Rok szkolny się nie skończył, więc mogę was pytać!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pozdrawiam świetliki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zdeklasowani znowu
Trzeba brać osobną torbę
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2021, 18:03
Uczniowie, którzy mają wystawione oceny i nie można ich zmienić:
Odpisz
23 czerwca 2021, 00:59
@thorin13: uczniowie kiedy dowiadują się że te złe oceny dostaną po wakacjach
Odpisz
23 czerwca 2021, 17:55
@Ni3wiem:
Odpisz
22 czerwca 2021, 15:03
Technicznie odpytywać może, ale nie ma prawa wystawiać ocen, więc na jedno wychodzi
Odpisz
22 czerwca 2021, 13:38
ja po maturze jeszcze test i klasówkę pisałem
Odpisz
22 czerwca 2021, 10:35
W mojej poprzedniej szkole była sytuacja że połowa klasy nie interesowała się chemia i nie chodziła na nią lub mieli słabe oceny i pani tak się zdenerowała że tydzień przez wystawiła im jedynki 2 tygodni przez zakończeniem roku szkolnego i musieli się nauczyć 4 kartek które otrzymali jak napisali na 3 wystawiała im oceny jakie mieli mieć (w większości 2)
Odpisz
22 czerwca 2021, 10:31
Nie masz już władzy!
Odpisz
17 czerwca 2021, 22:55
Przynajmniej dobrze swoją pracę robi
Odpisz
22 czerwca 2021, 10:29
@Miss_Pyro: Raczej kiepsko, masz koniec roku oceny wystawione czyli sprawdzian nie może wpłynąć na średnią w tym roku, na następny rok z tego co się orientuje nawet nie może teoretycznie wstawiać, a jeżeli może też kiepsko prace wykonuje, ocena jest z roku szkolnego nie z całości nauki w szkole więc ma być za rzeczy od tego roku. Od sprawdzenia całej wiedzy masz maturę czy jakieś egzaminy ósmoklasisty.
Odpisz
17 czerwca 2021, 20:51
"a oceny wpisze się na następny rok"
Odpisz
17 czerwca 2021, 19:07
mam wystawione oceny pani od matmy zrobiła sprawdzian i wpisze ocene na następny rok
Odpisz
17 czerwca 2021, 19:10
@gvcxzxcxfg: z tego co wiem to nie może tak zrobić i możesz to zgłosić
Odpisz
17 czerwca 2021, 19:11
@PieselArcheolog: ok tak zrobie
Odpisz
17 czerwca 2021, 19:04
Rel, oceny już u mnie są wystawione (znaczy dopiero jutro wystawiają, ale u mnie w klasie wszystkim już wystawiono), a babka od WOS'u robi z nami grupowe zadania
Ona nawet zapowiedziała, ze w przyszłym tygodniu je porobimy, help
Odpisz