Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pozdrawiam świetliki
Phi!
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lipca 2021, 10:40
Zamiast nowej nadziei powinna być zemsta sithow
Odpisz
17 lipca 2021, 23:18
jeszcze shrek i pingwiny z madagaskaru
Odpisz
4 lipca 2021, 12:55
Zamiast Star Wars powinni być Shrek moim zdaniem
Odpisz
4 lipca 2021, 16:09
@Zwierzezla6: Zwyczajnie dodać więcej kafelków.
Odpisz
4 lipca 2021, 16:35
@Qineff: niby tak ale jestem za leniwy
Odpisz
4 lipca 2021, 17:37
@Zwierzezla6: lyniu
Odpisz
4 lipca 2021, 13:56
I jeszcze Pokem- albo, nieważne
Odpisz
4 lipca 2021, 15:23
@Oliwier256: pokemon aż tak bardzo nie jest
Odpisz
4 lipca 2021, 15:37
@Zwierzezla6: W moim jest czy coś
Odpisz
4 lipca 2021, 13:10
Where among us
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2021, 14:45
@tv0jk0zyn: Among Us być cringe
Odpisz
4 lipca 2021, 14:17
Ewidentnie brakuje pingwinów
Odpisz
4 lipca 2021, 13:11
Pingwiny z madagaskaru i shrek
Odpisz
4 lipca 2021, 13:10
Jeszcze tf2
Odpisz
4 lipca 2021, 12:50
Jeszcze EG2 i JoJo.
Odpisz
4 lipca 2021, 12:52
@ultron64: jejacy nie przepadają za EG2
Odpisz
4 lipca 2021, 12:52
@Kuman: Ale za JoJo już tak.
Odpisz
4 lipca 2021, 12:52
@ultron64: też lubię tą zabawkę
Odpisz
4 lipca 2021, 12:56
@ultron64: +1
Odpisz
4 lipca 2021, 13:24
@Zwierzezla6: gościu, nie wiem czy wiesz ale im bardziej na siłe będziesz ludziom narzucać swoje zainteresowania to tym bardziej ludzie będą mieli je w dupie, tak samo ciebie. Już i tak połowa jeja hejtuje EG, i szczerze mówiąc mało kto chcę mieć z tobą mieć cokolwiek wspólnego. Wszyscy mają cię już dość. Już nawet cię nie proszę o zmiane bo wiem że prawdopodobnie się nie zmienisz. Już 2 razy pisałem ci tego typu monologi, więc mam nadzieję że do trzech razy sztuka. PS: Czy mi się wydaje czy ty po prostu lubisz być hejtowany?
Odpisz
4 lipca 2021, 13:37
Taktyczny królik do obserwacji wątku
Odpisz
4 lipca 2021, 14:01
@Alfa7: *obserwuje*
Odpisz
4 lipca 2021, 14:05
@Alfa7: *taktyczny myśliwy do obserwowania królika*
Odpisz
4 lipca 2021, 14:06
@Kuman: Taktyczny Sir Daniel, Obserwator Wątku i Myśliwy.
Odpisz
4 lipca 2021, 14:06
@ultron64: przecież to ty masz odpowiedzieć
Odpisz
4 lipca 2021, 14:07
@ultron64: to nawet zapiszę
Odpisz
4 lipca 2021, 14:10
@Kuman: Smile
Sweet
Sister
Sadistic
Surprise
Service
Sir Daniel Ernest Hemingboone, At your Service.
Odpisz
4 lipca 2021, 14:22
Ostatnio prawie nie gadam na Jeja o EG2.
Odpisz
4 lipca 2021, 14:32
@ultron64: Moje Kasyno. Bo jest ładne.
Odpisz
4 lipca 2021, 14:58
@reedy7: Nikt nie odpisuje, wygrałem.
Odpisz
4 lipca 2021, 14:59
@ultron64: .
Odpisz
4 lipca 2021, 14:59
odpisałem
Odpisz
4 lipca 2021, 15:03
Odpisz
4 lipca 2021, 15:04
@Groove: A Co myślicie o Moim Kasynie?
Odpisz
4 lipca 2021, 15:12
@ultron64:
Odpisz
4 lipca 2021, 15:23
@ultron64: zajebiste
Odpisz
4 lipca 2021, 15:37
@Groove:
Odpisz
4 lipca 2021, 16:07
Co to EG2?
Odpisz
4 lipca 2021, 16:16
@Qineff: Evil Genius 2: World Domination.
Odpisz
4 lipca 2021, 16:20
@Qineff: Gra jest bardzo dobra. Tylko z powodu jej jakości dużo o niej mówię. A to jest irytujące.
Odpisz
4 lipca 2021, 12:49
nie ten Asterix
Odpisz
4 lipca 2021, 12:38
Zla wersja asterixa
Odpisz
4 lipca 2021, 12:37
bardziej by pasowało zemsta sithów
Odpisz
4 lipca 2021, 12:14
bardziej pasowałyby Gwiezdne Wojny mroczne widmo
Odpisz
4 lipca 2021, 12:28
Chyba Zemsta Sithów
Odpisz
30 czerwca 2021, 10:50
Jest jeszcze avengers
Odpisz
30 czerwca 2021, 11:52
@KUBEKch_1: I Ed Edd Eddy
Odpisz
30 czerwca 2021, 16:51
@Boberek00: ogólnie to większość kreskówek i filmy kinowe od popularnych producentów
Odpisz