Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar WHEEY

23 czerwca 2021, 07:01

Japie....e, pisz po polsku bo jesteśmy w Polsce

Avatar GigannPlus

Edytowano - 20 sierpnia 2021, 12:57

@WHEEY: Nie unoś się

Avatar WHEEY

22 sierpnia 2021, 12:25

@GigannPlus: żelatynka?

Avatar deeementor

22 czerwca 2021, 05:08

Ja która w życiu nie poczuła miłości

Że o co come on

Avatar MisioX10

22 czerwca 2021, 10:51

@deeementor: rzyćko

Avatar Dehit

22 czerwca 2021, 07:17

Avatar NowszyRevLer

21 czerwca 2021, 22:05

Trzebało nie grać w League of Legends.

Avatar Psz2007

21 czerwca 2021, 20:52

REL

Avatar
asasinpio

17 czerwca 2021, 18:40

Jak tak pomyślę to ostatni raz z dziewczyną na żywo (kasjerka w sklepie albo mama się nie liczą) to było... 2 lata temu jak nie 3

Avatar
asasinpio

17 czerwca 2021, 18:56

ale przynajmniej mam platynę w league of legends

Avatar DarkVilczur

Edytowano - 21 czerwca 2021, 20:33

typiczny gracz LoL'a

Avatar Myszkapl

17 czerwca 2021, 19:03

Odrzuciła Cię, by nie psuć przyjaźni z Tobą

Wiecie jaki to syf, gdy zmieniasz przyjaciela w partnera, kłócisz się z nim i nie chcesz go nigdy więcej na oczy widzieć?

Avatar
asasinpio

17 czerwca 2021, 19:05

@Myszkapl: ale chyba zawsze relacje polegaja na tym, że najpierw się z kimś przyjaźnisz, a dopiero potem jesteś w związku, nie? Popraw mnie jeśli się mylę bo się nie znam

Avatar Myszkapl

17 czerwca 2021, 19:28

Różnie to jest. Przez ostatni tysiąc lat większość małżeństw była aranżowana i miłość wychodziła przypadkiem lub nie

Są różne etapy przyjaźni. Inaczej wyjdzie zerwanie z przyjacielem z dzieciństwa, a przyjacielem od dość niedawna np. ze szkoły

No, ale moim zdaniem, i tak większość zaczyna chodzić z kimś kogo "znała", ale nie był nigdy ich "przyjacielem"

Avatar starmagedon

Edytowano - 17 czerwca 2021, 18:38

K*biete należy traktować na równi, a nie jak cel do zdobycia. Jeśli będziesz ją uważał za "bóstwo", nigdy cię nie zechcę.

Znaczy się: k*biety nie istnieją.

Avatar Pan_Jazzie

17 czerwca 2021, 18:39

@starmagedon: ale lepiej najpierw się z nią zaprzyjaźnić

Avatar DRAGON_POLSKA

17 czerwca 2021, 19:27

@starmagedon: top 10 rzeczy nie wytłumaczalnych simpom

chodzi mi o nowy trend na twichu że k*biety pierdzą w mikrofon ale nieeeee nie damy im bana bo nic nie robią, ach tak przecież zapomniałem że właścicielk* jest 🅱️🅰️🅱️🅰️ i ma wywalone na to co się dzieje oraz ja to że na siłę wypinają dupe NA CAŁY PIE....ONY EKRAN ale j...ć przecież nic złego nie robimy tylko siedzimy w basenie i pokazujemy cydze i dupe

Avatar Xninja11

17 czerwca 2021, 19:02

Gorzej jeśli nazwie Ciebie simpem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Pan_Jazzie
Dodane przez: Pan_Jazzie

Północne Węgry

To się nie może nie udać

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka