Jestem piesełem, jestem nocą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
To będzie bolało
Równi i równiejsi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lutego 2014, 15:54
Pieseł pod tą postacią chyba bardzo nie lubi Catwomen
Odpisz
10 marca 2016, 11:01
@frazeologizm: Chyba, że w tej wersji Batmana to Dogwomen.
Odpisz
10 marca 2016, 17:09
@DominaxD: Mejbi, mejbi ;)
Odpisz
31 grudnia 2015, 11:49
Wow,Batpieseł,brak rodziców tak bardzo.
Odpisz
18 grudnia 2014, 13:58
Pies okradł batmana
Odpisz
28 lipca 2014, 10:32
xD
Odpisz
18 lutego 2014, 19:44
A do tego***owa scena z***owego filmu "(Niby) Batman Forever".
Ps: I'm Batman.
Odpisz
18 lutego 2014, 20:15
@CapedCrusader: I tak lepszy film niż Batman & (whiny brat) Robin.
PS. I am the vengance. I am the night. I. AM. BATMAN!
Odpisz
19 lutego 2014, 10:00
@CapedCrusader: i a fucking you Batman
Ps. A ją jestem trolgiem lvl. 645
Odpisz
19 lutego 2014, 10:53
@Axl_MMX: Batsutki na stroju...oni tam chcieli mnie skiczować tak jak w latach 60!
Odpisz
9 marca 2014, 17:17
@CapedCrusader: Jak ty jesteś batman, to ja jestem Harley -,-
Odpisz
9 marca 2014, 23:18
@RobotWolfAttack: Nie , ty jesteś RobotWolfAttack ;)
Odpisz
18 lutego 2014, 21:38
Jesteś pieseliem, jesteś nudny.
Odpisz
18 lutego 2014, 19:30
Wiele rzeczy jest śmieszne 1,2 razy.Pieseł nie był śmieszny ani razu.
Odpisz
18 lutego 2014, 19:21
w sumie tym razem nie jest takie złe
Odpisz
14 lutego 2014, 16:40
Czy pieseł jeszcze się wam nie znudził? -.-
Odpisz
14 lutego 2014, 16:58
Nie.
Odpisz
14 lutego 2014, 17:25
jak szmiesz
Odpisz
18 lutego 2014, 19:01
Niektórym osoba w ogóle,ale to tylko dlatego,że nigdy tej postaci nie lubiły.
Odpisz
19 lutego 2014, 10:01
ją lubię tą postać i zawsze ją lubialem
KABOOM BIJACZ
Odpisz