Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
To by wystarczyło
Przypałowo
Trzeba brać osobną torbę
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 6 czerwca 2021, 21:06
Wymieńmy się ulubionymi piosenkami
Silhouette zespołu Owl city
Nie wcale nie mam depresji
Odpisz
6 czerwca 2021, 21:44
@Alfa7: land of confusion zespołu genesis
Odpisz
7 czerwca 2021, 18:40
@Alfa7: Miłość w Zakopanem-Slawomir
Pozdrawiam cieplutko z rodzinką
Odpisz
7 czerwca 2021, 18:46
@Alfa7: Master of Puppets od Metallici
Odpisz
7 czerwca 2021, 19:20
@Alfa7: Seagulls od Adama Younga (ten sam co od Owl City i Port Blue)
Odpisz
7 czerwca 2021, 19:30
@Alfa7: Green Day - American Idiot
Odpisz
7 czerwca 2021, 20:05
@Alfa7: Radioactive - Imagine Dragons
Odpisz
7 czerwca 2021, 20:28
@Alfa7: Mam ich mnóstwo, ale na tą chwilę będzie to któraś z poniższych
Tally Hall - &
Tally Hall - Turn the lights off
Lemon Demon - Ultimate Showdown of Ultimate Destiny
Odpisz
7 czerwca 2021, 23:45
@Alfa7: SugarCrash
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2021, 00:41
@Alfa7: Ulubioną ciężko mi wskazać, ale bardzo lubię "Eto Rodina Moja" Pjotra Matrjoniczeva.
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2021, 06:15
@Alfa7: Lonely day - System of a down
The phantom of the opera - Nightwish
(Szczerze to mam wiele ulubionych ale nie chcę się rozpisywać)
Odpisz
8 czerwca 2021, 11:21
@Alfa7: Ohne dich- Rammstein
Odpisz
8 czerwca 2021, 12:03
@Alfa7: Soundtrack z digimonów, po prostu
Odpisz
10 czerwca 2021, 19:56
@Nokia_701: obecnie sales - renee
Odpisz
6 czerwca 2021, 21:01
Ah, uwielbiam wracać do starych kawałków trzeciego wymiaru, jeden osiem L i przede wszystkim Verby
Ale wracam raz na co najmniej pół roku żeby ta magia nie zniknęła <3
Odpisz