memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
17 lutego 2014, 02:25
Musieli Cię bardzo kochać...
Odpisz
17 lutego 2014, 09:01
@Polska_z4smazka: musze miec twój avatar
17 lutego 2014, 09:02
@Polska_z4smazka: nolifie co to za granie o 2.25
17 lutego 2014, 09:17
Boże.. właśnie sobie uświadomiłem, że wczoraj wróciłem ze Skierniewic do Warszawy, kimnąłem jakieś 3 godziny i ciągle jestem an\\na nogach... Od 4 godzin popijam TYLKO I WYŁĄCZNE herbatkę cytrynową :3
17 lutego 2014, 10:12
@Polska_z4smazka: lepiej czarna herbate lepiej utrzymuje na nogach PS. Dasz ta tapete
17 lutego 2014, 10:36
Masz u mnie na profilu.
19 lutego 2014, 10:08
@Polska_z4smazka: już zmieniam
16 lutego 2014, 20:57
Dodałem lepsze do poczekalni :|
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież17 lutego 2014, 02:25
Musieli Cię bardzo kochać...
Odpisz
17 lutego 2014, 09:01
@Polska_z4smazka: musze miec twój avatar
Odpisz
17 lutego 2014, 09:02
@Polska_z4smazka: nolifie co to za granie o 2.25
Odpisz
17 lutego 2014, 09:17
Boże.. właśnie sobie uświadomiłem, że wczoraj wróciłem ze Skierniewic do Warszawy, kimnąłem jakieś 3 godziny i ciągle jestem an\\na nogach... Od 4 godzin popijam TYLKO I WYŁĄCZNE herbatkę cytrynową :3
Odpisz
17 lutego 2014, 10:12
@Polska_z4smazka: lepiej czarna herbate lepiej utrzymuje na nogach
PS. Dasz ta tapete
Odpisz
17 lutego 2014, 10:36
Masz u mnie na profilu.
Odpisz
19 lutego 2014, 10:08
@Polska_z4smazka: już zmieniam
Odpisz
16 lutego 2014, 20:57
Dodałem lepsze do poczekalni :|
Odpisz