memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
22 kwietnia 2021, 16:38
Ale jak to wymontowali nam łańcuch
Odpisz
2 stycznia 2022, 13:32
@JaJestemZWami: Dokładnie
1 sierpnia 2014, 11:52
@KontoUsunięte: Łajno prawda :3 nie chcesz żeby ci ukradli rower? Przyklej do niego zdjęcie Beibera! (łajno też może być, mała różnica)
6 czerwca 2011, 01:54
Dwie godziny to z kluczykami do tych zapinek :)
1 maja 2011, 09:11
nigdy wiecej............ nie ukradniecie mi roweru! xDe
14 lutego 2011, 13:48
LoL pewnie z jakies 2 godziny :D
3 listopada 2008, 06:23
Tu są 2 rowery :/ Hmm...ciekawe ile czasu to robili ;) 2/5
11 maja 2008, 09:07
popieram cię pieczara1994. 1
3 maja 2008, 20:58
co to ma być? tu maja byc smieszne obrazki a nie takie debilskie
29 kwietnia 2008, 21:28
Właściciel roweru musi mieć dużo czasu żeby to odczepić.
16 kwietnia 2008, 20:59
wykozaczony rower a nawet dwa ja osobiście wole normalne
15 marca 2008, 14:47
takiego to napewno nie ukradną
13 marca 2008, 21:39
fajne s kad mas takie?????
11 marca 2008, 13:37
I jak to teraz odczepic xD
11 marca 2008, 00:29
fajnie masz "miszczu"
6 marca 2008, 19:55
fajny avatar songo ale mój silniejszy
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2021, 16:38
Ale jak to wymontowali nam łańcuch
Odpisz
2 stycznia 2022, 13:32
@JaJestemZWami: Dokładnie
Odpisz
1 sierpnia 2014, 11:52
@KontoUsunięte: Łajno prawda :3 nie chcesz żeby ci ukradli rower? Przyklej do niego zdjęcie Beibera! (łajno też może być, mała różnica)
Odpisz
6 czerwca 2011, 01:54
Dwie godziny to z kluczykami do tych zapinek :)
Odpisz
1 maja 2011, 09:11
nigdy wiecej............ nie ukradniecie mi roweru!
xDe
Odpisz
14 lutego 2011, 13:48
LoL pewnie z jakies 2 godziny :D
Odpisz
3 listopada 2008, 06:23
Tu są 2 rowery :/
Hmm...ciekawe ile czasu to robili ;) 2/5
Odpisz
11 maja 2008, 09:07
popieram cię pieczara1994. 1
Odpisz
3 maja 2008, 20:58
co to ma być? tu maja byc smieszne obrazki a nie takie debilskie
Odpisz
29 kwietnia 2008, 21:28
Właściciel roweru musi mieć dużo czasu żeby to odczepić.
Odpisz
16 kwietnia 2008, 20:59
wykozaczony rower a nawet dwa ja osobiście wole normalne
Odpisz
15 marca 2008, 14:47
takiego to napewno nie ukradną
Odpisz
13 marca 2008, 21:39
fajne s kad mas takie?????
Odpisz
11 marca 2008, 13:37
I jak to teraz odczepic xD
Odpisz
11 marca 2008, 00:29
fajnie masz "miszczu"
Odpisz
6 marca 2008, 19:55
fajny avatar songo ale mój silniejszy
Odpisz