Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niegrzeczny Oskarek
Dobrze czasem się oderwać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Mało znany szczegół
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2021, 14:24
Normalnie to mnie przeraża na kilka sposobów...
1. Cienkie cegły (nie pustaki, pustaki mają w sobie komory wypełnione powietrzem "puste"), wystarczy wypić jakiś alkohol, stracić równowagę i ściany nie ma.
2. Jeżeli to jest rel i na prawdę jest tak wysoko to w połączeniu z punktem 1. to istna katastrofa.
3. Cegły tutaj użyte nie dadzą żadnej izolacji termicznej, z koloru skóry budowniczego wnioskuje że są to indie, może peru, albo ameryka (ale w hameryce nie budują domów tak wysoko) , gdzie jest gorąco.
A poza tym to tak, też miałem frajdę jak budowałem lewitujący zamek w minecrafcie, tylko że miałem 20 lat
Odpisz
25 czerwca 2021, 12:59
@Vinetue: Myślę, że tło nieba jest tu wklejone.
Odpisz
26 czerwca 2021, 10:52
@Vinetue: ta ktos se buduje nad poziomem chmur ( czyli około 6000 m) xdddddddd
Odpisz
22 czerwca 2021, 00:17
Co takie cienkie te pustaki
Odpisz
23 czerwca 2021, 10:20
@Michu_nie_dus_sie: miało być tanio
Odpisz
21 czerwca 2021, 22:29
Zagrałbym na serwerze gdzie każdy zna każdego
Odpisz
21 czerwca 2021, 22:54
szukam takiego od 2019
Dalej nie znalazłem
Odpisz
21 czerwca 2021, 22:55
@Niezalogowany: można zawsze spróbować zrobić np jejowy i się składać na hosting, ale trzeba zebrać ludzi
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2021, 06:32
jestem za
Odpisz
22 czerwca 2021, 06:42
Mam taki mały serwer gdzie jest kilka osób ale na bezpłatnym hostingu więc mniejsza jakość serwera ogółem i trzeba go włączać za każdym razem
Odpisz
22 czerwca 2021, 09:36
a jak mozna sie dostac?
Odpisz
22 czerwca 2021, 13:07
@Niezalogowany: A no ja sama cię dodaje, ale musisz mieć discorda. To już na priv
Odpisz
22 czerwca 2021, 13:11
no to chodź na priv
Odpisz
22 czerwca 2021, 13:54
Soweł#2137 plz dodaj
Odpisz
22 czerwca 2021, 13:07
Ale w jakiej wersji i czy na modach🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤭🤭🤭
Odpisz
22 czerwca 2021, 02:20
Potężne rel, albo wypasiony domek między ogromnymi drzewami dżunglowymi
Odpisz
21 czerwca 2021, 23:07
chopie zapostowałeś płakuwe
Odpisz
21 czerwca 2021, 22:28
Zagrałbym w Minecrafta
Odpisz
21 czerwca 2021, 21:34
aż mnie nabrała mała chęć by zagrać w starego dobrego hypixela
Odpisz
19 czerwca 2021, 10:12
Ale bym sobie zagrał w jakiś fajny serwer skyblock...
Odpisz