Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To się nie może nie udać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 czerwca 2021, 18:31
Jako student żyjący na swoim muszę się nie zgodzić z stwierdzeniem że mamy jedzenie w domu
Odpisz
13 czerwca 2021, 13:05
Akurat jak zaczałem być na swoim to dużo więcej jem na miescie niz w domu. Za czasów studenckich jak bylem za granicą to az utyłem. Teraz ten sam problem. Moze taka branza . Wiekszość spotkan biznesowych tez robie w resteuracjach wiec glupio nic nie zjesc jak sie tam siedzi kilka godzin tygodniowo .
Odpisz
13 czerwca 2021, 21:21
@whereswally: Rel. Jak na studiach były zajęcia od rana do wieczora, a jedyna przerwa obiadowa trwała pół godziny, to mogłeś najwyżej pójść do McDonalda, zjeść, wrócić i ledwo starczy ci czasu żeby zdążyć na kolejne wykłady.
Odpisz
13 czerwca 2021, 15:29
Na mieście czasami wychodzi taniej, no i łatwiej wychodzi racjonowanie dawek żywieniowych więc to też jest zdrowsze.
Odpisz
13 czerwca 2021, 15:29
Powiedz mi jakim cudem żyjesz na własny rachunek i masz jedzenie w domu
Odpisz
13 czerwca 2021, 13:40
Odpisz
13 czerwca 2021, 12:27
O ile mamy jedzenie w domu
Odpisz
13 czerwca 2021, 12:08
żółty tekst
żółty tekst
Odpisz
11 czerwca 2021, 23:35
Nic tak nie kopie jak pierwszy debet
Odpisz