Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Tacy sami, a ściana między nami
Trzykrotny T
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2024, 23:51
Tytus,Romek i A'tomek
Odpisz
7 listopada 2022, 16:31
Odpisz
25 czerwca 2021, 17:27
kim one są
Odpisz
25 czerwca 2021, 17:37
Kardashianki
Odpisz
25 czerwca 2021, 17:45
nie wiem kim jest sławna osoba
Odpisz
26 czerwca 2021, 02:16
@iewek: te babsztyle są sławne?
Odpisz
26 czerwca 2021, 23:39
@iewek: no... tak, nie wiem
Odpisz
25 czerwca 2021, 19:13
Z jakiej gry jest construct?
Odpisz
25 czerwca 2021, 20:16
@GryVader: Z Garry's Moda
Odpisz
25 czerwca 2021, 21:01
@GrubynaRejonie: dzięki
Odpisz
25 czerwca 2021, 19:26
Ikoniczny to jest dust2 z 1.6 albo 1.3, a nie koloryzowany z jakimiś palemkami.
Odpisz
25 czerwca 2021, 18:12
Odpisz
26 czerwca 2021, 21:04
@Zimowiec: Czemu tyle czerwonych?
Odpisz
26 czerwca 2021, 23:40
@PyraJejanska: pewnie dlatego że nikt ich nie zna
Odpisz
27 czerwca 2021, 14:53
Eleven, Weza i Chucken
Odpisz
11 sierpnia 2021, 17:57
@Zimowiec: Przed przybliżeniem myślałem że to jakiś zespół.
Odpisz
25 czerwca 2021, 17:01
wiekszość ludzi widząca jakąkolwiek z tych kobiet jest jak:
Odpisz
25 czerwca 2021, 16:44
ahhh, stary dobry 2fort. wojny o śmierć i życie z snajperami a jak próbujesz wrogiego snajpera zabić szpiegiem to albo ci sie udaje albo jakiś losowy żołnierz wali w ciebie rakiete która po chwili zamienia cie w skrawki mięsa i kawałki kończyn.
Odpisz
25 czerwca 2021, 16:11
Czemu gm_construct mi przypomina polskie blokowiska...
Odpisz
25 czerwca 2021, 16:31
bo ma jezioro na podwórku
Odpisz
25 czerwca 2021, 16:10
Wracają wspomnienia z wojen snajperów na 2fort.
Odpisz
23 czerwca 2021, 21:50
Ciemny pokój w gm_construct
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2021, 21:58
@milkyway_: wychylanie się za bramę na CT spawn na de_dust2
Odpisz
23 czerwca 2021, 22:59
,,You've failed. The enemy has captured our intelligence"
Odpisz
23 czerwca 2021, 22:57
Grałem na każdej
Odpisz
23 czerwca 2021, 21:59
Eh a o tym zapomnieli niestety ...
Odpisz
23 czerwca 2021, 22:04
@Enard: alien swarm jest nieprzyjemną grą
Większość graczy w tej grze to gracze tf2 którzy przybyli po darmową czapkę
Odpisz
23 czerwca 2021, 22:04
@Enard: ej k...a to ma taką świetną grafikę??
Nie zauważyłam
Odpisz
23 czerwca 2021, 22:05
wiem kiedyś jak grałem w kolegą gra była fajna nie co to teraz
Odpisz