Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Ostry ten sędzia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nigdy na to nie wpadną
Mało znany szczegół
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2021, 20:11
W momencie śmierci do mózgu wydzielane są olbrzymie ilości endorfin. Są one hormonami szczęścia, więc doświadczenie śmierci jest najprawdopodobniej ekstatyczne. Wydzielana jest również dimetylotryptamina, jedna z najbardziej psychoaktywnych substancji znanych ludzkości. Ta mieszanka najprawdopodobniej odpowiada za niesamowite doświadczenia u osób które przeżyły śmierć kliniczną.
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2021, 03:02
a to ciekawe akurat jest, wiesz gdzie można coś więcej o tym poczytać?
Odpisz
11 grudnia 2022, 10:02
@ThunderBoi: k...a nie mogę, op konto usunął
Odpisz
5 lipca 2021, 18:59
Skąd byś wiedział że umarłeś we śnie?
Odpisz
5 lipca 2021, 19:04
@Oliwier256: Zabito by cię, zabił byś się niechcący, był by twój pogrzeb lub inaczej.
Odpisz
5 lipca 2021, 19:40
@Oliwier256: Normalnie. Nigdy nie przyśniło ci się że umarłeś?
Odpisz
5 lipca 2021, 20:31
@Oliwier256: Ja na przykład miałam sen o tonięciu samochodem w rzece, a w momencie "śmierci" się obudziłam, więc teoretycznie po obudzeniu mogłam się domyślić.
Odpisz
5 lipca 2021, 20:34
nie, chodzi mi o to jak byś się dowiedział że umarłeś podczas snu
Odpisz
5 lipca 2021, 20:38
@Oliwier256: Nie dowiedziałby się, o ile nie ma naprawdę silnego umysłu, bo w momencie śmierci w śnie w 98% przypadków się budzisz
Odpisz
8 lipca 2021, 18:10
Ja raz umarłem na początku snu przez mordercę w szkole i zostałem duchem. Nikt mnie nie widział, aż spotkałem swojego kolegę, który też był duchem i poszliśmy grać na konsoli XDDD.
Odpisz
8 lipca 2021, 18:38
@Groove: O duchach we śnie jeszcze nie słyszałam, ale najwyraźniej gratki
Odpisz
8 lipca 2021, 18:59
Co wy tu za filozofie robicie? Mi chodziło o śmierć w trakcie snu, nie w moim śnie tylko o śmierć śpiąc.
Odpisz
8 lipca 2021, 19:01
Tak samo, nie ma jak raczej
Chociaż kto wie co jest po śmierci
Odpisz
8 lipca 2021, 20:02
yo, ja miałem sen o swoim pogrzebie że wszyscy płakali i z góry na to patrzyłem a później (kilka miesięcy temu) miałem sen że wszyscy z mojej klasy wiszą na latarniach i lekarz plagi mnie goni ,,wyleczyć,,
Odpisz
8 lipca 2021, 20:08
@DRAGON_POLSKA: Też miałam sen, w którym był mój pogrzeb. Zastanawiałam się w nim czemu leżę w trumnie, po czym się skapłam, że nie żyje w tym śnie i jestem duchem na własnym pogrzebie.
Odpisz
8 lipca 2021, 20:09
Wiedzą ci co nie żyją/lub nie wiedzą. Zależy co jest po.
Odpisz
8 lipca 2021, 18:25
Nie rel nie czekam na śmierć we śnie
Odpisz
8 lipca 2021, 18:18
Nie nie nie, ja zazwyczaj w moich snach zachowuje się jak totalny psychopata, a nie czekam na śmierć
Odpisz
8 lipca 2021, 18:22
Rel.
Odpisz
5 lipca 2021, 20:10
ten kto chce umrzeć będzie życ wiecznie
a ten kto chce żyć umrze młodo
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2021, 18:59
to trochę jak liczenie na wieczne życie w grze będąc AFK, bez używania żadnych cheatów i innych gamebreaków.
Odpisz
5 lipca 2021, 18:57
Odpisz