Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Shrexbox

23 stycznia 2023, 21:35

Polacy kiedy zaszli dalej od niemców na mundialu:

Avatar kokomando

20 czerwca 2021, 18:20

No tak średnio. Ja połowe wypłaty ojca postawiłem na hiszpanie bo miał być pewniaczek.

Avatar maslo123_5

20 czerwca 2021, 17:28

Każdy Polak: *dzwięki radości*

Hiszpania: mhmhmhmhmhhhhhmmnhmmhnnhmhn....! HANS

Avatar Pabeu

Edytowano - 20 czerwca 2021, 16:04

Jeśli wygramy ze Szwecją, a Słowacja z Hiszpanią zremisują będziemy mieli tyle samo punktów co Szwecja, a co z tym idzie dalej mamy szansę przejść dalej i to całkiem sporą. Wystarczy 2 razy ograć szwecje i modlić się żeby Słowacja i Hiszpania zremisowali.

Avatar Joanna789

20 czerwca 2021, 00:37

Teraz to ja się boję meczu ze Szwecją

Avatar Qineff

20 czerwca 2021, 08:45

@Joanna789: Dlaczego? Jeśli będą tak grać jak wczoraj to wygramy!

Avatar Joanna789

20 czerwca 2021, 11:52

@Qineff: mam nadzieję, ale wolę ich za wcześnie nie chwalić bo z tą Polską to nigdy nic nie wiadomo

Avatar Qineff

20 czerwca 2021, 14:55

@Joanna789: Ale Krychowiaka usunęli.

Avatar Joanna789

20 czerwca 2021, 15:25

@Qineff: to dobrze według mnie

Avatar pieselbialy

Edytowano - 20 czerwca 2021, 10:10

Na moim czacie klasowym nie tak było po meczu... Na moim czacie klasowym wyzywaliśmy sędzie od kalosza

Avatar KUBEKch_1

20 czerwca 2021, 13:25

@pieselbialy: nie tylko wy

Avatar pawelec323232e2

20 czerwca 2021, 10:46

Zdziwienie w ciul

Avatar Geraltzriviv

20 czerwca 2021, 10:33

Usunęli Krychowiaka, więc...

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2021, 10:03

A Węgry zremisowały z mistrzem świata. Da się? No da się

Avatar rozwalgo

19 czerwca 2021, 23:00

Człowieki, kiedy inne człowieki wrzucą kawałek skóry do siatki

Avatar iewek

19 czerwca 2021, 23:09

@rozwalgo: głupi sport c'nie

Avatar adsjds

19 czerwca 2021, 22:59

I tak na następnym razem przegrają 5-0

Avatar Krzycho112

19 czerwca 2021, 23:02

@adsjds: ale następny będzie mniej ważny a to teraz pokazali że mimo że mało potrafią to jednak potrafią

Avatar Qineff

19 czerwca 2021, 23:09

@adsjds: Przegrana - Remis- Wygrana.
Prosta matematyka..

Avatar Lika_PL

20 czerwca 2021, 11:01

@Krzycho112: właśnie ten będzie najważniejszy, bo od jego wyniku i równoległego Hiszpania - Słowacja zależy, czy wyjdziemy z grupy, bo dalej jest na to szansa. Pod warunkiem, że Polska wygra

Avatar Krzycho112

19 czerwca 2021, 23:05

Jest mi szkoda jednej grupy osób:
Memiarzy. Tych którzy przyszykowali memy na porażkę Polaków i tych których memy stały się nie aktualne przez wynik

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 19 czerwca 2021, 23:01

Tymczasem realiści który i tak wiedzą że przej....my z Hiszpanią

Avatar LOKO30

19 czerwca 2021, 23:02

już koniec

Avatar
Konto usunięte

19 czerwca 2021, 23:02

@LOKO30: A sorry ze Szwecją
Zmęczona jestem i mi się pomyliło

Avatar Miss_Pyro

19 czerwca 2021, 23:00

Stblackst robi świetne filmy! Uwielbiam go, ale Eltorro64rus jest odrobine fajniejszy

Avatar LOKO30

19 czerwca 2021, 23:00

Wszystkie ręce w górę ! Z nami zabaw się już nie będzie źle polej smutkiem żale i baw się doskonale

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ładne rzeczy

Powodzenia

Niegrzeczny Oskarek

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka