Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Totalnie
Zdeklasowani znowu
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2023, 08:45
Na co poszłyby 4 miliony dolców na edukację dzieci o równości rasowej? Aż tyle trzeba żeby powiedzieć 3 latkowi że wszyscy są równi i ...j? ( bez ...ja oczywiście)
Odpisz
29 czerwca 2021, 18:35
J...Ć COBI TYLKO LEGO BIEDAKI HAHAHAHA
Odpisz
30 czerwca 2021, 15:11
@kutan: dalej sie baw dzieciaczku laleczkami z lego friends, ja ide składać majego karla gerata
Odpisz
1 lipca 2021, 11:34
XDDDD nie jestem gejem żeby się tym bawić ja układam LEGO statki i inne biedaczku😎😎😎🤙🤙🤙🤙🤙🤙
Odpisz
29 czerwca 2021, 14:54
Mam ten zestaw lego pokazany na powyższym obrazku
Odpisz
29 czerwca 2021, 12:27
Klocki LEGO mój kolego budowałem od małego i teraz mam wysokie ego
Odpisz
29 czerwca 2021, 12:25
Tym czasem cena tego lego:
120zł
Odpisz
29 czerwca 2021, 12:18
Dlatego szanuje Cobi
Odpisz
26 czerwca 2021, 13:01
Cobi kiedyś zabraknie pomysłów na zestawy bo opierają się głównie na historii, podczas gdy lego może zawsze podpisać kolejny kontrakt z mocą swego monopolu. Więc jak skończą się im pomysły są 2 opcje: kaput lub degradacja do zwykłej, nic nie wartej, tańszej alternatywy
Cobi nawet nie ma szans w bitwie z Duńczykami a co dopiero na wojnie. Lego poprostu wie co jak i gdzie sprzedać i sobie radzą
Odpisz
26 czerwca 2021, 13:02
Ale ty wiesz, że ten mem to żart, tak?
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2021, 13:06
tak, jak najbardziej
Poprostu zrobiłem logiczną analizę żeby nie było że Polaczek patriotaczek się będzie łudził że cobi ma szanse
Sorry za błędy ale jadłem
Odpisz
26 czerwca 2021, 13:12
To bardziej brzmi jakby ci przeszkadzało, że ktoś pozytywnie wypowiada się o cobi. Tak masz rację, cobi nie będzie tak popularne jak lego nawet w 5-ciu procentach, jednakże cobi znalazło swoją niszę fanatyków czołgow samolotow, itp. którym nie chce się składać modeli z klejem. A co do tego, że się pomysły skończą, oni po prostu zrobią nową edycję tego samego pojazdu.
Odpisz
29 czerwca 2021, 12:15
parę tysięcy lat historii, już widzę jak im się wyczerpują pomysły, nie mówiąc już o całkiem intratnych licencjach które sami posiadają (choćby współpraca z Wargaming) . W rozgrywce długoterminowej też mają szanse, w końcu wygrają jakością, jak Lego dalej będzie wałczyło z tym okropnym plastikiem, albo utrzymają swoją pozycję, bo Duńczycy robią w majtki na myśl o czymś choć trochę niepoprawnym.
Odpisz
29 czerwca 2021, 13:09
cobi regularnie robi remake starych zestawow
Odpisz
30 czerwca 2021, 15:24
właściwie to już mają 2% i dynamicznie się rozwijają, zestawy lego często zalegają na półkach nawet latami a cobi ma taką renome że po wypuszczeniu na stronie kilkudziesięciu tycięcy zestawów są one wyprzedane po kilkunastu godzinach, więc 5% za kilka/kilkanaście lat to niebyłoby aż takie niemożliwe
Odpisz
29 czerwca 2021, 12:03
I nie dość że ciekawsze, to jeszcze tańsze.
Odpisz
26 czerwca 2021, 10:36
Lego wcale nie jest bezpłciowe czy nie widzicie koloru skóry tych klockowych postaci? Tak! To są chińskie żółtki! Teraz możecie umierać.
Odpisz
26 czerwca 2021, 13:03
@jacob828282: cing ciang cong majtki sciong
Odpisz
26 czerwca 2021, 09:24
Cobi ma lepsze pomysły na zestawy ale jakość klocków ...jową
No i mem troche jak ,,moja opinia dobra twoja opinia zła"
Odpisz
26 czerwca 2021, 09:25
@Kebasa_z_mema:
Odpisz
26 czerwca 2021, 09:27
@Rhokai: bruh
Powiedziałbyś coś mądrego, np czemu ci sie nie podoba moja wiadomość, ale nie, bo lepiej jest powiedzieć ,,zamknij ryj śmieciu" i wyj...ne na życie
Odpisz
26 czerwca 2021, 09:28
@Kebasa_z_mema: widzę że na poważnie bierzesz rozmowę z randomem na stronie z memami
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2021, 09:29
@Rhokai: Tak, biorę na poważnie, bo tak sie powinno robić, przynajmniej według mnie
Czy powiesz w końcu coś, co wniesie cokolwiek sensownego do tej dyskusji?
Odpisz
26 czerwca 2021, 09:30
@Kebasa_z_mema: nie xd
Odpisz
26 czerwca 2021, 09:30
@Rhokai: to żegnam, miłego dnia życzę
Odpisz
26 czerwca 2021, 09:31
@Kebasa_z_mema: sayonara
Odpisz
26 czerwca 2021, 10:02
@Kebasa_z_mema: A czy od początku tak nie jest że mem typu virgin i chad to po prostu nasuwanie tylko i wyłącznie swojej opinii?
Odpisz
26 czerwca 2021, 10:04
@AlMalina: hmmm, ty no rzeczy wiście
Odpisz
26 czerwca 2021, 10:12
@AlMalina: tak, chyba że to nie opinia tylko fakt
Chociaż w większości takich memów porównywane są opinie
Odpisz
26 czerwca 2021, 12:21
@Kebasa_z_mema: co masz na myśli mówiąc o "ch*jowej jakości"? Czy patrzyłeś na jakieś nowsze modele, że masz takie zdanie?
Odpisz
26 czerwca 2021, 12:23
@polski_skoczek: chodzi mi o jakość plastiku, może w tych nowszych sie to poprawiło, ale pamiętam że jak sam kiedyś miałem kilka zestawów to niczym chińskie klocki
Odpisz
26 czerwca 2021, 12:25
@Kebasa_z_mema: teraz na szczęście się to zmieniło i jakość tych klocków jest porównywalna do LEGO
Odpisz
30 czerwca 2021, 15:29
@polski_skoczek: według mnie już przewyższyło a lego teraz się chce przerzucać na plastik z butelek bo środowisko itp
Odpisz
26 czerwca 2021, 09:57
Pamiętam jak kiedyś kupowałem zestawy i figurki z Cobi z serii o bitwie pod Grunwaldem
Odpisz
26 czerwca 2021, 09:31
Uwielbiam lego za to
Odpisz
26 czerwca 2021, 09:34
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2021, 09:35
@Rhokai: jeśli drzewa są gejowe to ja jestem potężnym gejem
Odpisz
26 czerwca 2021, 09:36
nie wątpię
Odpisz
26 czerwca 2021, 09:28
cobi naj lol
Odpisz