Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2021, 23:00

pIs WaM dAł 500+ PrZeCiEż /s

Avatar gaandzia

6 lipca 2021, 00:08

HAHA PIS ZŁYYYYY 😈😈😈

Avatar Jesiotr

6 lipca 2021, 00:12

@gaandzia: ale pis jest na prawde zły

Avatar Jesiotr

6 lipca 2021, 00:13

@Jesiotr: tzn ale beka pis zły

Avatar gaandzia

6 lipca 2021, 00:13

@Jesiotr: nie mam zdania na ten temat, ale komentarz był ironiczny, sarkastyczny.

Avatar Jesiotr

Edytowano - 6 lipca 2021, 00:15

@gaandzia: ja się nie mieszam w politykę ale jestem zdania że pis powinien zostać zdelegalizowany a wszyscy członkowie posłani za kratki

Avatar gaandzia

6 lipca 2021, 00:16

@Jesiotr: każdy swoje zdanie jakieś ma. No, może każdy, bo ja z polityką mam tylko tyle wspólnego, że wiem, co to PiS, PO i Polska 2050.

Avatar Jesiotr

6 lipca 2021, 00:16

@Jesiotr: albo rostrzelani 😈😈😈

Avatar Kemono16

6 lipca 2021, 00:31

@Jesiotr: gdybyście mi zapłacili mógłbym później zjeść ciała ale tylko za zapłatą bo inacxej się brzydze, przynajmniej polityków reszta mi zwisa.

Avatar KorwinusStronguss

6 lipca 2021, 00:50

@Jesiotr: PiS powinien pójść za kratki, a lewacy powinni zostać rozstrzelani

Avatar Jesiotr

6 lipca 2021, 00:51

@KorwinusStronguss: lewacy i prawacy ogólnie to wszyscy B)

Avatar KorwinusStronguss

6 lipca 2021, 00:52

@Jesiotr: Jeżeli już to ludzie, wtedy by mnie to nie dotyczyło

Avatar Jesiotr

6 lipca 2021, 00:54

@KorwinusStronguss: pan panie korniszon był by pierwszy B)

Avatar KorwinusStronguss

6 lipca 2021, 00:55

@Jesiotr: Prędzej ty, lewaku

Avatar Jesiotr

6 lipca 2021, 00:55

@KorwinusStronguss: ja jestem chad centrysta B)

Avatar KorwinusStronguss

6 lipca 2021, 00:56

@Jesiotr: Typowy lewak co zmyśla, że jest centrystą

Avatar
asasinpio

6 lipca 2021, 03:36

@Jesiotr: wk...ia mnie ten pseudośmieszny mem z centrystą, tymczasem centryści irl. "No ja w sumie nie wiem co bym chciał, wolny rynek? A nie można do połowy? Liberalność? A nie można się jakoś dogadać? Nie wiem w sumie."

Avatar Qineff

6 lipca 2021, 19:14

@gaandzia: Ja tego mema zrobiłem bo mi się nudziło i nie miałem pomysłu na szablon.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Angielskie śmieszki

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Dwa oblicza

Rel

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka