Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
asasinpio

23 czerwca 2021, 21:16

Jakoś w trzeciej klasie miałem angielski z ludźmi zza granicy, zgłosiłem się do odpowiedzi (przetłumaczenia prezentacji) tak czytam i nagle widzę, że typiara napisała, iż mieszka w Kyoto. Pomyślałem, że jej się chyba poj...ło i chodziło o Tokyo, no i tak gadam po polsku, a ona mnie poprawia nagle. Tak, dopiero wtedy dowiedziałem się, że jest takie miasto xD

Avatar Spider007

2 lipca 2021, 13:11

ja dowiedziałem się z książki o historii, w której był artykuł o celach USA. Jednym z nich, oprócz Hiroszimy i Nagasaki było Kioto

Avatar zero0

28 czerwca 2021, 22:35

Ma ktoś szablon?

Avatar Oliwier256

24 czerwca 2021, 19:05

Przed rokiem 1868:
Kioto
Po roku 1868:
Tokio

Avatar dominik581

24 czerwca 2021, 20:41

@Oliwier256: haha :))))

Avatar
Mametchi_Pro_Student

24 czerwca 2021, 19:49

Teraz to siedziba Nintendo.

Avatar Rhokai

24 czerwca 2021, 19:39

Japoński język to zajebisty język

Avatar kacperski1988

24 czerwca 2021, 20:05

@Rhokai: weeb

Avatar Rhokai

24 czerwca 2021, 20:09

@kacperski1988: pingwiniarz

Avatar kacperski1988

24 czerwca 2021, 21:01

@Rhokai: kto

Avatar Rhokai

24 czerwca 2021, 21:02

@kacperski1988: ty no nie wiem

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2021, 23:10

@Rhokai: いいう (jedna z niewielu rzeczy jakie potrafię napisać i powiedzieć po japońsku)

Avatar kacperski1988

24 czerwca 2021, 23:49

@Rhokai: ok

Avatar Spider007

25 czerwca 2021, 07:06

@Rhokai: haha głupi ludzie nielubiący tego co ja którzy mogą nie zgadzać się z moją opinią /s

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2021, 09:40

@Spider007: wszyscy są równi, nawet weeby i furrasy. Do wszystkich trzeba mieć szacunek... A jak się nie podoba to BAN/s
(Tylko ostatnie zdanie jest żartem)

Avatar Rhokai

25 czerwca 2021, 09:41

do weebów tak, furrasy to już co innego

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2021, 09:44

@Rhokai: furrasy, to mam na myśli ludzi w kostiumach na comic conach i ludzi których mówiąc wprost, to podnieca. Nie popieram tego ale w sumie to ja nie decyduje o ich życiu.

Avatar Rhokai

25 czerwca 2021, 09:45

art of zoo hehe

Avatar Kuman

2 lipca 2021, 12:45

@Rhokai: ja nie mam ani do weeba, ani do furry

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Rel

Angielskie śmieszki

To musiało być męczące

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka