Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2021, 10:40

Zamiast nowej nadziei powinna być zemsta sithow

Avatar centaurzpodlasia

17 lipca 2021, 23:18

jeszcze shrek i pingwiny z madagaskaru

Avatar Zwierzezla6

4 lipca 2021, 12:55

Zamiast Star Wars powinni być Shrek moim zdaniem

Avatar Qineff

4 lipca 2021, 16:09

@Zwierzezla6: Zwyczajnie dodać więcej kafelków.

Avatar Zwierzezla6

4 lipca 2021, 16:35

@Qineff: niby tak ale jestem za leniwy

Avatar Qineff

4 lipca 2021, 17:37

@Zwierzezla6: lyniu

Avatar Oliwier256

4 lipca 2021, 13:56

I jeszcze Pokem- albo, nieważne

Avatar Zwierzezla6

4 lipca 2021, 15:23

@Oliwier256: pokemon aż tak bardzo nie jest

Avatar Oliwier256

4 lipca 2021, 15:37

@Zwierzezla6: W moim jest czy coś

Avatar tv0jk0zyn

4 lipca 2021, 13:10

Where among us

Avatar NowszyRevLer

Edytowano - 4 lipca 2021, 14:45

@tv0jk0zyn: Among Us być cringe

Avatar MentosiQ

4 lipca 2021, 14:17

Ewidentnie brakuje pingwinów

Avatar Agamer12321

4 lipca 2021, 13:11

Pingwiny z madagaskaru i shrek

Avatar ty1an_yt

4 lipca 2021, 13:10

Jeszcze tf2

Avatar ultron64

4 lipca 2021, 12:50

Jeszcze EG2 i JoJo.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (23)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (23)
Avatar ultron64

4 lipca 2021, 16:16

@Qineff: Evil Genius 2: World Domination.

Avatar ultron64

4 lipca 2021, 16:20

@Qineff: Gra jest bardzo dobra. Tylko z powodu jej jakości dużo o niej mówię. A to jest irytujące.

Avatar Kuman

4 lipca 2021, 12:49

nie ten Asterix

Avatar Iwo_Gal

4 lipca 2021, 12:38

Zla wersja asterixa

Avatar Wombat_xd

4 lipca 2021, 12:37

bardziej by pasowało zemsta sithów

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2021, 12:14

bardziej pasowałyby Gwiezdne Wojny mroczne widmo

Avatar wiedeni

4 lipca 2021, 12:28

Chyba Zemsta Sithów

Avatar KUBEKch_1

30 czerwca 2021, 10:50

Jest jeszcze avengers

Avatar Boberek00

30 czerwca 2021, 11:52

@KUBEKch_1: I Ed Edd Eddy

Avatar nudy345

30 czerwca 2021, 16:51

@Boberek00: ogólnie to większość kreskówek i filmy kinowe od popularnych producentów

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Trzykrotny T

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nieuczciwa ocena

Totalnie

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka