wejść ...
Odpisz
11 lutego 2014, 21:10
@gelo1238: Aaa... ja myślałem że to jest most ze stopniami w dół. Teraz widzę że to schody w górę, które zostały sfotografowane pod odpowiednią perspektywą.
Odpisz
12 lutego 2014, 15:28
jak perspektywa? ;_; Ewidentnie po tych schodach trzeba wejść...
Odpisz
12 lutego 2014, 15:37
Taka że wydaję się że to jest most, myślałem że z lewej i prawej to woda.
Odpisz