Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nieuczciwa ocena
Co za przypadek
Ostry ten sędzia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2014, 07:59
trzeba znać język wroga xD
Odpisz
18 lutego 2014, 07:06
@AncalagonCzarny: taaaa... a ile razy sie pchales/pchalas do wroga na zakupy, zeby popracowac albo zobaczyc jak sie zyje w cywilizowanym swiecie...?
Odpisz
18 lutego 2014, 11:57
@uli_de: Ja raz. To był najgorszy okres w moim życiu.
Odpisz
29 sierpnia 2018, 03:53
@kulujulu: ohohoho bo Niemcy to wróg narodowy
ohohoho zbrodniarze i hitlerowcy
ohohoho tacy źli ludzie
Odpisz
29 sierpnia 2018, 15:51
@fullfun: Nie, bo w wieku 7 lat wyjechałem na 2 lata mieszkać do obcego kraju nie znając nawet języka i wywołało to u mnie irracjonalną nienawiść do Niemców.
uważaj żeby się nie zakrztusić ku*asem własnego ego kiedy wyśmiewasz komentarze jakichś dzieci sprzed 4 lat
Odpisz
29 sierpnia 2018, 18:45
@kulujulu:
po 1. komentarz nie był skierowany do Ciebie
po 2. Komentarz był swoistym żartem nawiązującym do bardzo popularnego wyśmiewania treści za pomocą "ohohoho"
z resztą sam odkop z kilku lat na to wskazuje.
po 3. po co od razu tak agresywnie i wulgarnie?
Odpisz
19 listopada 2018, 15:33
@AncalagonCzarny: wstawcie tu gif. Już się da
Odpisz
19 sierpnia 2020, 11:09
@AncalagonCzarny: haha beka bo Niemcy to wróg
Odpisz
30 maja 2017, 23:40
Co to znaczy po polsku?
Odpisz
22 sierpnia 2017, 06:54
nauka.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 09:09
Dziękuję.
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:51
Następne niemieckie słowo które brzmi jak rozkaz rozstrzelania...
Odpisz
1 czerwca 2016, 16:17
-Jaką mamy teraz lekcję ?
-NATURWISSENSCHAFTEN
Odpisz
28 lipca 2015, 17:30
Hiehiehiehiehiehahahhaha
Odpisz
17 lutego 2014, 20:21
A ja i tak lubie niemiecki. :|
Odpisz
17 lutego 2014, 21:20
@Psuja34: Bo to bardzo fajny język. Szczególnie, jeśli mówią w nim osoby, które kochasz/podziwiasz jak np. członkowie ulubionych zespołów.
Odpisz
17 lutego 2014, 21:24
Mi się podoba z tego powodu, że nie mam poblemu z wymową go.
Odpisz
18 lutego 2014, 15:47
@Psuja34: To fakt - bardzo dobrze się go czyta, bo ma proste zasady. No i śmieszno-fajnie brzmi.
Odpisz
18 lutego 2014, 15:51
Gegesen, gegangen... czas przeszły chyba gęsi tworzyły :D
Odpisz
17 lutego 2014, 22:44
Jak to się kvrwa wymawia?! ;___;
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2014, 23:11
Polak wymówi "Naturwiseszaft". Niemiec wymówi "Natuawysnszaft".
Odpisz
18 lutego 2014, 07:12
"Jak to się kvrwa wymawia?"
w kazdym wypadku bez przklenstw...
Odpisz
18 lutego 2014, 06:15
science nie tlumaczy sie jako naturwissenschaften...
Odpisz
17 lutego 2014, 22:23
finn na ostatnim obrazku rozwala system XD
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2014, 21:57
Potwierdzam, ale jest błąd: to jest (Natur)wissenschaft, autor źle napisał. Dziękuję, dobranoc.
Odpisz
17 lutego 2014, 20:23
jak ktos tlumaczyc nie umie, to niech sie za to lepiej nie bierze...
a tak poza tym: jak to by sie po polsku nazywalo?
Odpisz
17 lutego 2014, 21:09
@uli_de: Nauka.
Odpisz
18 lutego 2014, 06:17
@DanateDMC: no widzisz. nauka po niemiecku to wcale nie jest naturwissenschaften.
Odpisz
18 lutego 2014, 11:53
@DanateDMC: nauki ścisłe -.-
Odpisz
18 lutego 2014, 13:50
@uli_de: Widzę. Ale cała reszta to jest nauka.
Odpisz
17 lutego 2014, 20:22
o ku*** jak to się czyta!?
Odpisz
17 lutego 2014, 20:50
@hydrant: Naturwissenschaften :T
Odpisz
17 lutego 2014, 21:59
@hydrant: (Natur)wissenschaft. Trudne? Nie sądze.
Odpisz
14 lutego 2014, 16:34
raczej Wissenschaft
Odpisz
14 lutego 2014, 21:24
@bylejakbylegdzie: Ale przecież w internecie niemieckie słowa są zawsze nieprzyzwoicie długimi zdaniami pozbawionymi sensu. I nikt nie zwraca uwagi na kiepskie tłumaczenia.
Odpisz
17 lutego 2014, 20:22
@Jejowicz: Niemieckie słowa w internecie to zlepek rożnych "kanciastych: sylab.
Odpisz
17 lutego 2014, 20:08
O ja ***ę 5/5 XD
Odpisz
15 lutego 2014, 16:58
germanów nazywamy niemcami , ponieważ dawno temu nasze języki tak sie różniły za uznawaliśmy ich za niemych
Odpisz