Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
Powodzenia
Niegrzeczny Oskarek
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2023, 21:35
Polacy kiedy zaszli dalej od niemców na mundialu:
Odpisz
20 czerwca 2021, 18:20
No tak średnio. Ja połowe wypłaty ojca postawiłem na hiszpanie bo miał być pewniaczek.
Odpisz
20 czerwca 2021, 17:28
Każdy Polak: *dzwięki radości*
Hiszpania: mhmhmhmhmhhhhhmmnhmmhnnhmhn....! HANS
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2021, 16:04
Jeśli wygramy ze Szwecją, a Słowacja z Hiszpanią zremisują będziemy mieli tyle samo punktów co Szwecja, a co z tym idzie dalej mamy szansę przejść dalej i to całkiem sporą. Wystarczy 2 razy ograć szwecje i modlić się żeby Słowacja i Hiszpania zremisowali.
Odpisz
20 czerwca 2021, 00:37
Teraz to ja się boję meczu ze Szwecją
Odpisz
20 czerwca 2021, 08:45
@Joanna789: Dlaczego? Jeśli będą tak grać jak wczoraj to wygramy!
Odpisz
20 czerwca 2021, 11:52
@Qineff: mam nadzieję, ale wolę ich za wcześnie nie chwalić bo z tą Polską to nigdy nic nie wiadomo
Odpisz
20 czerwca 2021, 14:55
@Joanna789: Ale Krychowiaka usunęli.
Odpisz
20 czerwca 2021, 15:25
@Qineff: to dobrze według mnie
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2021, 10:10
Na moim czacie klasowym nie tak było po meczu... Na moim czacie klasowym wyzywaliśmy sędzie od kalosza
Odpisz
20 czerwca 2021, 13:25
@pieselbialy: nie tylko wy
Odpisz
20 czerwca 2021, 10:46
Zdziwienie w ciul
Odpisz
20 czerwca 2021, 10:33
Usunęli Krychowiaka, więc...
Odpisz
20 czerwca 2021, 10:03
A Węgry zremisowały z mistrzem świata. Da się? No da się
Odpisz
19 czerwca 2021, 23:00
Człowieki, kiedy inne człowieki wrzucą kawałek skóry do siatki
Odpisz
19 czerwca 2021, 23:09
@rozwalgo: głupi sport c'nie
Odpisz
19 czerwca 2021, 22:59
I tak na następnym razem przegrają 5-0
Odpisz
19 czerwca 2021, 23:02
@adsjds: ale następny będzie mniej ważny a to teraz pokazali że mimo że mało potrafią to jednak potrafią
Odpisz
19 czerwca 2021, 23:09
@adsjds: Przegrana - Remis- Wygrana.
Prosta matematyka..
Odpisz
20 czerwca 2021, 11:01
@Krzycho112: właśnie ten będzie najważniejszy, bo od jego wyniku i równoległego Hiszpania - Słowacja zależy, czy wyjdziemy z grupy, bo dalej jest na to szansa. Pod warunkiem, że Polska wygra
Odpisz
19 czerwca 2021, 23:05
Jest mi szkoda jednej grupy osób:
Memiarzy. Tych którzy przyszykowali memy na porażkę Polaków i tych których memy stały się nie aktualne przez wynik
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2021, 23:01
Tymczasem realiści który i tak wiedzą że przej....my z Hiszpanią
Odpisz
19 czerwca 2021, 23:02
już koniec
Odpisz
19 czerwca 2021, 23:02
@LOKO30: A sorry ze Szwecją
Zmęczona jestem i mi się pomyliło
Odpisz
19 czerwca 2021, 23:00
Stblackst robi świetne filmy! Uwielbiam go, ale Eltorro64rus jest odrobine fajniejszy
Odpisz
19 czerwca 2021, 23:00
Wszystkie ręce w górę ! Z nami zabaw się już nie będzie źle polej smutkiem żale i baw się doskonale
Odpisz