Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2021, 20:02
Gdzieś już ją widziałem
Odpisz
22 czerwca 2021, 20:30
kim zatem jesteś?
Odpisz
24 czerwca 2021, 11:40
@Agateex: Wujek Google widzi wszystko
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2021, 20:30
ej kur*a to jestem ja xD stałam się memem xD
Odpisz
22 czerwca 2021, 20:32
@Agateex: gratki XD
Odpisz
22 czerwca 2021, 20:43
@Agateex: można dopisać do CV
Odpisz
22 czerwca 2021, 20:53
@Agateex: cholibka, czuję się złodziejem skoro nie zapytałem o zgodę. Niemniej winszuję :D
Odpisz
22 czerwca 2021, 21:47
@niggiddu: jako twoja skrybawkowa siostra wybaczam, ale nie powiem cholernie się zdziwiłam widząc siebie na głównej
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2021, 22:59
@Agateex: wierzę ;P niemniej ostatnio mam silnie rozwinięty, szósty zmysł wskazujący mi, które materiały powinny być przekazane dalej, i tak od tygodni wrzucam co mi wskaże i zadziwiająco dużo z tego trafia na główną. I podobnie było z tym zdjęciem
Odpisz
22 czerwca 2021, 23:50
@niggiddu: no to cieszę się chociaż że jestem dobrym memem i cieszę się że ci się podoba zdjęcie
Odpisz
23 czerwca 2021, 22:43
@Agateex: PIJEMY EKIPA SMOCZY STAWIA!
Odpisz
22 czerwca 2021, 21:46
jak robiliśmy to zdjęcie to w tle leciało ti amo, pozdro
Odpisz
22 czerwca 2021, 20:03
Jak to jest być chłopakiem tej dziewczyny? Dobrze?
Odpisz
22 czerwca 2021, 20:29
@Psz2007: "maybe, but i dunno what you can do 'bout that!" - GTA V
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2021, 21:40
@Psz2007: Gdybym miał powiedzieć co cienię w życiu najbardziej powiedziałbym, że Ją
pozdrawia chłopak ze zdjęcia
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2021, 21:34
Mój mózg: osoba po prawej to kobieta, a po lewej to facet
Odpisz
19 czerwca 2021, 20:50
A cóż to za urocza parka? :0
Odpisz
22 czerwca 2021, 20:31
@MatkaBoskaSowiecka: to ja z moim chłopaczkiem
Odpisz
22 czerwca 2021, 20:40
@Agateex: :0
Nie obraź się, ale twój chłop ma większe cycki od Ciebie xD
Odpisz
22 czerwca 2021, 20:41
@MatkaBoskaSowiecka: i po co jej o tym powiedziałeś :c
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2021, 20:43
@XDudek: Bo jestem szczera do bólu :>
Odpisz
22 czerwca 2021, 20:45
@MatkaBoskaSowiecka: Tacy ludzie jak ty nie nazywają się szczerzy, tylko chamscy lol
Odpisz
22 czerwca 2021, 20:48
@lary6: Nazywajcie mnie jak chcecie. Skoro chcecie nazywać dopiero co poznanych ludzi chamami...
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2021, 20:50
@MatkaBoskaSowiecka: A coś jest w złego w małych cyckach?
Odpisz
22 czerwca 2021, 20:52
@PrequelFan: Według mnie są brzydkie. Ale no to nie oznacza, że chciałam ją obrazić, taka tylko uwaga czy coś
Odpisz
22 czerwca 2021, 21:08
@MatkaBoskaSowiecka: mam bluzę gościu xD rzeczywistość jest ekhm... KOMPLETNIE inna
Odpisz
22 czerwca 2021, 21:09
@Agateex: Nie dane nam tego niestety zweryfikować
Odpisz
22 czerwca 2021, 21:11
@PrequelFan: zaczyna brzmieć jak zasadzka
Odpisz
22 czerwca 2021, 21:12
@Agateex: Nie, skądże
Odpisz
22 czerwca 2021, 21:13
@PrequelFan:
Odpisz
22 czerwca 2021, 21:14
@XDudek:
Odpisz
22 czerwca 2021, 21:19
@PrequelFan:
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2021, 21:33
@MatkaBoskaSowiecka: ja chciałbyt tylko sprostować, że rzeczywiście w bluzie nie widać pewnych rzeczy, a z kolei specjalnie wypięty tors oznacza troskę o niepomarszczonego i dobrze widocznego asterixa na koszulce, pozdrawia chłopaczek z obrazka
Odpisz
22 czerwca 2021, 21:34
@Agateex: Dobrze mówisz, w bluzach piersi zdają się mniejsze niż serio, bo ich nie obciskają, ale to tylko moje zdanie na ten temat.
Odpisz
22 czerwca 2021, 21:15
Jak uroczo
Odpisz
22 czerwca 2021, 21:07
sexofixie nie
Odpisz
22 czerwca 2021, 20:54
Odpisz
19 czerwca 2021, 20:29
Odpisz
22 czerwca 2021, 20:10
@PrequelFan: dziwne, nie?
Odpisz
19 czerwca 2021, 21:38
Tam po lewej powinna być ta egipcjanka, której się podobał Asterix
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2021, 20:52
:)
Odpisz
19 czerwca 2021, 20:28
A mówią, że nie ma już na tym świecie prawdziwej miłości
Odpisz
19 czerwca 2021, 20:18
OwO
Odpisz