Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2021, 11:14

Hiszpańska inkwizycja, anyone?

Avatar pawelec323232e2

15 czerwca 2021, 08:49

Szkoda mi trochę

Avatar Daniello55

15 czerwca 2021, 08:22

W sensie, że wojnę?

Avatar NowszyRevLer

14 czerwca 2021, 21:55

Jakimś cudem przegraliśmy ze Słowacją, choć mieliśmynod nich lepszy skład, my się tam opi.....amy na tym boisku.

Avatar IMatiq

14 czerwca 2021, 22:59

@NowszyRevLer: będzie sytuacja jak z 2018 pierwszy mecz 1-2, potem 0-3 i na farcie 1-0 ze szwecją

Avatar ALKATRAZ

14 czerwca 2021, 21:47

Wstawaj wstawaj cieciu nieudawaj

Avatar Sansfrompoland_505

Edytowano - 14 czerwca 2021, 21:40

Jak zobaczyłem wyniki to w sumie się bardzo zdziwiłem! No przecież mamy taką świetną reprezentację!
...
(Nie wiem jak wysoko musiałbym mieć nabity Speech żeby ktokolwiek mi w to uwierzył)

Avatar MORDOR1

14 czerwca 2021, 21:08

Z czego kadr?

Avatar PanDawid

14 czerwca 2021, 21:35

@MORDOR1: Opowieść Wigilijna YouTuberów jeśli dobrze pamiętam

Avatar wiedeni

14 czerwca 2021, 21:01

Dodałem to z godzinę temu
To dopiero jest speedrun :]

Avatar makapakajekurczaka

14 czerwca 2021, 21:03

@wiedeni: Kolejny dowód na to, że główna to ulubione Kota i Bożego. 43 oceny (mój rekord to było 54)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 czerwca 2021, 21:06

@wiedeni: Boży chyba ma wpływy po meczu

Avatar
Konto usunięte

14 czerwca 2021, 21:09

@wiedeni: Pewnie dlatego że temat bardzo świeży. Ale tak, to i tak szybki wynik.

Avatar
Konto usunięte

14 czerwca 2021, 20:19

Szczerze mówiąc, mecz był dobry, mieliśmy pomysł na gre i dominowalismy. Ze Słowacja to nawet Francja by miała problem bo umieją bronić. Wierze że z Hiszpanią wygramy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar wiedeni

15 lipca 2021, 18:03

Tak, przegrana, remis i przegrana to powód do dumy

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2021, 18:04

@wiedeni: coś chyba nie oglądałeś tych meczów widać

Avatar Ignisus

14 czerwca 2021, 20:17

Uważam że twarz Lewandowskiego na koniec była podsumowująca wszystko

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar wiedeni
Dodane przez: wiedeni

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Totalnie

Papierowa szkoła posting

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Należy się za piękne oczy

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka