Skoro ogląda lesbijki, to jest heteroseksualny,czyli wszystko z nim w porządku.No, chyba,że zdrowy człowiek patrzy się i podnieca na widok "umysłowo chorych", co świadczy o jego skrzywieniu :)
Nie do końca się zgodzę, ale biorąc pod uwagę, że z Tobą już o tym raz długą dyskusję w komentarzach przeprowadzałem na ten temat to chyba nie ma teraz sensu uzasadniać ;)
Komentarze
Odśwież19 lutego 2014, 20:17
Haha, albo - albo, frajerzy. ;)
Odpisz
10 maja 2021, 09:56
@fruszerka: co?
Odpisz
17 lutego 2014, 11:08
Skoro ogląda lesbijki, to jest heteroseksualny,czyli wszystko z nim w porządku.No, chyba,że zdrowy człowiek patrzy się i podnieca na widok "umysłowo chorych", co świadczy o jego skrzywieniu :)
Odpisz
17 lutego 2014, 16:44
Strzałki w dół dają ci tylko te osoby, które tego nie ogarniają ;p
Odpisz
17 lutego 2014, 19:02
Nie do końca się zgodzę, ale biorąc pod uwagę, że z Tobą już o tym raz długą dyskusję w komentarzach przeprowadzałem na ten temat to chyba nie ma teraz sensu uzasadniać ;)
Odpisz