Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sweet_Klaudia

Edytowano - 16 lutego 2014, 10:35

Ja mam czworo rodzeństwa ;-;

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2014, 15:44

@Sweet_Klaudia: Współczuje :/

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2014, 17:17

Kagome zachowałaś się jak wzór tego człowieka odnośnie pięciorga dzieci :C. Trzeba się cieszyć, a nóż jest się najstarszym :_:

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2014, 21:53

Ale przyznaj, z taką ilością rodzeństwa nie jest łatwo

Avatar Sweet_Klaudia

18 lutego 2014, 14:56

Dodatkowo to są 4 bracia i siostra ;-;

Avatar kosiatosia

3 września 2017, 01:02

@Sweet_Klaudia: Masz czworo rodzeństwa ale 4 braci i siostrę ? XD

Avatar ewelkapl

17 marca 2018, 23:11

@kosiatosia: Dołączam się do pytania.

Avatar inka_2006

12 marca 2018, 21:05

Moja koleżanka ma 6 rodzeństwa i nie narzeka :)

Avatar kosiatosia

3 września 2017, 01:02

@KontoUsunięte: Nieźle

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2015, 13:22

Mój ojciec zawsze chciał mić syna

Ma trzy córki .-.

Avatar noszkurnawszystkozajete

17 lutego 2014, 18:17

mój kolega ma chyba siódemke rodzeństwa ;________________;

Avatar Bananator

17 lutego 2014, 20:40

@noszkurnawszystkozajete: Wspolczuje koledze

Avatar noszkurnawszystkozajete

18 lutego 2014, 20:46

@Bananator: to idiota nie trzeba mu współczuć xD

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2014, 05:50

@noszkurnawszystkozajete: Dziewczyno,ja mam 4 rodzenstwa jednego brata z którym jesteśmy bliźniakami i 3 siostry które są trojaczkami...

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2014, 11:26

To nie czasy powojenne więc powyżej 5 to raczej tylko 1% rodziców będzie miało :)

Avatar
heroes10

17 lutego 2014, 11:32

Jakie powojenne^^ na osiedlu przy którym mieszkam jest 15 domków jednorodzinnych w 7 z nich jest czwórka dzieci minimum.

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2014, 11:35

To musisz mieszkać na osiedlu,gdzie mieszkańcy nie mają telewizji i nie mają nic "innego" do roboty :)

Avatar
heroes10

17 lutego 2014, 11:38

Mieszkam przy osiedlu na którym mieszkańcy mają własne małe przedsiębiorstwa i zapewniam cię że najbogatsi to oni nie są ale stać ich na pewne dobra które używa każdy z nas:)

Avatar pracoholik

18 lutego 2014, 09:58

czasy czy nie, ale na moją emerytke ktoś musi pracować

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2014, 15:45

Jakie to wkurzające kiedy nie ma się dzieci i każdy pyta kiedy dziecko. Może nie wszyscy chcą mieć :/

Avatar pikathu666

17 lutego 2014, 15:40

ja mam tylko brata,a naszych rodziców nie namawiają

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2014, 11:40

I to jeszcze czarne :D

Avatar zjadacz

16 lutego 2014, 23:14

Mi wystarczy 3 ale ocena na 5/5
nas była dziewiątka, ale skali zabrakło ;(
może to i lepiej he hehheee

Avatar Ant_1984

14 lutego 2014, 20:28

Ośmioro i więcej dzieci - Allah akbar!!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Izabela1
Dodane przez: Izabela1

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

A, okej

Były nóżki, nie ma nóżek

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka