Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Deal życia
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Fergus
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lipca 2021, 07:00
Gdy zaczyna się Lato....
Odpisz
2 lipca 2021, 09:55
@Piesel12345: A z latem wakacje
Odpisz
2 lipca 2021, 11:20
@Piesel12345: I czasu wolnego jest tyle
Odpisz
2 lipca 2021, 13:30
@Astrix: znów zaczyna się problem
Odpisz
2 lipca 2021, 15:56
@Marusek363: A w mózgu wibracje
Odpisz
2 lipca 2021, 18:59
@NowszyRevLer: jak spędzić najlepiej te chwiilee
Odpisz
3 lipca 2021, 11:28
@Marusek363: Na przykład, stworzyć rakietę lub z mumią się pobić
Odpisz
3 lipca 2021, 18:29
@Astrix: Na szczyt wieży Eiffla się wdrapać
Odpisz
3 lipca 2021, 21:57
@BlueGuy: i odkryć to czego, choć nie ma to jest
Odpisz
6 sierpnia 2021, 19:45
@Marusek363: Szympansa szamponem ochlapać!
Odpisz
6 sierpnia 2021, 22:35
@HansFrank: Pływać pośród fal
Odpisz
6 sierpnia 2021, 23:14
@BlueGuy: roboty tworzyć też
Odpisz
7 sierpnia 2021, 12:40
@Marusek363: Geniusza znaleźć też mózg
Odpisz
7 sierpnia 2021, 16:01
@BlueGuy: "Jest tutaj"
Odpisz
20 listopada 2021, 16:50
@NowszyRevLer: Za ptakiem Dodo gnać
Odpisz
1 lipca 2021, 23:24
Pamiętam taką muzykę z Fineasza i Ferba jak był jakiś koleś co miał fabrykę gum do żucia i śpiewał "guma tu guma tam ja na gumie się najlepiej znam"
Odpisz
3 lipca 2021, 22:18
@Godylos5: To nie było guma do żucia, a po prostu guma, taka recepturka
Odpisz
6 sierpnia 2021, 19:44
@Godylos5: Pamiętam ten odcinek a ten typ produkował gumki recepturki a nie gumy do żucia i ten typ to krewny BallJeita(czy jak się jego imię pisze).
Odpisz
6 sierpnia 2021, 19:59
@HansFrank: A to przepraszam za pomyłkę
Odpisz
2 lipca 2021, 01:16
Kontrowersyjna Opinia Alert
Nie lubię piosenek w kreskówkach
Odpisz
12 lipca 2021, 10:57
Ja też, z pewnymi wyjątkami
Odpisz
3 lipca 2021, 00:28
Bał cziki bał bał
Odpisz
2 lipca 2021, 10:06
Ja nie pamietam jak leciały te piosenki ;-;
Odpisz
28 czerwca 2021, 10:54
ŻÓŁTKA KACZUSZKA MOMO.
Odpisz
2 lipca 2021, 07:51
@Polish_Soldier: P R Z Y J A C I E L S K I T O P T A K
Odpisz
2 lipca 2021, 07:41
Wiewióry w gaciach i Zimne dranie to moje ulubione
Odpisz
1 lipca 2021, 22:51
Oto właśnie bratku nasz dom śmiechu,
Przed wejściem kilka zrób głębokich wdechów.
Poznajcie się to dobry mój kumpel Grzechu, ma fryzurę dziwną i nie lubi orzechów.
Tu ubaw zawsze jest po pachy,
Kolory wszędzie dziwne, i zapachy.
A skoro o tym mowa spójrzcie na te lame,
Ładną ma piżame, i wprowadza w zament.
To właśnie bratku nasz dom śmiechu!
Odpisz
1 lipca 2021, 21:23
Nigdy nie oglądałem Fineasza i Ferba \____________/
Odpisz
1 lipca 2021, 21:53
@Igor36: biedny jejak :<
Odpisz
1 lipca 2021, 22:27
@Igor36: jesteś proszony o nadrobienie tego arcydzieła. W calosci6
Odpisz
1 lipca 2021, 21:51
mimo twej obrony będziesz skończony!
Odpisz
1 lipca 2021, 21:46
Nie potrfię wyczuć muzyki
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2021, 21:27
TO ZIMNE DRANIE!!!!!!
Odpisz
1 lipca 2021, 21:13
JUŻ NIE CZUJĘ RYTMU!!!!!!
Odpisz
28 czerwca 2021, 12:27
JA ŁAŃCUCHY MAM
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2021, 12:25
ROLADY DWIE MACIE ROBIĆ CO CHCE U-U
Odpisz