Reakcja znajomych na ilość dzieci
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
A, okej
Były nóżki, nie ma nóżek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 16 lutego 2014, 10:35
Ja mam czworo rodzeństwa ;-;
Odpisz
17 lutego 2014, 15:44
@Sweet_Klaudia: Współczuje :/
Odpisz
17 lutego 2014, 17:17
Kagome zachowałaś się jak wzór tego człowieka odnośnie pięciorga dzieci :C. Trzeba się cieszyć, a nóż jest się najstarszym :_:
Odpisz
17 lutego 2014, 21:53
Ale przyznaj, z taką ilością rodzeństwa nie jest łatwo
Odpisz
18 lutego 2014, 14:56
Dodatkowo to są 4 bracia i siostra ;-;
Odpisz
3 września 2017, 01:02
@Sweet_Klaudia: Masz czworo rodzeństwa ale 4 braci i siostrę ? XD
Odpisz
17 marca 2018, 23:11
@kosiatosia: Dołączam się do pytania.
Odpisz
12 marca 2018, 21:05
Moja koleżanka ma 6 rodzeństwa i nie narzeka :)
Odpisz
3 września 2017, 01:02
@KontoUsunięte: Nieźle
Odpisz
1 lipca 2015, 13:22
Mój ojciec zawsze chciał mić syna
Ma trzy córki .-.
Odpisz
17 lutego 2014, 18:17
mój kolega ma chyba siódemke rodzeństwa ;________________;
Odpisz
17 lutego 2014, 20:40
@noszkurnawszystkozajete: Wspolczuje koledze
Odpisz
18 lutego 2014, 20:46
@Bananator: to idiota nie trzeba mu współczuć xD
Odpisz
16 kwietnia 2014, 05:50
@noszkurnawszystkozajete: Dziewczyno,ja mam 4 rodzenstwa jednego brata z którym jesteśmy bliźniakami i 3 siostry które są trojaczkami...
Odpisz
17 lutego 2014, 11:26
To nie czasy powojenne więc powyżej 5 to raczej tylko 1% rodziców będzie miało :)
Odpisz
17 lutego 2014, 11:32
Jakie powojenne^^ na osiedlu przy którym mieszkam jest 15 domków jednorodzinnych w 7 z nich jest czwórka dzieci minimum.
Odpisz
17 lutego 2014, 11:35
To musisz mieszkać na osiedlu,gdzie mieszkańcy nie mają telewizji i nie mają nic "innego" do roboty :)
Odpisz
17 lutego 2014, 11:38
Mieszkam przy osiedlu na którym mieszkańcy mają własne małe przedsiębiorstwa i zapewniam cię że najbogatsi to oni nie są ale stać ich na pewne dobra które używa każdy z nas:)
Odpisz
18 lutego 2014, 09:58
czasy czy nie, ale na moją emerytke ktoś musi pracować
Odpisz
17 lutego 2014, 15:45
Jakie to wkurzające kiedy nie ma się dzieci i każdy pyta kiedy dziecko. Może nie wszyscy chcą mieć :/
Odpisz
17 lutego 2014, 15:40
ja mam tylko brata,a naszych rodziców nie namawiają
Odpisz
17 lutego 2014, 11:40
I to jeszcze czarne :D
Odpisz
16 lutego 2014, 23:14
Mi wystarczy 3 ale ocena na 5/5
nas była dziewiątka, ale skali zabrakło ;(
może to i lepiej he hehheee
Odpisz
14 lutego 2014, 20:28
Ośmioro i więcej dzieci - Allah akbar!!
Odpisz