Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Royoo

21 czerwca 2021, 18:51

Czy Korwin I Konfederacja mieli jakieś skandale niezwiązane z mówieniem o Hitlerze ?

Avatar Pan_Jazzie

15 listopada 2022, 10:08

@Royoo: teraz je mają głównie przez brauna, który np ostatnio zrobił interwencję poselską do szkoły gdzie uczniowie zgłosili nauczycielkę za, jakby to ładnie powiedzieć, uczestnictwo w wydarzeniach przeciwko ukraińcom w Polsce

Avatar lelelle7dudus

22 czerwca 2021, 09:50

W takim razie mogę zamiast konfederacji dać lewice bo po prostu jej nie lubię, ahhh memy polityczne obrażanie partii której się nie lubi i powodowanie gówno burzy w komentarzach

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 czerwca 2021, 21:46

Tak, Konfederacja jest słabą Partią, ale bądźmy szczerzy, wszystkie Partie w Polsce są słabe. Dlatego polecam albo głosować tak, aby panowały w parlamencie odpowiednie proporcje zapewniające Polsce chociaż jakiś poziom, albo nie głosujcie wcale. Całkowicie nie polecam głosować w tym kraju zgodnie z poglądami, bo to po prostu tutaj nie działa. Dlatego ja aktualnie popieram Hołownie, bo mam nadzieję, że jego postawa będzie w kontrze z tym co proponuje PiS, ale jeżeli Hołownia przekroczy 35% poparcia to wracam do Konfederacji. Jeżeli ta przekroczy 20%, to prawdopodobnie głosuję na Lewice.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar Royoo

21 czerwca 2021, 18:48

Glosujcie na wszystko na wszystko byle nie pis i lewaków.

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2021, 20:36

@Royoo: Ja jestem Lewakiem i nie. Lewica powinna istnieć w granicach 10%, a PiS aktualnie w granicach 5%, po zreformowaniu w okolicach 15-20%. Jest to jednak równowaga dla liberałów, libertarian, oraz progresywistów.

Avatar Dziad_z_kijem

21 czerwca 2021, 19:06

A zaj...ł ci ktoś kiedyś mikrofalówką?

Avatar Nanook

20 czerwca 2021, 23:17

Niemożliwe, mem wyśmiewający Korwina i Konfederacją na głównej. Rzadki widok

Avatar JestemTrocheDziwna

20 czerwca 2021, 23:27

@Nanook: admin zamiast usunąć to przypadkiem na główną dał

Avatar bandit_the_drug_lord

20 czerwca 2021, 23:39

@Nanook: jak to możliwe że w ogóle dostało więcej niż 10 wgóręgłosów w poczekalni?

Avatar Krzyniu

21 czerwca 2021, 00:28

@bandit_the_drug_lord: wyborcy konfy byli w szkole

Avatar Ameron

21 czerwca 2021, 11:23

@Nanook: No nie wiem, ja odnoszę wrażenie że wszystkie opcje polityczne są memowane na jeja.
I czy to wyśmiewanie? Śmianie się z czegoś to jeszcze nie wyśmiewanie tego.

Avatar Myszkapl

Edytowano - 17 czerwca 2021, 09:50

Hmm chyba na odwrót, głosowanie na koalicję partii o różnych poglądach jest mniej dorosłe niż wybieranie konkretnej partii i konkretnego kandydata z krem się zgadzasz

Korwin to partia wolnościowa, ale nie wszystkie partie w konfie takie są, np. narodowcy nie są tak kapitalistyczni. Więc oddajesz głos na trudno powiedzieć co

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar olimpicYT3356

21 czerwca 2021, 08:45

@Myszkapl: Konfederacja była z początku wolnościowa, teraz są oni przeciwieństwem tego określenia

Avatar Myszkapl

21 czerwca 2021, 09:33

@olimpicYT3356: Jak mówisz o liberalizmie społecznym to nigdy tacy nie byli

Avatar Schabowy_nie_mielony

21 czerwca 2021, 06:40

Ej, nie obrażać mi Korwina

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar olimpicYT3356

21 czerwca 2021, 08:42

@Schabowy_nie_mielony: konfederat degenerat

Avatar wiewiur500kuba

21 czerwca 2021, 09:51

@Schabowy_nie_mielony: tylko że to prawda, z Korwina się powinno wyrosnąć :v

Avatar ty1an_yt

21 czerwca 2021, 07:55

KORWIN, kukiz 15... Ile jest jeszcze partii od nazwiska

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2021, 07:43

KORWIN to martwa partia
Z tym się zgodzę

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 czerwca 2021, 21:21

I życie przypomina spadanie ze schodów z partii dla dzieci (Lewica, Konfederacja, Korwin, Hołownia) do partii dla emerytów (PO, PiS)

Avatar Pan_Brzoza

21 czerwca 2021, 00:15

Komentarz lepszy od mema

Avatar pjoterix

20 czerwca 2021, 23:47

W tej sekcji komentarzy ciężko się do kogoś dołączyć i ciężko kogoś zjechać bo wszyscy mają jednocześnie ...jowe i zajebiste argumenty

Avatar doomer

20 czerwca 2021, 22:26

w konfederacji jest przynajmniej mniej libków

Avatar ty1an_yt

20 czerwca 2021, 21:47

Se chodził po wodzie

Avatar Tiboo

17 czerwca 2021, 07:51

Ach tak z syfu który ma dobre podejście do gospodarki do całkowitego syfu

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (42)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (42)
Avatar Dehit

22 czerwca 2021, 17:36

lol

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2021, 17:45

@Dehit: wiem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Murarzowa
Dodane przez: Murarzowa

Niezniszczalne

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Przypałowo

Frustrujące

Trzykrotny T

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka