Gdy nie wiem gdzie jest wróg
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Mało znany szczegół
Lekko nie będzie
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Były nóżki, nie ma nóżek
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 marca 2014, 20:57
XD 5/5 i do ulu
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2014, 12:55
ja zwykle wale mieczykiem dookoła siebie by zobaczyc czy nie ma spy-aya
(dla przypomnienia to TF2)
Odpisz
13 lutego 2014, 17:15
nie wiem czy on się przesuwa czy... to jest kompoterowo bo snajper zawsze tak nie idzie bo musi mieć oczy z tyłu głowy przed szpiegami :D
Odpisz
15 lutego 2014, 07:32
@NeoNixPlayGames: to jest program "GARRYS MOD"
Odpisz
15 lutego 2014, 08:20
Ten z putis birds?
Odpisz
15 lutego 2014, 09:07
wow naprawde to nie program to jest gra -_-
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2014, 10:05
@NeoNixPlayGames: to był mod do HL2 ale przekształcił się w samą grę
jakbyś nie wiedział -_-
Odpisz
15 lutego 2014, 10:05
no
Odpisz
15 lutego 2014, 10:07
@NeoNixPlayGames: pomyliłem słowo program ze słowem gra przepraszam
Odpisz
15 lutego 2014, 10:10
dobra nic się nie stało kiedyś był to program :D
Odpisz
15 lutego 2014, 12:38
@NeoNixPlayGames: A teraz zrujnuje waszą kłótnie uświadomie was że jest to source filmmaker :D
Odpisz
15 lutego 2014, 12:45
@price: no zdarza się :D
Odpisz
15 lutego 2014, 14:10
@price: każdemu się zdarzy :D
Odpisz