Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Niegrzeczny Oskarek
Lekko nie będzie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Totalnie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2021, 13:26
Ze skrajności w skrajność
Odpisz
11 czerwca 2021, 18:21
Ale to ręce dziecka a nie 14 latki, to wina rodziców, że dla 6 latka dają grać w gta. 6 latek nie ma rozwiniętego mózgu aby grać w takie gry.
Odpisz
11 czerwca 2021, 18:29
@JaJestemZWami: WTF, typie od groma ludzi grało w gta jak chodziło do przedszkola
Odpisz
11 czerwca 2021, 18:31
@Racibor: i to jest właśnie problem.
Odpisz
11 czerwca 2021, 18:32
@Racibor: Wiem, ale to nie zmienia faktu, że dzieciom nie po winno dawać się takich gier. Bardziej coś co rozwinie dziecko intelektualnie.
Mało to fajnych gier dla dzieci? NP: Mario Kart?
Odpisz
11 czerwca 2021, 22:55
@JaJestemZWami: czyli dzieci to niedorozwojem i ogólne z...y
Odpisz
12 czerwca 2021, 08:54
@JaJestemZWami: lol dobrze ze nie dodali rekinow do minecrafta zeby nie zachecac ludzi do klusownictwa
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2021, 14:25
@Racibor: Właśnie w tym jest problem ludzie nie zwracają uwagi na to jaką jest grą i myślą ,, SkOrO tO gRa To DlA CzEgO mAm NiE DaĆ 3 LaTkOwI, cO z TeGo żE mYśLi żE Jak kToŚ cOś zRobi To Mu WoLnO"
Odpisz
12 czerwca 2021, 14:41
@JackobBackob: a coś się wg stało? milony grały w gta za dzieciaka i coś się stało? podrzynają głowy niewiernym bo grali w gta? cokolwiek innego się stało? jedynie gra pozwalała im rozładować agresje i się zabawić, a przypadki jak na memie czy strzelaniny są spowodowane innymi czynnikami a nie gram takimi jak zaburzenia psychiczne czy znęcanie się w szkole
Odpisz
16 czerwca 2021, 13:20
@Racibor: Ja gram w GTA 5 a jestem normalny.
Odpisz
16 czerwca 2021, 20:08
@HansFrank: ja w przedszkolu regularnie robiłem masakry na policji i wojny gangów w VC i SA a jakoś w prawdziwym świecie, i nie mam najmniejszych zamiarów próbować tego w rzeczywistości, osoby dużo grające w gry bardzo dobrze potrafią oddzielić rzeczywistość od gry
Odpisz
16 czerwca 2021, 20:33
@Racibor: Ja także.
Odpisz
11 czerwca 2021, 22:46
Ona wie że jeśli zabije pare glin to ma 5 gwiazdek na całe życie?
Odpisz
10 czerwca 2021, 09:58
Dlaczego 14. latka gra w GTA?
Odpisz
10 czerwca 2021, 10:00
@jacek1s: amatorka, ja sie zacząłem interesować gta jak byłem 7latką
Odpisz
10 czerwca 2021, 10:31
@jacek1s: lepsze pytanie skąd wzięła broń i jakim cudem jest na tyle głupia żeby strzelać do policji
Odpisz
10 czerwca 2021, 10:37
@Kastu: 10Iq ma
Odpisz
10 czerwca 2021, 12:50
@Kastu: i mieszka w USA zapewne
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2021, 18:22
@Koscioglow: Ja grałem w SA, kiedy chodziłem do przedszkola
Odpisz
11 czerwca 2021, 18:26
same
Odpisz
11 czerwca 2021, 18:27
@Dawidosalpinos: 10iq osoba by możliwe nie umiała chodzić a co dopiero używać czegoś
Odpisz
11 czerwca 2021, 18:34
@NIETOPEREK_PL: No właśnie, powinno być 5iq.
Odpisz
11 czerwca 2021, 21:05
@Kastu: włamała się gdzieś chyba, z jakimś chłopakiem
Odpisz
11 czerwca 2021, 19:36
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2021, 19:24
https://www.youtube.com/watch?v=E8PyrSQJwtU Polecam obejrzeć.
Ale tak w skrócie 12 latek i 14 latka włamali się do czyjegoś domu, młoda wzięła AK47 i otworzyła ogień do policjantów, po kilku godzinach została postrzelona (obezwładniona) gdy wyszła celując do mundurowych, a jak młody to zobaczył to nie chciał skończyć jako ser szwajcarski i sam grzecznie wyszedł. Moje wyrazy podziwu dla policji za to, że nie zastrzelili jej przy pierwszej okazji tylko starali się zachować ja całą.
Odpisz
11 czerwca 2021, 19:01
BRAWO MEDIA! #PORZADNEMEDIA
Odpisz
11 czerwca 2021, 18:43
Ciekawe z jakiego pistoletu strzela pewnie z pistoletu na wodę xD
Odpisz
10 czerwca 2021, 12:49
Zwalili na rockstar? Rodziców? Policję?
Odpisz
10 czerwca 2021, 11:15
Coś mi nie pasuje
Odpisz
10 czerwca 2021, 09:26
Aż miło
Odpisz
10 czerwca 2021, 09:16
Jakby chciała załatwić to jak w gta to mogła tylko zmienić kolor auta a nie od razu strzelać
Odpisz
10 czerwca 2021, 09:12
Bo teraz wchodzi do mediów generacja graczy joł
Odpisz