Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar zoe2209

Edytowano - 3 lutego 2018, 12:25

@CukiereczeQ: tak samo. Łączymy sie w bólu. (Ja miałam około 8 lat chyba)
Edit: wybacz, nie zauważyłam, że kom z przed 2 lat

Avatar CukiereczeQ

16 października 2016, 14:43

Ja kiedyś nadepnęłam na śrubkę, i wbiła mi się w stopę. Miałam chyba 7 lat.

Avatar Ninani

12 lipca 2016, 20:15

Moja babcia też to opowiada

Avatar Arronin

Edytowano - 1 czerwca 2016, 16:06

Nic się nie stanie jeżeli nadepniesz na igłę która leży poziomo, no chyba że na chama będziesz jeszcze pocierać po ziemi ;-; I prędzej wejdzie w mięsień, niż prosto w żyłę, ponieważ mięśnie nie mają 1cm wielkości ;-;

Avatar Masellko

26 marca 2016, 18:06

Boże...........

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2014, 19:38

ol fak boje sie igiel

Avatar diaxik25

25 października 2015, 15:07

oh my fuckin fuckgod

Avatar Agent00Kurczak

18 lutego 2014, 15:19

A jak nadepnę na klocek Lego?

Avatar gelo1238

Edytowano - 18 lutego 2014, 15:36

@Agent00Kurczak: To będziesz wymiotować krwią z bólu.
A gdy krew się skończy zjedzą Cię koty, wcześniej chowając Cię do kartonowej fortecy.

Avatar
Konto usunięte

18 lutego 2014, 16:15

@gelo1238: kartonowej fortecy? KARTONIE WZYWAM CIE!

Avatar poled

17 września 2015, 20:52

@gelo1238: Fort Meow ?

Avatar Arrow1223

7 stycznia 2015, 15:40

Bo to prawda jak igła wbije się w żyłę to może wpaść do serca bo krew leci do serca a jak by z krwią była igła to by wpadła do serca.

Avatar skate07071

10 września 2015, 15:56

@Arrow1223: Ogólnie żyły są zbyt małe, chociażby na zakrętach, żeby się wbiły w serce, ale ok/

Avatar czarneka556

16 sierpnia 2015, 17:39

Mi to powiedziała babcia i teraz boję się chodzić na boso :(

Avatar Aura12345

22 lipca 2014, 12:46

To czemu jak tak nigdy nie miałam??? -,- ;-;

Avatar
Rudy_Kruliczek

18 lutego 2014, 15:50

Dedykuję ten obrazek pewnemu Nearowi1... ;>

Avatar Near1

19 lutego 2014, 15:21

dziękuje!

Avatar McStrzelec

18 lutego 2014, 22:44

BOJE SIE IGIEŁ!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar Near1

18 lutego 2014, 17:22

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Właśnie przez tą opowieść ma lęk przed żyłami!!!!!

Avatar pikathu666

18 lutego 2014, 18:56

@Near1: o,widzę ze ty też lubisz naruto. Lubię też Kakashi,ale najbardziej Sakure.

Avatar
Rudy_Kruliczek

19 lutego 2014, 16:58

@pikathu666: Coś bym powiedziała, ale to nie jest miejcie na wyrażanie opinii o tej Wisience....

Avatar pikathu666

Edytowano - 19 lutego 2014, 17:18

o,widzę, że jesteś zadziorna jak na swój login.

Avatar Nezumi

18 lutego 2014, 16:16

Mi mówili podobnie tylko zamiast igły była drzazga...

Avatar Siemien

18 lutego 2014, 15:58

Tak myślałem przed zobaczeniem tego obrazka... Jestem takim idiotą.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Można, tylko trzeba wstawać rano

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Północne Węgry

Znak czasów

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka