Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DeMajkel

11 lipca 2021, 14:10

Ten szablon zawsze będzie kojarzył mi się z memem o kąpaniu się z kuzynką

Avatar lary6

6 lipca 2021, 20:47

Jakby wam to powiedzieć, zdjęcie z dzisiaj...

Avatar Czaderek07

6 lipca 2021, 21:53

@lary6: emmmmm, nie powiem "co?" Tylko spytam:
Jakimk...acudemjesttomożliwe,gdzieTy mieszkasz?.mp4

Avatar lary6

6 lipca 2021, 22:29

@Czaderek07: w Polsce

Avatar Czaderek07

Edytowano - 6 lipca 2021, 22:29

@lary6: No to to jest niemożliwe.
Coś Ty k...a do lawy ten termometr wrzucił?

Avatar TrueStoryGuy

7 lipca 2021, 11:03

@Czaderek07: Wystawione na czyste promieniowanie Słoneczne może rozgrzać się nawet do 60^ choć nie jest to miarodajne.

Avatar lary6

7 lipca 2021, 11:30

@Czaderek07: *wrzuciłam, baba jestem, muszę jakoś nazwę zmienić bo mnie mylą wszyscy

Wystarczyło po prostu w południe postawić go na słońcu

Avatar Czaderek07

7 lipca 2021, 11:55

Avatar whereswally

Edytowano - 6 lipca 2021, 23:21

Kiedy memy o tym że teraz była najzimniejsza wiosna tego stulecia i najzimniejszy maj od 42 lat ?

Aha. Globalne ocieplenie i twoj mały pieseczek.

Avatar Nanook

7 lipca 2021, 08:20

@whereswally: A po co by miały się pojawiać takie memy?

Avatar Wombaton

6 lipca 2021, 22:27

Raczej globalne ocieplenie

Avatar Spider007

Edytowano - 6 lipca 2021, 22:23

Un poco loco

Avatar Franciasto

6 lipca 2021, 16:41

Avatar Czaderek07

6 lipca 2021, 17:09

@Franciasto: wiedziałem, że ktoś to wrzuci.

Avatar Franciasto

6 lipca 2021, 17:12

Avatar GigannPlus

6 lipca 2021, 17:29

@Czaderek07: Poco jest akurat słaby

Avatar Franciasto

6 lipca 2021, 17:35

@GigannPlus: wiem, ale w memie pisze poco to screen z BS był robiony

Avatar NowszyRevLer

6 lipca 2021, 17:24

Widzisz... ...j wie.

Avatar Bobiepl

6 lipca 2021, 16:52

Poco, ktoś tu chyba gra w brawl stara albo o nim pisze

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

6 lipca 2021, 17:13

@Bobiepl: nie, tylko ostatnio ktoś mi tłumaczył co to jest w komach

Avatar Bobiepl

6 lipca 2021, 17:17

Avatar Kuman

3 lipca 2021, 11:33

żeby móc go wrzucać do herbaty i mieć wymówkę by nie iść do szkoły

Avatar
asasinpio

3 lipca 2021, 11:47

@Kuman: termometr pękł

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

3 lipca 2021, 15:32

dobrze, że nie słoik

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

4 lipca 2021, 23:49

@Towarzysz777: cudna reakcja

Avatar Myszkapl

3 lipca 2021, 13:47

Tak naprawdę to po to, by szkło nie pękło, jeśli ktoś zostawi go na słońcu

Avatar Jefte

3 lipca 2021, 12:59

Inwestycja na długie lata.

Avatar Filip8975

3 lipca 2021, 11:35

Poco

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

To by wystarczyło

To musiało być męczące

Lekko nie będzie

Ostry ten sędzia

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka