Ciekawe, czy są tu ludzie, którzy ogrywali Gothica na premierę?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
Trzykrotny T
Za co ta premia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Chciał tylko pomóc
Znak czasów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 czerwca 2021, 18:17
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2021, 18:41
@bandit_the_drug_lord: tradycja
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2021, 00:00
@bandit_the_drug_lord: Nie wiem czy tylko ja tak miałem, ale przez 2h "naprawiałem" problem ze zgodnością. Jedyny minus grania w gothica na nowych komputerach jest taki, że (przynajmniej u mnie) nie widać paska hp przeciwnika, i jak chandlujesz, to nie widać ilości rudy jaką misisz zapłacić, ale ponoć stworzono modyfikację, która naprawia ten problem
Odpisz
8 czerwca 2021, 08:08
@silvertape: tak, są patche to wszystkich części. Prawdę mówiąc to bez tego nie da się odpalić Gothica więc nie wiem jak go odpaliłeś. Masz tu link do wszystkich patchy jakby co: https://gothic.arhn.eu/inne/gothic_na_nowych_systemach.html
Odpisz
8 czerwca 2021, 10:18
@IgiPolski: Dzięki, jak pobiorę następnym razem to użyje tego patcha (chyba jakiegoś już użyłem, ale nie zadziałał)
Odpisz
8 czerwca 2021, 10:22
@silvertape: bo trzeba wszystkie w kolejności zainstalować
Odpisz
8 czerwca 2021, 10:28
@IgiPolski: chyba tego 2 nie trzeba pobierać, bo on tylko naprawia wygląd
Odpisz
8 czerwca 2021, 10:49
@silvertape: wszystkie są potrzebne. Gdyby nie były, to by ich tam nie było. Po prostu mi zaufaj
Odpisz
9 czerwca 2021, 00:43
@silvertape: obejrzyj poradnik u wagona on ma tam wszystko opisane
Odpisz
8 czerwca 2021, 23:43
Gram w gothica minimum raz na trzy miesiące
Odpisz
9 czerwca 2021, 00:41
@DAVJD: teraz spolszczenie do kolejnego giganta wyszło gothic II odyseja
Odpisz
9 czerwca 2021, 00:42
@Wicki00: widziałem B)
Odpisz
8 czerwca 2021, 22:34
Dużo dobrego słyszałem, kiedy ogarnę sobie coś co obsługuję więcej niż gry arcade'owe to pobiorę sobie z torrentów jakiś.
Odpisz
7 czerwca 2021, 19:13
ja nigdy nie grałem w gothica
Odpisz
7 czerwca 2021, 19:39
@marian66626: to zagraj. Gra złoto
Odpisz
8 czerwca 2021, 15:22
@marian66626: a czy jesteś polakiem?
Odpisz
8 czerwca 2021, 18:58
@marian66626: też nigdy nie grałem trzeba kiedyś zagrać
Odpisz
8 czerwca 2021, 15:48
Odpowiadając na pytanie z tytułu. Tak.
Odpisz
8 czerwca 2021, 15:42
Jak powiedział Fanggotten Każdy z nas będzie kiedyś boomerem.
Odpisz
8 czerwca 2021, 15:35
Czyli pewnie
"k...a jak się podnosi rzeczy" /"k...a jak się zmienia z trybu walki do tryby normalnego"
Odpisz
8 czerwca 2021, 15:40
chowa się broń tak samo jak się wyciąga więc żaden problem
Btw nie pamiętam jak zorientowałem się jak się podnosi, ale chyba nie miałem dużych z tym problemów bo jakoś jak grałem tak umiałem lol
Odpisz
8 czerwca 2021, 14:30
Miałem 1 lat jak wyszedł
Odpisz
7 czerwca 2021, 19:50
Jest 2021
Odpisz
8 czerwca 2021, 21:05
@Dziwny_osobnik:
Odpisz
2 listopada 2024, 01:31
@Dziwny_osobnik: Już nie.
Odpisz