Mam dobrowolnie oddać 3 miesiące zniżek? LOL
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Nigdy na to nie wpadną
Papierowa szkoła posting
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 czerwca 2021, 12:24
Ale po co zwracać legitymację? Innemu uczniowi chcą dać, by taniej wyszło czy jak?
Odpisz
25 czerwca 2021, 13:25
pewnie nie chcą żeby ktoś dalej korzystał z ulg studenckich nie będąc studentem
Odpisz
27 czerwca 2021, 15:38
@Jesiotr: i żeby nie powiązali go z uczelnią w razie czego
Odpisz
27 czerwca 2021, 18:23
@Jesiotr: tylko ze na takiej legitymacji jest data jej ważności, a przy sprawdzaniu jej właśnie tą datę bierze się pod uwagę, wiec oddawanie legitymacji jest według mnie trochę bez sensu.
Odpisz
27 czerwca 2021, 18:26
@kasperg21: pewnie chodzi o recykling po prostu zniszczą ją i będzie dla nowego studenta.
A co do daty to mogli już na cały rok dać a nie co pół roku trzeba podbijać
Odpisz
28 czerwca 2021, 18:05
@grzegig1: Trzeba podbijać co pół roku, bo trzeba zaliczać każdy semestr osobno - nie zaliczysz = nie przedłużają ci legitymacji.
Odpisz