Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Alfa7

Edytowano - 6 czerwca 2021, 21:06

Wymieńmy się ulubionymi piosenkami
Silhouette zespołu Owl city
Nie wcale nie mam depresji

Avatar astrofizyk

6 czerwca 2021, 21:44

@Alfa7: land of confusion zespołu genesis

Avatar JestemNormikiem

7 czerwca 2021, 18:40

@Alfa7: Miłość w Zakopanem-Slawomir
Pozdrawiam cieplutko z rodzinką

Avatar GigannPlus

7 czerwca 2021, 18:46

@Alfa7: Master of Puppets od Metallici

Avatar Transformer_fan

7 czerwca 2021, 19:20

@Alfa7: Seagulls od Adama Younga (ten sam co od Owl City i Port Blue)

Avatar NowszyRevLer

7 czerwca 2021, 19:30

@Alfa7: Green Day - American Idiot

Avatar PolishDestroyer

7 czerwca 2021, 20:05

@Alfa7: Radioactive - Imagine Dragons

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2021, 20:28

@Alfa7: Mam ich mnóstwo, ale na tą chwilę będzie to któraś z poniższych

Tally Hall - &
Tally Hall - Turn the lights off
Lemon Demon - Ultimate Showdown of Ultimate Destiny

Avatar Nokia_701

7 czerwca 2021, 23:45

@Alfa7: SugarCrash

Avatar TowarzyszTobislav

Edytowano - 8 czerwca 2021, 00:41

@Alfa7: Ulubioną ciężko mi wskazać, ale bardzo lubię "Eto Rodina Moja" Pjotra Matrjoniczeva.

Avatar Pokemoniara

Edytowano - 8 czerwca 2021, 06:15

@Alfa7: Lonely day - System of a down

The phantom of the opera - Nightwish

(Szczerze to mam wiele ulubionych ale nie chcę się rozpisywać)

Avatar Fusiak102

8 czerwca 2021, 11:21

@Alfa7: Ohne dich- Rammstein

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

8 czerwca 2021, 12:03

@Alfa7: Soundtrack z digimonów, po prostu

Avatar Nokia_701

10 czerwca 2021, 19:56

@Nokia_701: obecnie sales - renee

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2021, 21:01

Ah, uwielbiam wracać do starych kawałków trzeciego wymiaru, jeden osiem L i przede wszystkim Verby
Ale wracam raz na co najmniej pół roku żeby ta magia nie zniknęła <3

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: Igomocarz
Tagi: #muzyka, #wiek, #rel

Pozdrawiam świetliki

To by wystarczyło

Przypałowo

Trzeba brać osobną torbę

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka