Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
To się nie może nie udać
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pozdrawiam świetliki
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 czerwca 2021, 09:34
ja to i tak nigdy nie lubiłem windowsa 10, j...ć go, pewnie windows 11 będzie jeszcze gorszy
Odpisz
18 czerwca 2021, 09:57
@reedy7: Win7 masterrace
Odpisz
18 czerwca 2021, 10:08
@Maly_modelarz15: +1000000
Odpisz
18 czerwca 2021, 12:01
@Maly_modelarz15: win xp masterrace
Odpisz
18 czerwca 2021, 13:31
@Maly_modelarz15: który Windows lepszy, 95, 98, 2000 czy millennium?
Odpisz
18 czerwca 2021, 14:03
@reedy7: Typowe kiedyś to było.
Odpisz
18 czerwca 2021, 14:04
@TrueStoryGuy: serio pytam, nie chcę żadnego lajndołs 11, chcę mieć jeden z tych, ale nie wiem który
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2021, 14:48
@Spider007: 2000, reszta mało stabilna. No chyba, że znasz gry które na nim nie działają, to wtedy 98.
Odpisz
18 czerwca 2021, 15:09
@Milosz263: gothic pójdzie? Kupiłem ostatnio trylogię na Steam
Odpisz
18 czerwca 2021, 15:31
@Spider007: próbuj na 2000, może z kernelex pójdzie Steam.
Odpisz
18 czerwca 2021, 15:33
@Spider007: pójdzie ci na każdym systemie, tylko musisz odpowiednie sterowniki pobrać, jest wiele poradników odnośnie tego
Odpisz
18 czerwca 2021, 17:15
@reedy7: nie, bo to ma na Steam
Odpisz
18 czerwca 2021, 17:46
@Milosz263: tak, mam na steamie, i mi działa na sterownikach B)
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2021, 17:35
@reedy7: Znaczy ty na 2000 ogarnąłeś Steam czy pliki gry po prostu przenosiłeś?
Odpisz
22 czerwca 2021, 18:21
@Milosz263: pobierałem z neta sterowniki i je włożyłem w pliki gry, jest dużo poradników gdzie robią tak samo
Odpisz
22 czerwca 2021, 18:24
@reedy7: ale czy odpalałeś tam Steam?
Odpisz
22 czerwca 2021, 19:01
@Milosz263: tak
Odpisz
22 czerwca 2021, 23:18
@reedy7: ok, jak na takich starociach Steam odpalić? Masz jakieś namiary do starego klienta czy jak?
Odpisz
18 czerwca 2021, 22:44
Ogólnie ostatnio widzę sporo memów na ten temat i mnie to irytuje, bo wydaje mi się że większość to robi na hypie, i także nie jest tak bardzo źle jak to wszyscy opisują. Podam przykład: jeden z pierwszych memów o tym, logo Firefoxa, robił to jakiś debil co nie może odróżnić loga przeglądarki od loga całej rodziny aplikacji Firefox, na przeglądarce lis został chociaż zmieniony. Oczywiście są i h..owe zmiany typu patreon, bo z prostego, czytelnego i ogólnie dobrego loga zrobili kółko i prostokąt, ale większość zmian tak nie wygląda. Co do zmian w logu windowsa, k...a tak wygląda okno i w rzeczywistości, 4 prostokąty, logo minimalistyczne i co z tego że jest proste, jeśli pasuje do ogólnego designu systemu.
Odpisz
20 czerwca 2021, 18:13
@ruplek: Ogólnie to masz rację, ale to logo akurat miało długą historię, i co prawda zmieniały się kolory, ale ogólny kształt się nie zmieniał.
