Gdy ktoś wypisuje głupoty w komentarzach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Totalnie
Trzeba brać osobną torbę
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 czerwca 2022, 16:29
Raczej rzadko wdółgłosuję, nie mam z tego satysfakcji.
Odpisz
18 marca 2014, 19:40
OK BIJEMY REKORD ŁAPEK W DÓŁ ?!
Odpisz
13 lutego 2014, 21:08
było
Odpisz
Edytowano - 13 lutego 2014, 18:32
do moich hejterów (zła wiadomość): od strzałek w dół nie ubywa mi zdrowia, pieniędzy, a nawet dobrego humoru - ładujecie mi jedynie moje akumulatorki satysfakcji z waszego bólu dupy
:)
Odpisz
13 lutego 2014, 18:34
@Paulius: Na jeja liczą się tylko te w górę więc straty nie ma.Jednak zdecydowana większość sugeruje się przeważającą ilością strzałek,niż samą treścią komentarza.
Odpisz
13 lutego 2014, 18:41
stary i prosty mechanizm: nie piszesz jak wszyscy - jesteś czerwony. Nie ważne, ze masz argumenty, fakty, czy rację to jeśli nie dopasujesz się do trendu jesteś tracony.
A w internecie trend to przeciwieństwo trendów w rzeczywistości:
rzeczywistość popiera PO, internet KNP
rzeczywistość prounijna, internet anty-
rzeczywistość "tak", internet "nie".
Odpisz
13 lutego 2014, 19:50
@Paulius: Ja mam specjalną organizjację charytatywną WOŚP w której ratujemy ludzi którym smutno z ilosci strzałek czerwonych uratowaliśmy już 3 osoby ! :D teraz czas na ciebie Paulinko :)
Odpisz
13 lutego 2014, 20:01
@jacek1s: WARA OD MOJEGO AKUMULATORKA!
ps: wyjątkowo nie zhejtuję cię za nazwanie mnie Paulinką ze względu, że "jestem dziewczyną i się tego nie wstydzę", a ty nie :P
Odpisz
13 lutego 2014, 21:05
@Paulius: Też chce być dziewczyną :| cycki i*** są fajniejsze od pitola :c
Odpisz
13 lutego 2014, 20:57
Kocham cycki
Odpisz
13 lutego 2014, 18:08
True story.
Odpisz