memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
16 lutego 2014, 17:30
Ten 5 obrazek z zombie to jakaś gra ? Jeśli tak to proszę o nazwę
Odpisz
16 lutego 2014, 17:39
@qwertqwert: chyba left 4 dead patrząc na tego w kapturze
16 lutego 2014, 22:25
@qwertqwert: Left 4 Dead. 4/5
Edytowano - 16 lutego 2014, 14:06
Wtf co to za gigantyczny sumo 0.0
16 lutego 2014, 15:16
@AncalagonCzarny: deklu se obejrzyj attak on titan
16 lutego 2014, 15:18
@AncalagonCzarny: Dokonałeś się wielkiego bluźnierstwa.... twoja śmierć będzie długa i bolesna....
16 lutego 2014, 16:22
@AncalagonCzarny: Shingeki no kyojin japońskie anime na podstawie mangi.A dokładnie to jest tytan-odmieniec z tego anime.
16 lutego 2014, 14:09
Co to za gra na drugim obrasku??!?!?!!?!?!?!??111
16 lutego 2014, 14:30
Polecam słownik , mniej pytajników i wykrykników , Internety , Assasin's creed.
16 lutego 2014, 15:19
sam popełniłeś błąd zwracając komuś uwagę na jego błąd....
16 lutego 2014, 16:04
assasin
16 lutego 2014, 13:08
tytan wygrywa wszystko XD <3
16 lutego 2014, 13:04
Kocham takie przeróbki, a jeszcze za shingeki no kyiojin 5/5 ^^
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież16 lutego 2014, 17:30
Ten 5 obrazek z zombie to jakaś gra ? Jeśli tak to proszę o nazwę
Odpisz
16 lutego 2014, 17:39
@qwertqwert: chyba left 4 dead patrząc na tego w kapturze
Odpisz
16 lutego 2014, 22:25
@qwertqwert: Left 4 Dead.
4/5
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2014, 14:06
Wtf co to za gigantyczny sumo 0.0
Odpisz
16 lutego 2014, 15:16
@AncalagonCzarny: deklu se obejrzyj attak on titan
Odpisz
16 lutego 2014, 15:18
@AncalagonCzarny: Dokonałeś się wielkiego bluźnierstwa.... twoja śmierć będzie długa i bolesna....
Odpisz
16 lutego 2014, 16:22
@AncalagonCzarny: Shingeki no kyojin japońskie anime na podstawie mangi.A dokładnie to jest tytan-odmieniec z tego anime.
Odpisz
16 lutego 2014, 14:09
Co to za gra na drugim obrasku??!?!?!!?!?!?!??111
Odpisz
16 lutego 2014, 14:30
Polecam słownik , mniej pytajników i wykrykników , Internety , Assasin's creed.
Odpisz
16 lutego 2014, 15:19
sam popełniłeś błąd zwracając komuś uwagę na jego błąd....
Odpisz
16 lutego 2014, 16:04
assasin
Odpisz
16 lutego 2014, 13:08
tytan wygrywa wszystko XD <3
Odpisz
16 lutego 2014, 13:04
Kocham takie przeróbki, a jeszcze za shingeki no kyiojin 5/5 ^^
Odpisz