Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar reedy7

18 czerwca 2021, 09:34

ja to i tak nigdy nie lubiłem windowsa 10, j...ć go, pewnie windows 11 będzie jeszcze gorszy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar reedy7

22 czerwca 2021, 19:01

@Milosz263: tak

Avatar Milosz263

22 czerwca 2021, 23:18

@reedy7: ok, jak na takich starociach Steam odpalić? Masz jakieś namiary do starego klienta czy jak?

Avatar ruplek

18 czerwca 2021, 22:44

Ogólnie ostatnio widzę sporo memów na ten temat i mnie to irytuje, bo wydaje mi się że większość to robi na hypie, i także nie jest tak bardzo źle jak to wszyscy opisują. Podam przykład: jeden z pierwszych memów o tym, logo Firefoxa, robił to jakiś debil co nie może odróżnić loga przeglądarki od loga całej rodziny aplikacji Firefox, na przeglądarce lis został chociaż zmieniony. Oczywiście są i h..owe zmiany typu patreon, bo z prostego, czytelnego i ogólnie dobrego loga zrobili kółko i prostokąt, ale większość zmian tak nie wygląda. Co do zmian w logu windowsa, k...a tak wygląda okno i w rzeczywistości, 4 prostokąty, logo minimalistyczne i co z tego że jest proste, jeśli pasuje do ogólnego designu systemu.

Avatar XaVery

20 czerwca 2021, 18:13

@ruplek: Ogólnie to masz rację, ale to logo akurat miało długą historię, i co prawda zmieniały się kolory, ale ogólny kształt się nie zmieniał.

Avatar Schabowy_nie_mielony

18 czerwca 2021, 08:44

Był, dlaczemu oni niszczą wszystkie loga

Avatar kapix500

18 czerwca 2021, 11:41

@Schabowy_nie_mielony: aha, czyli lekko pochylone cztery kwadraty zostały zamienione na cztery kwadraty więc logo zniszczone xd

Avatar Schabowy_nie_mielony

20 czerwca 2021, 14:07

@kapix500: tak

Avatar kapix500

20 czerwca 2021, 14:56

Avatar XaVery

20 czerwca 2021, 18:11

@kapix500: Lekko pochylone koło, dla przykładu, to elipsa. A elipsa to zupełnie co innego niż koło

Avatar chudytf2

18 czerwca 2021, 09:10

Linux lepszy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar chudytf2

19 czerwca 2021, 15:35

komentarz obrazkowy

Avatar Legnicki

19 czerwca 2021, 22:09

@chudytf2: nie

Avatar Melonik3000

18 czerwca 2021, 16:04

Jak dla mnie Windows 11 wygląda gut

Avatar starmagedon

16 czerwca 2021, 20:19

Projektant: A j....ę 4 niebieskie kwadraty i 10mln dolarów w kieszeń mi wpadnie.

Avatar kapix500

Edytowano - 18 czerwca 2021, 11:44

@starmagedon: projektant loga do win10: dobra cztery kwadraty j....e ale tak troche nudno bedzie to w gimpie pochyłe zrobie i 10 mln dolarów mi do kieszeni wpadnie

Avatar Shadow_Hedge

18 czerwca 2021, 09:57

logo pewnie kosztowało jakieś 100 milionów dolarów

Avatar przemek1ni

18 czerwca 2021, 09:08

Nie rozumiem.
Przecież oba loga są na podobnym, takim se nieciekawym poziomie, a to drugie przynajmniej przypomina windowsowe kafelki

Avatar reedy7

18 czerwca 2021, 09:33

@przemek1ni: to drugie to windows 11

Avatar foxkitty

16 czerwca 2021, 21:01

nie widzę żadnej różnicy pomiędzy tym nowym logiem a tym oknem z fnaf'a 4

Avatar GigannPlus

18 czerwca 2021, 08:31

@foxkitty: jedwabiony plushtrap SKURCZYSYNIE ZOSTAW MNIE

Obecnie gram w UCN, ale zbieran na Help Wanted (ps4), opłaca się

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2021, 08:56

@foxkitty: To tym bardziej zabawne, bo Eleven na swoim filmie mówił że to okno to może być komercyjny hak na Windows 11

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2021, 08:43

Jak można było tak spierdzielić logo

Avatar Kebasa_z_mema

16 czerwca 2021, 21:05

Ja nawet nie wiedziałem że wyszedł Okna 11, dopiero dzisiaj sie dowiedziałem

Avatar HusariaTV

16 czerwca 2021, 20:19

O co be

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar HusariaTV

16 czerwca 2021, 20:28

@Xerol: pf nie brzmi legitnie

Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2021, 20:40

@HusariaTV: Ale już nawet plik ISO wyciekł więc no...

Avatar
Grneral_kenobi

16 czerwca 2021, 20:25

Nigdy mi się to nie zdarzyło ale jak patrzę na to nowe logo to jestem wk...iony

Avatar Przemek572

16 czerwca 2021, 20:24

Ale z tego co widziałem to pasuje to nowego wyglądu

Avatar OwOcomedy

16 czerwca 2021, 20:24

Imagine being that soft to cry beacuse of logo change

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Znak czasów

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Fajnie że odpowiedzieli

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Jeszcze jak

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka