Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jeszcze jak
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Fergus
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2022, 03:07
No, prawie
Bo to samica
Odpisz
15 czerwca 2021, 14:32
Mogę prosić o słoik?
Odpisz
15 czerwca 2021, 17:06
@Spider007: niemów ze skisnales przy takim gownomemie
Odpisz
15 czerwca 2021, 17:09
skisłem przez obrazek
Odpisz
15 czerwca 2021, 10:01
Wrzuciłem to jako shitpost btw
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2021, 00:16
"To szop Adam na rowerze" brzmi lepiej, płynniej się czyta, dokładniej rym styka
Odpisz
14 czerwca 2021, 00:23
@Towarzysz777: zgadzam się
często w tych rymach trzeba coś dłużej mówić, jak w serii że starym i się nie klei
tak to trzeba to przeczytać "Wciąż patrzę i nie wierzę - To Adam (szybko) szop na rowerze"
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2021, 00:26
@Akaajhf: No dokładnie, zazwyczaj jak jest za długa fraza to liczba sylab się nie zgadza, za mało lub za dużo i trzeba rozciągać sztucznie lub szybciej mówić, tutaj nie wiem w sumie czemu tak jest, bo liczba sylab jest identyczna w
To szop Adam na rowerze
To Adam szop na rowerze
Jakoś tak szop brzmi miękko, a Adam twardo i płynniej jest najpierw przeczytać miękkie szybkie "szop"
Kiedy wiesz, że powinno być tak a nie inaczej, ale nie wiesz dokładnie dlaczego tak brzmi ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
13 czerwca 2021, 23:41
Zmieniłem avka na jeden z moich kiepskich rysunków. Ten inspirowany samym sobą.
Odpisz
14 czerwca 2021, 00:13
rysowane na Flipa clip?
Odpisz
14 czerwca 2021, 00:15
@Akaajhf: rysowane na FireAlpacca
Odpisz
14 czerwca 2021, 00:21
próbowałam ci odpowiedzieć na profilu, jednak tak mi ścina że nie dam rady
Odpisz
13 czerwca 2021, 23:32
hmmmm...
Odpisz
13 czerwca 2021, 23:35
@astrofizyk: ciekawe kto op
Odpisz
13 czerwca 2021, 23:36
pewnie Holandia
Odpisz
13 czerwca 2021, 23:37
bardziej mi chodzi o skupsztolenie się strony, ale tak, ciekawe kto to może być...
btw dobranoc
Odpisz
13 czerwca 2021, 23:57
@astrofizyk: Dobranoc.
Odpisz