Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar siema123eniu

19 września 2020, 12:52

Nie wiem, moja broda nie wygaduje żadnych bzdur.

Avatar gzubix

17 czerwca 2018, 17:17

P**rdole wasze gadanie!!!!!!!!!! więc walcie się

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2014, 20:18

Co oni pierdzielą?To nie wymaga żadnej cierpliwości!Wystarczy się nie golić i robić to co zwykle aż pewnego dnia stajesz się prawdziwym mężczyzną.

Avatar Flyingseeker

15 lutego 2014, 18:56

True story.

Avatar ola11

15 lutego 2014, 18:31

Bardzo chętnie ^^

Avatar
Stranger

15 lutego 2014, 15:59

Ja nie gadam bzdur...czy coś jest ze mną nie tak? ;-;

Avatar gelo1238

15 lutego 2014, 16:27

Gadasz choć tego nie wiesz.

Avatar
Stranger

15 lutego 2014, 16:48

@gelo1238: Chmmm...bzdury to są mięszy innymi takie "pleplanie" : OMG ja ja mam takie luzowiutkie pazurki!!!Dżastinuś Biberek jest taki śliiiiiiit!" Dobra, dobra, teraz na poważnie: Jeśli faktycznie gadam bzdury, a tego nie wiem, to ty na pewno nie wiesz tego lepiej ode mnie.

Avatar gelo1238

15 lutego 2014, 17:08

***isz ? ale na serio...

Avatar Nikxa13

15 lutego 2014, 15:08

NIGDY nie wyjdę za brodatego !

Avatar wiki22

15 lutego 2014, 15:38

@Nikxa13: Czemu? Broda jest super!

Avatar benman

15 lutego 2014, 15:46

@Nikxa13: Widać po tobie że wolisz wygląd od osobowości.

Avatar Mnich1

15 lutego 2014, 16:10

@Nikxa13: A ktoś Ci każe ? Nie. Ja też bym nie wyszedł za kogoś kto jest na tyle pusty by oceniać go po brodzie bądź innym gabarycie.

Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2014, 16:25

@Nikxa13: o*** ci chodzi?

Avatar Nikxa13

16 lutego 2014, 09:00

A może byście trochę pomyśleli? To jest moje zdanie. Mój styl. Więc co Wam jeszcze do tego? Bronicie się i myślicie, że jesteście fajni? Po prostu do Was to nie dociera. PO PROSTU ICH NIE LUBIE ***A OK ? -.-

Avatar
Konto usunięte

16 lutego 2014, 09:14

@Nikxa13: o*** ci chodzi?

Avatar Nikxa13

16 lutego 2014, 11:35

@benman: A może to jest moja sprawa.?

Avatar benman

16 lutego 2014, 18:01

@Nikxa13: To po co o tym mówisz?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Można, tylko trzeba wstawać rano

Ostry ten sędzia

Niezniszczalne

Najbardziej realistyczny spośród modów

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka