Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar nudy345

3 lipca 2021, 22:59

2 liceum ... pedagog szkolny odkrył u mnie depresję ponieważ siedziałem cicho by nikogo nie wsypać

Avatar Daniello55

7 lipca 2021, 12:17

@nudy345: Opowiesz o co chodziło?

Avatar Kalendarz365

8 lipca 2021, 00:42

Avatar nudy345

8 lipca 2021, 01:00

@Daniello55: w skrócie o samochód

Avatar Daniello55

8 lipca 2021, 09:12

@nudy345: acha

Avatar xudjsjsjxj

7 lipca 2021, 23:57

Dobrze ze nauczyciele takim nie karza biegać albo coś

Avatar
COWALSKY

3 lipca 2021, 21:25

To wtedy sie chyba idzie do szkoły specjalnej lol

Avatar KUBEKch_1

Edytowano - 3 lipca 2021, 21:27

nie koniecznie, bo do rejonowej chyba i tak muszą cię przyjąć i często dyrektorzy przyjmują takich, bi za to są pieniądze dla szkoły (nie jest to jednak dobre rozwiązanie, bo nauczyciele bex specjalizacji nie są w stanie zapewnić takiemu odpowiednich warunków)

Avatar XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

3 lipca 2021, 21:47

@KUBEKch_1: tak ale ludzie chorzy nie idą do normalnej szkoły ( no, może oprócz lżejszych przypadków stopnia lekkiego). Wiem, bo moja mama jest psychologiem w szkole specjalnej.

Avatar Cherryz

3 lipca 2021, 21:54

zależy od choroby i kiedy ją wykryto. Ja chodziłam do normalnego liceum

Avatar XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

3 lipca 2021, 22:05

@Cherryz: ale miałaś stopień lekki

Avatar
COWALSKY

3 lipca 2021, 22:08

@Cherryz: jak sobie radzisz to nie widzę problemu

Avatar Cherryz

3 lipca 2021, 22:45

właśnie sobie nie radziłam

Avatar Qineff

Edytowano - 3 lipca 2021, 23:34

@Cherryz: A ja miałem depresję w 7 klasie podstawówki. Kto pobije rekord?

Avatar
COWALSKY

3 lipca 2021, 23:45

@Qineff: bruh

Avatar Cherryz

4 lipca 2021, 15:39

@Qineff: współczuje, że aż w tak młodym wieku. Mam nadzieje, że jest już lepiej

Avatar Qineff

4 lipca 2021, 16:00

@Cherryz: Już się wyleczyłem spokojnie. Ale jednak wtedy było kilka momentów.

Avatar Cherryz

4 lipca 2021, 16:52

@Qineff: bardzo się cieszę, że już jesteś zdrowy

Avatar Qineff

4 lipca 2021, 17:37

@Cherryz: :D

Avatar Kicia_to_nie_kot

7 lipca 2021, 12:03

@Qineff: ja w 4 podstawówki

Avatar BETA_5

7 lipca 2021, 12:35

@Qineff: 7 klasa? Mnie depresja dopadła w trzeciej podstawówki więc rekord pobity

Avatar owca_z_cygarem

7 lipca 2021, 15:00

@KUBEKch_1: U mojego kuzyna w szkole jest taka para bliźniaków która z tego co wiem ma jakieś zaburzenia i jak z dziewczynką nie ma zbytniego problemu tak podobno jej brat jest nieobliczalny. Owy kuzyn opowiadal mi jak w 2 klasie podstawówki ich wychowawczyni wraz z klasą musiała się zamknąc w kantorku podczas gdy tamten uczeń zdemolował klasę. Dyrekcja nie zareagowawa. Jak dla mnie to przykre i frustrujące za razem.

Avatar PyraJejanska

7 lipca 2021, 13:51

Skąd ja to znam...

Avatar Kebabiarz44

7 lipca 2021, 13:06

Joker wersja teatralna

Avatar
Konto usunięte

7 lipca 2021, 12:21

Rel

Avatar DaveAfton

4 lipca 2021, 10:44

nauczyciele źli

teraz można się śmiać

Avatar
COWALSKY

3 lipca 2021, 21:26

Tytuł
*Później

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To się nie może nie udać

Jeszcze jak

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

No to posłuchane

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka