W sumie i tak mieli długie to lato, biorąc pod uwagę ilość odcinków
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Dobrze czasem się oderwać
Nigdy na to nie wpadną
Trzeba brać osobną torbę
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lipca 2021, 09:44
TO FINEASZ I FERB SIĘ SKOŃCZYŁ?!
Odpisz
4 lipca 2021, 10:44
@XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD: Przykro mi, ale tak. Za to na pocieszenie mogę powiedzieć, że ostatni odcinek jest satysfakcjonujący.
Odpisz
7 lipca 2021, 14:23
@XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD: W 2015...
Odpisz
30 czerwca 2021, 19:34
O czym byl ostatni odcinek?
Odpisz
30 czerwca 2021, 19:35
@ktosniekreatywny: Bodajże o ostatnim dniu lata, choć były odcinki poza latem, a jeden nawet w roku szkolnym
Odpisz
30 czerwca 2021, 19:42
@ktosniekreatywny: w sumie było kilka tych ostatnich:
1 pętla czasu, ostatni dzień lata powtarzany w kółko gdzie na koniec Dundersztyc dał się przekonać żeby znaleźć inną pracę po tym jak razem z PP i Vanessą ocalili świat.
2 Lato kilka lat później kiedy Fineasz i w końcu się ogarnął i wszyscy próbowali spiknąć go z Izabelą
3 Agenci O.B.F.S. z nowym rekrutem : Dundersztycem, którego przyjęli tylko dlatego, że wychowały go oceloty
Odpisz
1 lipca 2021, 00:37
@FluttershyIsNOTaDoormat: który jest kanoniczny?
Odpisz
1 lipca 2021, 08:01
@Oliwier256: wszystkie, z tym, że chronologicznie rzecz biorąc ostatni to oczywiście ten "lato kilka lat później"
Odpisz
5 lipca 2021, 20:17
@FluttershyIsNOTaDoormat: Był jeszcze pierwszy odcinek tylko jako Musical, on też był, tym z "ostatnich odcinków".
Odpisz
5 lipca 2021, 21:46
nie zaliczam go bo jednak to ten pierwszy ale przerobiony
Odpisz
5 lipca 2021, 23:04
@FluttershyIsNOTaDoormat: Moim zdaniem był zakończeniem pierwszego sezonu, ale nie wiem jaka jest prawda.
Odpisz
5 lipca 2021, 23:31
sezonu może i tak
Odpisz
1 lipca 2021, 10:32
Ej
A kiedy mniej więcej dzieje sie ten crossoverowy odcinek ,,Prawo Milo Murphy'ego" jak te dziwne rośliny zaatakowały i musieli zbudować tego robota wykorzystującego Prawo Murphy'ego żeby te rośliny zniszczyć?
Odpisz
4 lipca 2021, 11:46
@Kebasa_z_mema: dobre pytanie i też bym się chętnie do niego dołączył
Odpisz
30 czerwca 2021, 19:45
*salutuje*
Odpisz
30 czerwca 2021, 19:43
https://m.youtube.com/watch?v=7RfTWRc_M58
Odpisz
30 czerwca 2021, 19:38
Odpisz
30 czerwca 2021, 19:30
Holsom 100
Nostaldżi 100
Odpisz