Chłopaki, bo my tu siedzimy sobie, a co jak wojna się zacznie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Robi wrażenie
Nie znoszę kleszczy
Typowy NPC
Należy się za piękne oczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2021, 09:52
to weźmiemy pistolety do paintballa i założymy różowe pancerze
Odpisz
30 czerwca 2021, 18:41
co jeśli oni są neutralni, bo szykują wielką i nowoczesną armię do podboju świata?
Odpisz
30 czerwca 2021, 18:42
@Kuman: czyli to ta 4 rzesza
Odpisz
30 czerwca 2021, 19:06
@Kuman: No to z takimi zasobami pieniędzy zgromadzonych przez tyle lat neutralności mamy Panowie przej...ne
Odpisz
30 czerwca 2021, 19:30
@Kuman: Oni są tak dobrze ustawieni że Nawet 3 w ś przeczekają
Odpisz
5 lipca 2021, 12:31
@wolfe: Radioaktywność nie przestrzega granic
Odpisz
5 lipca 2021, 13:33
@Towarzysz777: Nie jeśli zaatakujemy pierwsi.
Odpisz
5 lipca 2021, 22:49
@Kuman: Dlatego musimy zaatakować pierwsi
Odpisz
5 lipca 2021, 14:18
“Szwajcaria nie ma armii, Szwajcaria jest armią”.
Odpisz
5 lipca 2021, 13:28
Szwajcaria nie ma armii, tam obywatele trzymają w domu broń i w razie potrzeby są zobowiązani do pełnienia służby wojskowej. Dlatego Szwajcaria ma jeden z największych współczynników posiadania broni przez obywateli.
Odpisz