Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Securityofficer

20 stycznia 2024, 23:51

Tytus,Romek i A'tomek

Avatar bolszewik30

7 listopada 2022, 16:31

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2021, 17:27

kim one są

Avatar Orangeria

25 czerwca 2021, 17:37

Kardashianki

Avatar iewek

25 czerwca 2021, 17:45

nie wiem kim jest sławna osoba

Avatar Quackmore

26 czerwca 2021, 02:16

@iewek: te babsztyle są sławne?

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2021, 23:39

@iewek: no... tak, nie wiem

Avatar GryVader

25 czerwca 2021, 19:13

Z jakiej gry jest construct?

Avatar GrubynaRejonie

25 czerwca 2021, 20:16

@GryVader: Z Garry's Moda

Avatar GryVader

25 czerwca 2021, 21:01

@GrubynaRejonie: dzięki

Avatar Mythe

25 czerwca 2021, 19:26

Ikoniczny to jest dust2 z 1.6 albo 1.3, a nie koloryzowany z jakimiś palemkami.

Avatar Zimowiec

25 czerwca 2021, 18:12

Avatar PyraJejanska

26 czerwca 2021, 21:04

@Zimowiec: Czemu tyle czerwonych?

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2021, 23:40

@PyraJejanska: pewnie dlatego że nikt ich nie zna

Avatar Zimowiec

27 czerwca 2021, 14:53

Eleven, Weza i Chucken

Avatar Qineff

11 sierpnia 2021, 17:57

@Zimowiec: Przed przybliżeniem myślałem że to jakiś zespół.

Avatar XDudek

25 czerwca 2021, 17:01

wiekszość ludzi widząca jakąkolwiek z tych kobiet jest jak:

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2021, 16:44

ahhh, stary dobry 2fort. wojny o śmierć i życie z snajperami a jak próbujesz wrogiego snajpera zabić szpiegiem to albo ci sie udaje albo jakiś losowy żołnierz wali w ciebie rakiete która po chwili zamienia cie w skrawki mięsa i kawałki kończyn.

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2021, 16:11

Czemu gm_construct mi przypomina polskie blokowiska...

Avatar gracjan_pl

25 czerwca 2021, 16:31

bo ma jezioro na podwórku

Avatar FanatykTrylogiiUncharted

25 czerwca 2021, 16:10

Wracają wspomnienia z wojen snajperów na 2fort.

Avatar milkyway_

23 czerwca 2021, 21:50

Ciemny pokój w gm_construct

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 23 czerwca 2021, 21:58

@milkyway_: wychylanie się za bramę na CT spawn na de_dust2

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2021, 22:59

,,You've failed. The enemy has captured our intelligence"

Avatar lubie_frytki_z_ketchupem

23 czerwca 2021, 22:57

Grałem na każdej

Avatar Enard

23 czerwca 2021, 21:59

Eh a o tym zapomnieli niestety ...

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2021, 22:04

@Enard: alien swarm jest nieprzyjemną grą

Większość graczy w tej grze to gracze tf2 którzy przybyli po darmową czapkę

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2021, 22:04

@Enard: ej k...a to ma taką świetną grafikę??
Nie zauważyłam

Avatar Enard

23 czerwca 2021, 22:05

wiem kiedyś jak grałem w kolegą gra była fajna nie co to teraz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Pozdrawiam świetliki

Co za przypadek

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka