Odebrałem wyniki z egzaminów i...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Młodzi gniewni
Jeszcze jak
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2021, 22:29
Hmm mogło być lepiej popełniłam głupie błędy
Odpisz
10 lipca 2021, 12:49
@ramenwithvodka: ty z angielskiego:
Odpisz
7 lipca 2021, 18:37
A to są moje.
Odpisz
6 lipca 2021, 01:53
Jest zajebiście
Odpisz
5 lipca 2021, 16:30
Ja tam jestem zadowolony ( 99,90,100) B)
Odpisz
5 lipca 2021, 16:40
@XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD: Jak ty to zrobiłeś
Odpisz
5 lipca 2021, 16:58
@XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD: chłop co czitował na egzaminach
Odpisz
5 lipca 2021, 17:52
@LubieJescKoty: XD
Odpisz
5 lipca 2021, 22:36
@olimpicYT3356: nawet się nie uczyłem, serio. W ogóle nie uczę się jakoś dużo, średnią na koniec roku miałem 4.55
Odpisz
5 lipca 2021, 22:36
@XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD: 98*
Odpisz
3 lipca 2021, 07:36
Jak wam poszło wgl
Odpisz
3 lipca 2021, 08:22
@hlepo: Szczerze mogło być lepiej trochę
Odpisz
3 lipca 2021, 08:43
@hlepo: jestem nawet zadowolony
Odpisz
3 lipca 2021, 09:17
@niemampomyslu007:
Odpisz
5 lipca 2021, 16:40
@hlepo: Mam taką samą matmę i angola, a z polskiego 80%
Odpisz
5 lipca 2021, 16:49
@hlepo: wow już 2 osoby mają taki sam wynik a angola jak ja
Odpisz
5 lipca 2021, 17:17
@mafiax2006:
Odpisz
5 lipca 2021, 18:50
@hlepo: 64
56
64
Odpisz
5 lipca 2021, 18:55
@hlepo: polski 82
matma 88
angielski 100
Odpisz
5 lipca 2021, 19:30
@hlepo:
Odpisz
5 lipca 2021, 21:11
@Milordzina: pog
Odpisz
5 lipca 2021, 18:07
Taki łatwy egzamin był i tak słabo go napisały 8 klasy, no dramat
Co do matur to wyniki są... interesujące
Odpisz
5 lipca 2021, 20:12
@onui2: Ty ale wiesz że nie każdy jest kujonem jak ty co nie? XD
Odpisz
5 lipca 2021, 20:19
@Miszke: nie jestem kujonem
Odpisz
5 lipca 2021, 20:21
@onui2: Sory, kalkulatorem*
Odpisz
5 lipca 2021, 20:55
@Miszke: no właśnie
Odpisz
5 lipca 2021, 17:57
Polski:70 matma:28 angielski:100
Odpisz
5 lipca 2021, 17:54
To będę ja XD
Odpisz
5 lipca 2021, 16:40
Kto ma poniżej 10% z matmy? bo ja jestem taką osobą
Odpisz
3 lipca 2021, 09:24
Odpisz
5 lipca 2021, 16:19
@P4pryk: K...a jak ja miałem z matmy 20%
Odpisz
3 lipca 2021, 08:54
a mi rok temu wyszlo bardzo dobrze
72%
93% (albo 90%)
100%
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2021, 10:56
@Tymek590: ja miałem 2 lata temu zachwycony jak na swoje możliwości nie byłem, ale wynik mi wystarczył abym mógł wybrać prawie każdą szkołę. Miałem:
82% polski
87%matma
82% angielski
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2021, 09:12
Moja siostra wczoraj dostała wyniki a ja jestem na studiach i swoich nawet nie pamiętam ._. (z gimnazjalnego ale to prawie to samo)
Odpisz