Jedyna rzecz, której nauczyli mnie Power Rangers...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Nie zadzieraj z bobrami
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Tacy sami, a ściana między nami
To by wystarczyło
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lutego 2014, 12:07
Te wybuchy bez siły odrzutu :)
Odpisz
12 lutego 2014, 12:56
Tam były wybuchy nawet po zwykłym skoku albo zderzeniu mieczami xD
Odpisz
12 lutego 2014, 14:02
I te realistyczne odgłosy wydawane podczas walki :D
Odpisz
12 lutego 2014, 14:08
@Psuja34: I po walce 0 zadrapań.. tylko kurz.
Odpisz
12 lutego 2014, 14:14
@Psuja34: I ta chmara przeciwników dookoła atakująca pojedynczo :)
Odpisz
12 lutego 2014, 15:49
I latający po mieście megazord oraz potwory, których nikt nie zauważa :D
Odpisz
12 lutego 2014, 16:09
@Psuja34: Dobre :D Masz plusy przy wszystkich wypowiedziach :D
Odpisz
12 lutego 2014, 16:57
Wow mój rekord. :d
I na dodatek, te ich transformacje...
I jak oni oddychali w tych hełmach? :P
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2014, 17:02
@Psuja34: I jak nie darły się te kostiumy przy takich akcjach, jak wybuchy czy miecze.Poza tym co to było?Jakieś kombinezony chyba :D
Odpisz
12 lutego 2014, 17:23
Kombinezony...
Z lateksu (al'a sado-maso dla dzieci)
uciskające narządy rodne.. (różowa ma farta)
Odpisz
6 lipca 2014, 12:01
i te plastikowe gejowskie ubranka i po odrzucie ich spodkanie z ziemią
żryjcie gruz!!
Odpisz
6 lipca 2014, 11:59
wystarczy mieć tylko gejowskie wdzianka i wrogowie wiedzą o co chodzi :)
Odpisz
14 lutego 2014, 10:35
Ewentualnie jeżeli pomoc nie pomaga to zmień swój pojazd w megazorda.
Odpisz
12 lutego 2014, 20:21
Nie tylko to. Nauczyli mnie także tego, że nawet jeśli masz do czynienia z jednym kolesiem, to musisz przyprowadzić swoich kolegów aby razem go naklepać.
Odpisz
12 lutego 2014, 17:53
A jeżeli przemoc nie rozwiązała twoich problemów, to znaczy, że użyłeś jej zbyt mało.
Odpisz
12 lutego 2014, 15:23
Zawsze zastanawiało mnie czemu ich nowe super hiper bronie działają tylko kiedy używają ich po razpierwszy
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2014, 15:00
Oglądałem to jak miałem 5 lat.Do dziś cała rodzina się ze mnie śmieje xxd
Odpisz
12 lutego 2014, 12:59
ech..i te różne ich części :D najlepsze (według mnie) były ze zwierzętami i z dinozaurami xd
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2014, 14:34
@Mirek01: Zgadzam się z tobą.
Chociaż oryginał i ,,Ninja Storm" też były niezłe.
Odpisz
12 lutego 2014, 13:55
jak ja to kiedyś oglądałem?
Odpisz
12 lutego 2014, 13:30
no wiecie coo?!
Odpisz
12 lutego 2014, 14:07
@madzia123769: Nie nie wiemy, oświeć nas
Odpisz
12 lutego 2014, 13:00
Jakie to było durne! I te różne rodzaje. Ninja moc, mistyczna moc. Trzech rendżersów, pięciu, sześciu. Te kolorki! Jesteśmy wojownikami i ubieramy się jak lalki barbie! Ale ja to oglądałam i lubiłam. XD
Odpisz