Brawo, przeszedłeś siebie samego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Niegrzeczny Oskarek
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Chciał tylko pomóc
Fergus
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2021, 00:37
Jakby nie patrzeć to przysłowiowy lód eskimosom już ma większy sens bo przynajmniej istnieje
Odpisz
6 lipca 2021, 22:43
Osobiście uważam, że to trochę niebezpiecznie denerwować ,,artystów"
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2021, 23:19
@Hiholatek: Dopóki nie mają zalotnego, kwadratowego wąsa to jesteśmy bezpieczni.
Odpisz
7 lipca 2021, 01:52
@Lexa93: Wiesz... człowiek stworzył niewidzialną rzeźbę, nie wiadomo co jeszcze ma niewidzialnego xD
Odpisz
7 lipca 2021, 22:24
@Hiholatek: Ręke wolnego rynku
Odpisz
7 lipca 2021, 12:04
Łodziki są tak zwaną żywą skamieniałością - przetrwały w niemal niezmienionej formie od paleozoiku do czasów dzisiejszych. Ze względu na macki mogą przypominać nam kałamarnice, ale nie są z nimi blisko spokrewnione.
Odpisz
7 lipca 2021, 11:48
Odpisz
7 lipca 2021, 10:45
Its evolving,just backwards
Odpisz
6 lipca 2021, 23:42
clown to clown conwersation
Odpisz
6 lipca 2021, 23:44
@GryVader:
Odpisz
6 lipca 2021, 23:11
Ostro sie tam dzieje
Odpisz
2 lipca 2021, 19:31
Odpisz
2 lipca 2021, 19:48
@polska_cebulka: ciekawe jak bedzie wygladac rozprawa
Odpisz
6 lipca 2021, 20:25
@polska_cebulka: Będzie niewidzialna.
Odpisz
6 lipca 2021, 22:40
@polska_cebulka: Niewidzialna komedia.
Odpisz
6 lipca 2021, 21:14
Szpieg TF2
Odpisz
6 lipca 2021, 20:28
Co by było jakby ją ukradli. Śledztwo mogło by się trochę przedłużyć...
Odpisz
6 lipca 2021, 20:47
I tak nikt by nie zauważył.
Odpisz
6 lipca 2021, 20:26
nowe rzeźby cesarza
Odpisz
2 lipca 2021, 19:36
Ciekawe czy ktoś by kupił niewidzialny obraz
Nie no pewnie że ktoś by kupił
Odpisz
2 lipca 2021, 19:41
@Dragonix18: Ta rzeźba została sprzedana za 18,000 $
Odpisz
2 lipca 2021, 19:42
@Borkacz: Dobra, obstawiam że niewidzialny obraz pójdzie za 10 razy tyle
Odpisz
2 lipca 2021, 19:32
Nie no. Z każdym nowym wiekiem ludzkości, myślę że faktycznie asteroida to dobry pomysł.
Odpisz
2 lipca 2021, 19:39
@Paranienormalne_sequel: Cos ci dlugo to zajelo
Odpisz
2 lipca 2021, 19:40
No bo zawsze jest ta mała nadzieja na ratunek...a jednak nie.
Odpisz
2 lipca 2021, 19:33
Ten inny ma 3000 iq
Odpisz