Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Totalnie
Angielskie śmieszki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niegrzeczny Oskarek
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 listopada 2021, 08:49
Where słońce
Odpisz
10 czerwca 2021, 22:25
To zmienili loga?
Odpisz
10 czerwca 2021, 23:30
Mają dopiero
Odpisz
3 sierpnia 2021, 16:14
@Wilhelm_II_Hohenzollern: No i stało się
Odpisz
2 sierpnia 2021, 20:59
where plusik
Odpisz
14 czerwca 2021, 08:05
Może jeszcze k...a zmienią nazwę? Plusat albo PolUS.
Odpisz
12 czerwca 2021, 19:38
*mróz*
Odpisz
12 czerwca 2021, 07:54
Minimalizm, najgorsze zło zaraz po socjaliźmie i radykalistach
Odpisz
12 czerwca 2021, 08:39
@Baginsonowiec: dla mnie sie podoba
Odpisz
12 czerwca 2021, 09:49
@siudrak: bo jesteś z podlasia
Odpisz
12 czerwca 2021, 09:50
@JustinekFilmsYT: nie, nie jestem
Odpisz
12 czerwca 2021, 10:05
@Baginsonowiec: jak dla mnie minimalizm jest super tylko firmy przesadzają
Odpisz
12 czerwca 2021, 12:57
Szczerze, wszystko co radykalne jest złe
Odpisz
12 czerwca 2021, 13:06
@siudrak: Nie zgadzam się z twoją opinią. Tylko tyle
Odpisz
12 czerwca 2021, 13:43
Minimalizm jest do pewnego stopnia w porządku, mimo to wyrobiony znak rozpoznawalny nie powinien być za bardzo zmieniany ze względu na popularność oraz domenę jaką reprezentują.
Odpisz
12 czerwca 2021, 10:08
Odpisz
12 czerwca 2021, 10:57
To że są dobre to nie znaczy że lepsze
Odpisz
12 czerwca 2021, 09:04
Gdzie jest do cholery to słoneczko
Proszę
Oddajcie
Odpisz
12 czerwca 2021, 01:22
Co to za pisanki troche spuźnione te wielkanocne wydanie
Odpisz
11 czerwca 2021, 21:18
W sumie i tak prawie wcale nie oglądam telewizji.
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2021, 21:06
POV: znów masz 5 lat, jest niedziela, tata cię obudził i mówi że Toy Story na Polsacie za 10 minut a życie znowu jest piękne i beztroskie... :')
Odpisz
11 czerwca 2021, 20:41
W sumie nadal jest słoneczko tylko że takie bardziej realne: kula plazmy
Odpisz
11 czerwca 2021, 20:10
pogrzało ich to słoneczko?
Odpisz
10 czerwca 2021, 23:10
Ja tam nie widzę nic co by mi przeszkadzało w tych logach
Odpisz
10 czerwca 2021, 21:42
Ni ma
Odpisz
10 czerwca 2021, 21:45
@LegoStopKlatka: ukradli
Odpisz
10 czerwca 2021, 21:54
@rysiu311: złodzieje jedni
Odpisz