Odpisz
18 czerwca 2021, 08:44
Był, dlaczemu oni niszczą wszystkie loga
Odpisz
18 czerwca 2021, 11:41
@Schabowy_nie_mielony: aha, czyli lekko pochylone cztery kwadraty zostały zamienione na cztery kwadraty więc logo zniszczone xd
Odpisz
20 czerwca 2021, 14:07
@kapix500: tak
Odpisz
20 czerwca 2021, 14:56
@Schabowy_nie_mielony:
Odpisz
20 czerwca 2021, 18:11
@kapix500: Lekko pochylone koło, dla przykładu, to elipsa. A elipsa to zupełnie co innego niż koło
Odpisz
18 czerwca 2021, 09:10
Linux lepszy
Odpisz
18 czerwca 2021, 09:26
@chudytf2: zależy do czego bo np do gier to srednio
Odpisz
18 czerwca 2021, 09:31
@chudytf2: jeb@ć linux
Odpisz
18 czerwca 2021, 14:16
@MatjeGg21: do gier to napewno lepszy
Odpisz
18 czerwca 2021, 14:50
@chudytf2: no nie wiem jak wiekszosc gier nie ma na linuxa
Odpisz
18 czerwca 2021, 15:09
@chudytf2: +1 bo nie odpala Leauge Of Legends.
Odpisz
18 czerwca 2021, 15:49
@Spider007: są tylko trzeba umieć korzystać z lutrisa i protona lol
Odpisz
19 czerwca 2021, 15:35
@Spider007:
Odpisz
19 czerwca 2021, 22:09
@chudytf2: nie
Odpisz
18 czerwca 2021, 16:04
Jak dla mnie Windows 11 wygląda gut
Odpisz
16 czerwca 2021, 20:19
Projektant: A j....ę 4 niebieskie kwadraty i 10mln dolarów w kieszeń mi wpadnie.
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2021, 11:44
@starmagedon: projektant loga do win10: dobra cztery kwadraty j....e ale tak troche nudno bedzie to w gimpie pochyłe zrobie i 10 mln dolarów mi do kieszeni wpadnie
Odpisz
18 czerwca 2021, 09:57
logo pewnie kosztowało jakieś 100 milionów dolarów
Odpisz
18 czerwca 2021, 09:08
Nie rozumiem.
Przecież oba loga są na podobnym, takim se nieciekawym poziomie, a to drugie przynajmniej przypomina windowsowe kafelki
Odpisz
18 czerwca 2021, 09:33
@przemek1ni: to drugie to windows 11
Odpisz
16 czerwca 2021, 21:01
nie widzę żadnej różnicy pomiędzy tym nowym logiem a tym oknem z fnaf'a 4
Odpisz
18 czerwca 2021, 08:31
@foxkitty: jedwabiony plushtrap SKURCZYSYNIE ZOSTAW MNIE
Obecnie gram w UCN, ale zbieran na Help Wanted (ps4), opłaca się
Odpisz
18 czerwca 2021, 08:56
@foxkitty: To tym bardziej zabawne, bo Eleven na swoim filmie mówił że to okno to może być komercyjny hak na Windows 11
Odpisz
18 czerwca 2021, 08:43
Jak można było tak spierdzielić logo
Odpisz
16 czerwca 2021, 21:05
Ja nawet nie wiedziałem że wyszedł Okna 11, dopiero dzisiaj sie dowiedziałem
Odpisz
16 czerwca 2021, 20:19
O co be
Odpisz
16 czerwca 2021, 20:23
@HusariaTV: logo windowsa 11
Odpisz
16 czerwca 2021, 20:23
@Xerol: dajcie jakieś źródło
Odpisz
16 czerwca 2021, 20:27
@HusariaTV: trudno znalezc informacje ale sa
Odpisz
16 czerwca 2021, 20:28
@Xerol: pf nie brzmi legitnie
Odpisz
16 czerwca 2021, 20:40
@HusariaTV: Ale już nawet plik ISO wyciekł więc no...
Odpisz
16 czerwca 2021, 20:25
Nigdy mi się to nie zdarzyło ale jak patrzę na to nowe logo to jestem wk...iony
Odpisz
16 czerwca 2021, 20:24
Ale z tego co widziałem to pasuje to nowego wyglądu
Odpisz
16 czerwca 2021, 20:24
Imagine being that soft to cry beacuse of logo change
Odpisz