Moje najmroczniejsze lęki #6
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Północne Węgry
Znak czasów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 3 lutego 2018, 12:25
@CukiereczeQ: tak samo. Łączymy sie w bólu. (Ja miałam około 8 lat chyba)
Edit: wybacz, nie zauważyłam, że kom z przed 2 lat
Odpisz
16 października 2016, 14:43
Ja kiedyś nadepnęłam na śrubkę, i wbiła mi się w stopę. Miałam chyba 7 lat.
Odpisz
12 lipca 2016, 20:15
Moja babcia też to opowiada
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2016, 16:06
Nic się nie stanie jeżeli nadepniesz na igłę która leży poziomo, no chyba że na chama będziesz jeszcze pocierać po ziemi ;-; I prędzej wejdzie w mięsień, niż prosto w żyłę, ponieważ mięśnie nie mają 1cm wielkości ;-;
Odpisz
26 marca 2016, 18:06
Boże...........
Odpisz
18 grudnia 2014, 19:38
ol fak boje sie igiel
Odpisz
25 października 2015, 15:07
oh my fuckin fuckgod
Odpisz
18 lutego 2014, 15:19
A jak nadepnę na klocek Lego?
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2014, 15:36
@Agent00Kurczak: To będziesz wymiotować krwią z bólu.
A gdy krew się skończy zjedzą Cię koty, wcześniej chowając Cię do kartonowej fortecy.
Odpisz
18 lutego 2014, 16:15
@gelo1238: kartonowej fortecy? KARTONIE WZYWAM CIE!
Odpisz
17 września 2015, 20:52
@gelo1238: Fort Meow ?
Odpisz
7 stycznia 2015, 15:40
Bo to prawda jak igła wbije się w żyłę to może wpaść do serca bo krew leci do serca a jak by z krwią była igła to by wpadła do serca.
Odpisz
10 września 2015, 15:56
@Arrow1223: Ogólnie żyły są zbyt małe, chociażby na zakrętach, żeby się wbiły w serce, ale ok/
Odpisz
16 sierpnia 2015, 17:39
Mi to powiedziała babcia i teraz boję się chodzić na boso :(
Odpisz
22 lipca 2014, 12:46
To czemu jak tak nigdy nie miałam??? -,- ;-;
Odpisz
18 lutego 2014, 15:50
Dedykuję ten obrazek pewnemu Nearowi1... ;>
Odpisz
19 lutego 2014, 15:21
dziękuje!
Odpisz
18 lutego 2014, 22:44
BOJE SIE IGIEŁ!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
18 lutego 2014, 17:22
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Właśnie przez tą opowieść ma lęk przed żyłami!!!!!
Odpisz
18 lutego 2014, 18:56
@Near1: o,widzę ze ty też lubisz naruto. Lubię też Kakashi,ale najbardziej Sakure.
Odpisz
19 lutego 2014, 16:58
@pikathu666: Coś bym powiedziała, ale to nie jest miejcie na wyrażanie opinii o tej Wisience....
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2014, 17:18
o,widzę, że jesteś zadziorna jak na swój login.
Odpisz
18 lutego 2014, 16:16
Mi mówili podobnie tylko zamiast igły była drzazga...
Odpisz
18 lutego 2014, 15:58
Tak myślałem przed zobaczeniem tego obrazka... Jestem takim idiotą.
Odpisz