Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mroczny_piewca_apokalipsy

14 czerwca 2021, 18:31

Jako student żyjący na swoim muszę się nie zgodzić z stwierdzeniem że mamy jedzenie w domu

Avatar whereswally

13 czerwca 2021, 13:05

Akurat jak zaczałem być na swoim to dużo więcej jem na miescie niz w domu. Za czasów studenckich jak bylem za granicą to az utyłem. Teraz ten sam problem. Moze taka branza . Wiekszość spotkan biznesowych tez robie w resteuracjach wiec glupio nic nie zjesc jak sie tam siedzi kilka godzin tygodniowo .

Avatar Soberker

13 czerwca 2021, 21:21

@whereswally: Rel. Jak na studiach były zajęcia od rana do wieczora, a jedyna przerwa obiadowa trwała pół godziny, to mogłeś najwyżej pójść do McDonalda, zjeść, wrócić i ledwo starczy ci czasu żeby zdążyć na kolejne wykłady.

Avatar Lekki69

13 czerwca 2021, 15:29

Na mieście czasami wychodzi taniej, no i łatwiej wychodzi racjonowanie dawek żywieniowych więc to też jest zdrowsze.

Avatar Zielony_dywanik

13 czerwca 2021, 15:29

Powiedz mi jakim cudem żyjesz na własny rachunek i masz jedzenie w domu

Avatar PridSanisi

13 czerwca 2021, 13:40

Avatar Chenderella

13 czerwca 2021, 12:27

O ile mamy jedzenie w domu

Avatar MeenziPL

13 czerwca 2021, 12:08

żółty tekst

żółty tekst

Avatar Landark

11 czerwca 2021, 23:35

Nic tak nie kopie jak pierwszy debet

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To musiało być męczące

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To się nie może nie udać

Najbardziej realistyczny spośród modów

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka