Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Angielskie śmieszki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Dwa oblicza
Rel
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lipca 2021, 23:00
pIs WaM dAł 500+ PrZeCiEż /s
Odpisz
6 lipca 2021, 00:08
HAHA PIS ZŁYYYYY 😈😈😈
Odpisz
6 lipca 2021, 00:12
@gaandzia: ale pis jest na prawde zły
Odpisz
6 lipca 2021, 00:13
@Jesiotr: tzn ale beka pis zły
Odpisz
6 lipca 2021, 00:13
@Jesiotr: nie mam zdania na ten temat, ale komentarz był ironiczny, sarkastyczny.
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2021, 00:15
@gaandzia: ja się nie mieszam w politykę ale jestem zdania że pis powinien zostać zdelegalizowany a wszyscy członkowie posłani za kratki
Odpisz
6 lipca 2021, 00:16
@Jesiotr: każdy swoje zdanie jakieś ma. No, może każdy, bo ja z polityką mam tylko tyle wspólnego, że wiem, co to PiS, PO i Polska 2050.
Odpisz
6 lipca 2021, 00:16
@Jesiotr: albo rostrzelani 😈😈😈
Odpisz
6 lipca 2021, 00:31
@Jesiotr: gdybyście mi zapłacili mógłbym później zjeść ciała ale tylko za zapłatą bo inacxej się brzydze, przynajmniej polityków reszta mi zwisa.
Odpisz
6 lipca 2021, 00:50
@Jesiotr: PiS powinien pójść za kratki, a lewacy powinni zostać rozstrzelani
Odpisz
6 lipca 2021, 00:51
@KorwinusStronguss: lewacy i prawacy ogólnie to wszyscy B)
Odpisz
6 lipca 2021, 00:52
@Jesiotr: Jeżeli już to ludzie, wtedy by mnie to nie dotyczyło
Odpisz
6 lipca 2021, 00:54
@KorwinusStronguss: pan panie korniszon był by pierwszy B)
Odpisz
6 lipca 2021, 00:55
@Jesiotr: Prędzej ty, lewaku
Odpisz
6 lipca 2021, 00:55
@KorwinusStronguss: ja jestem chad centrysta B)
Odpisz
6 lipca 2021, 00:56
@Jesiotr: Typowy lewak co zmyśla, że jest centrystą
Odpisz
6 lipca 2021, 03:36
@Jesiotr: wk...ia mnie ten pseudośmieszny mem z centrystą, tymczasem centryści irl. "No ja w sumie nie wiem co bym chciał, wolny rynek? A nie można do połowy? Liberalność? A nie można się jakoś dogadać? Nie wiem w sumie."
Odpisz
6 lipca 2021, 19:14
@gaandzia: Ja tego mema zrobiłem bo mi się nudziło i nie miałem pomysłu na szablon.
Odpisz