Jak będziemy wyglądać za pół miliona lat
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Ładne rzeczy
Niegrzeczny Oskarek
Nigdy na to nie wpadną
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lutego 2014, 17:47
Za 100,000 lat będziemy postaciami z anime.
Odpisz
16 lutego 2015, 14:22
@DanateDMC: Przyszłość - Nadchodzę!
Odpisz
5 lutego 2017, 12:56
@DanateDMC: Można rzec, że twórcy Anime przewidzieli przyszłość.
PS. Masz w Awatarze Mortiego (nie wiem jak napisać) z ,,Rick and Morty"?
Odpisz
5 lutego 2017, 19:38
Tak, wersje wyciętą z obrazka w którym Rick i Morty byli przebrani ja postacie z Breaking Bad.
Odpisz
9 sierpnia 2019, 15:41
@XiaTheWolf: Przyszłość nie Istnieje
Odpisz
18 grudnia 2015, 13:50
niby czemu?? z jakiej racji??
Odpisz
14 września 2017, 06:56
@TheHunterMikiPL: ewolucja
Odpisz
18 września 2017, 16:32
@FeedorMid1: Ewolucja nie istnieje.
Odpisz
26 listopada 2018, 14:30
@TheHunterMikiPL: To tylko troll
Odpisz
1 kwietnia 2017, 13:19
Odpisz
5 stycznia 2017, 22:55
Bardziej by chyba pasowało dowalenie typów co robią selfie XDDD
Odpisz
16 lutego 2014, 20:51
Cóż lepsze to niż zamienić się poprostu w jeden wielki leżący mózg
Odpisz
16 lutego 2014, 22:23
@bartol987: Lub w ***inoksa :D
Odpisz
16 lutego 2014, 17:39
na przedostatnim wyglądają trochę jak Tytani
Odpisz
16 lutego 2014, 21:18
@bartek44449: Szczegolnie ten jeden.
Co zjadl Lise.
Odpisz
16 lutego 2014, 21:37
@Psuja34: Hm, mi bardziej wygląda jak ten mówiący z OVY
Odpisz
16 lutego 2014, 21:48
@bartek44449: Do wszystkich podobny. :D
Wlaściwie xd
Odpisz
16 lutego 2014, 17:14
A skąd taka sugestia?
Odpisz
16 lutego 2014, 20:47
@Omeg12: Ludzki tryb życia. Mózg staje się coraz ważniejszy, ludzie muszą wiedzieć i umieć coraz więcej, coraz więcej rzeczy mają na głowie. Więc mózg będzie większy. Najważniejszym ludzkim zmysłem jest wzrok, więc oczy też będą większe.
Odpisz
16 lutego 2014, 17:34
Jak będą oddychać? O_O
Odpisz
16 lutego 2014, 18:41
Nie będą mogli, bo nie będzie tlenu. PROBLEM? SOLWED!
Odpisz
16 lutego 2014, 19:30
@Polska_z4smazka: Go to home and be happy.
Odpisz
16 lutego 2014, 18:48
Skąd taka pewność?
Odpisz
16 lutego 2014, 17:59
Moim zdaniem nie przetrwamy 100 lat. Zniszczymy siebie i całą Ziemię.
Odpisz
16 lutego 2014, 20:19
@slenderr: ***isz farmazony. Człowieka nie da się wytępić.
Odpisz
16 lutego 2014, 17:36
woo hoo będziemy pataponami :D
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2014, 17:32
Głowa-oko,dobre :D
5/5
Ludzie będą widzieć zapachy :D
Odpisz
16 lutego 2014, 17:20
Znaczy że dużo ćpają?
Odpisz