A później się dziwią, bo on taki grzeczny był i dzień dobry zawsze mówił
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To się nie może nie udać
Jeszcze jak
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
No to posłuchane
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2021, 22:59
2 liceum ... pedagog szkolny odkrył u mnie depresję ponieważ siedziałem cicho by nikogo nie wsypać
Odpisz
7 lipca 2021, 12:17
@nudy345: Opowiesz o co chodziło?
Odpisz
8 lipca 2021, 00:42
@nudy345: .
Odpisz
8 lipca 2021, 01:00
@Daniello55: w skrócie o samochód
Odpisz
8 lipca 2021, 09:12
@nudy345: acha
Odpisz
7 lipca 2021, 23:57
Dobrze ze nauczyciele takim nie karza biegać albo coś
Odpisz
3 lipca 2021, 21:25
To wtedy sie chyba idzie do szkoły specjalnej lol
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2021, 21:27
nie koniecznie, bo do rejonowej chyba i tak muszą cię przyjąć i często dyrektorzy przyjmują takich, bi za to są pieniądze dla szkoły (nie jest to jednak dobre rozwiązanie, bo nauczyciele bex specjalizacji nie są w stanie zapewnić takiemu odpowiednich warunków)
Odpisz
3 lipca 2021, 21:47
@KUBEKch_1: tak ale ludzie chorzy nie idą do normalnej szkoły ( no, może oprócz lżejszych przypadków stopnia lekkiego). Wiem, bo moja mama jest psychologiem w szkole specjalnej.
Odpisz
3 lipca 2021, 21:54
zależy od choroby i kiedy ją wykryto. Ja chodziłam do normalnego liceum
Odpisz
3 lipca 2021, 22:05
@Cherryz: ale miałaś stopień lekki
Odpisz
3 lipca 2021, 22:08
@Cherryz: jak sobie radzisz to nie widzę problemu
Odpisz
3 lipca 2021, 22:45
właśnie sobie nie radziłam
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2021, 23:34
@Cherryz: A ja miałem depresję w 7 klasie podstawówki. Kto pobije rekord?
Odpisz
3 lipca 2021, 23:45
@Qineff: bruh
Odpisz
4 lipca 2021, 15:39
@Qineff: współczuje, że aż w tak młodym wieku. Mam nadzieje, że jest już lepiej
Odpisz
4 lipca 2021, 16:00
@Cherryz: Już się wyleczyłem spokojnie. Ale jednak wtedy było kilka momentów.
Odpisz
4 lipca 2021, 16:52
@Qineff: bardzo się cieszę, że już jesteś zdrowy
Odpisz
4 lipca 2021, 17:37
@Cherryz: :D
Odpisz
7 lipca 2021, 12:03
@Qineff: ja w 4 podstawówki
Odpisz
7 lipca 2021, 12:35
@Qineff: 7 klasa? Mnie depresja dopadła w trzeciej podstawówki więc rekord pobity
Odpisz
7 lipca 2021, 15:00
@KUBEKch_1: U mojego kuzyna w szkole jest taka para bliźniaków która z tego co wiem ma jakieś zaburzenia i jak z dziewczynką nie ma zbytniego problemu tak podobno jej brat jest nieobliczalny. Owy kuzyn opowiadal mi jak w 2 klasie podstawówki ich wychowawczyni wraz z klasą musiała się zamknąc w kantorku podczas gdy tamten uczeń zdemolował klasę. Dyrekcja nie zareagowawa. Jak dla mnie to przykre i frustrujące za razem.
Odpisz
7 lipca 2021, 13:51
Skąd ja to znam...
Odpisz
7 lipca 2021, 13:06
Joker wersja teatralna
Odpisz
7 lipca 2021, 12:21
Rel
Odpisz
4 lipca 2021, 10:44
nauczyciele źli
teraz można się śmiać
Odpisz
3 lipca 2021, 21:26
Tytuł
*Później
Odpisz