Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Fajnie że odpowiedzieli
Dobrze czasem się oderwać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lipca 2021, 12:52
ja tak piszę kiedy nie chcę żeby mi przerobiło :) na emotkę
Odpisz
5 lipca 2021, 17:17
:}
Odpisz
4 lipca 2021, 15:21
🙃
Odpisz
3 lipca 2021, 17:50
: { )
Odpisz
3 lipca 2021, 17:51
@NowszyRevLer: To uśmiech z wąsami
Odpisz
27 czerwca 2021, 23:37
A gdzie ludzie, którzy piszą 😊 i ludzie, którzy nie używają ani emoji ani emotek
Odpisz
27 czerwca 2021, 23:39
@Chudzielec: szablonu zabrakło
Odpisz
30 czerwca 2021, 12:18
@Niezalogowany:
Odpisz
30 czerwca 2021, 12:24
Czy to Jezus?
Odpisz
30 czerwca 2021, 12:27
@Burgerchinski: Tak, mam mema tego typu (ach ci amerykanie nudno im jest)
Odpisz
30 czerwca 2021, 12:32
To okropne
Odpisz
30 czerwca 2021, 12:35
@Burgerchinski: szczerze jeżeli poszukasz głębiej to się nawrócisz, kupisz bilet do Ameryki i zabijesz kilku autorów hentaij komismów +18 z Jezusem
Odpisz
30 czerwca 2021, 12:36
Przecież ja i tak bym zabił tych twórców hentai
Odpisz
30 czerwca 2021, 12:36
@Burgerchinski: Obrażają moją religię
Odpisz
30 czerwca 2021, 12:38
@Burgerchinski: A na dodatek nienawidzę anime
Odpisz
30 czerwca 2021, 12:54
@Burgerchinski: i nie tylko pana obrażają
Odpisz
30 czerwca 2021, 12:56
Pana? W sensie mnie czy Jezusa?
Odpisz
30 czerwca 2021, 12:57
@Burgerchinski: Mnie
Odpisz
30 czerwca 2021, 12:58
Aha
Odpisz
30 czerwca 2021, 13:00
@Burgerchinski: Jesteś katolikiem?
Odpisz
30 czerwca 2021, 13:06
@Burgerchinski: tak
Odpisz
30 czerwca 2021, 13:39
@Burgerchinski: wreszcie trafiłem na kogoś, kto też ocenia a***e tak jak ja.
Odpisz
30 czerwca 2021, 13:56
Ach... to bardzo dobrze
Odpisz
30 czerwca 2021, 13:57
@Czaderek07: Nie tylko ja je tak oceniam, jest jeszcze sporo osób na Jeja o tych samych poglądach co ty
Odpisz
30 czerwca 2021, 14:07
@Burgerchinski: Ufff. UFFFFFFF. Jednak są jeszcze dobrzy ludzie na świecie.
Odpisz
30 czerwca 2021, 14:19
@Czaderek07: Polecam ci grupę Kumana
Odpisz
30 czerwca 2021, 14:19
@Burgerchinski: Chyba nazywa się "Kiedyś to było"
Odpisz
30 czerwca 2021, 14:20
@Burgerchinski: jeśli chodzi ci o grupy na Jeja, to podziękuję. Mam z takimi grupami, nieprzyjemne "wspomnienia"
Odpisz
30 czerwca 2021, 14:30
@Czaderek07: jakie?
Odpisz
30 czerwca 2021, 14:31
@Burgerchinski: nie chcesz wiedzieć.
Odpisz
30 czerwca 2021, 14:42
@Czaderek07: oj chcę...
Odpisz
30 czerwca 2021, 15:07
@Burgerchinski: nie chcesz nie chcesz.
Odpisz
30 czerwca 2021, 19:45
odrażające
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2021, 19:46
@Kuman: jak ty
Odpisz
30 czerwca 2021, 19:48
to jest obrażanie religii
Odpisz
30 czerwca 2021, 19:55
@Kuman: w pewnym sensie to ty też obrażasz religię chrześcijańską, ponieważ łamiesz przykazanie "Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego." W dodatku jesteś zbyt nadgorliwy
Odpisz
30 czerwca 2021, 19:56
nie będziesz pokazywał mi karykatur Jezusa
Odpisz
30 czerwca 2021, 20:25
@Kuman: Umarł za nasze grzechy żeby przerobili Go na animcową postać
Odpisz
30 czerwca 2021, 20:26
Przecież to ty go obraziłeś
Odpisz
2 lipca 2021, 15:50
Jezus nie za bardzo był kobietą
Odpisz
2 lipca 2021, 09:54
(:
Odpisz
2 lipca 2021, 00:52
🙃
Odpisz
30 czerwca 2021, 16:25
'͜ '
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2021, 14:14
:D
Odpisz
30 czerwca 2021, 14:06
:():
Odpisz
30 czerwca 2021, 13:44
Tymczasem widzowie NWASD:
(:
Odpisz
28 czerwca 2021, 09:55
Ja piszący (: na Discordzie żeby mi automatycznie nie zmienił na emotkę:
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2021, 12:01
@Bagietkaczosnkowa: Ale wiesz że można wyłączyć zmienianie na emotkę w ustawieniach discorda? (:
Odpisz
30 czerwca 2021, 12:49
@Piksel654: za to na messengerze nie można tego wyłaczyć więc ja po prostu piszę : ) ze spacją
Odpisz
30 czerwca 2021, 13:04
@Niezalogowany: No ja też
Odpisz
30 czerwca 2021, 13:29
@Piksel654: Wiem. I tak robiłem.
Odpisz
30 czerwca 2021, 13:29
Ja zawsze piszę oczy po prawej, bo sobie wyrobiłam taki mój znak po prostu.
Odpisz
30 czerwca 2021, 13:02
Rosjanie piszący ))))
Odpisz
30 czerwca 2021, 12:59
=)
Odpisz