Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BruhGaming

24 maja 2023, 12:52

E tam, ja lubię Resident Evil 5

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2021, 00:09

Gran turismo

Avatar Bracingcobra

8 lipca 2021, 14:30

Lego star wars?

Avatar Agamer12321

8 lipca 2021, 13:20

Masz do wyboru AC i AC (Animal Crossing i Assassins Creed)

Avatar NowszyRevLer

8 lipca 2021, 13:53

@Agamer12321: Kreda Asasyna

Avatar Michu_nie_dus_sie

8 lipca 2021, 14:16

@NowszyRevLer: krzyżowanie zwierząt

Avatar GigannPlus

Edytowano - 8 lipca 2021, 12:17

Ej usuneli mi koma

Avatar GigannPlus

8 lipca 2021, 12:18

@GigannPlus: a nie jednak jest

Avatar rozwalgo

8 lipca 2021, 12:02

A potem ten sam wujek mówi jakie to gry są pełne przemocy

Avatar Alfa7

8 lipca 2021, 10:31

Moi rodzina na szczęście ma wywalone w co gram

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

8 lipca 2021, 11:39

@Alfa7: Same.
Znaczy ja nie gram w gry (jeśli już to mega rzadko), ale myślą że gier nie lubię.
Ale moi bracia dużo grają i rodzice mają wyjeb w co oni grają (grunt, że są normalni, a nawet niektóre gry 18+ własnie kupili im rodzice na jakieś okazje)

Avatar Groove

8 lipca 2021, 11:46

@BardzoOryginalnaNazwa: Ja z swoim tatą przechodziłem wiedźmina i cyberpunka.

Avatar kwiato99

8 lipca 2021, 10:10

Mi nigdy nie pozwolą na 18 +, bo" gry powodują uzależnienie" i wiedzą to tylko dlatego, że jeden dzieciak stał pod siebie, jak w to zagrał, ale myślę, że powinni dać mi spróbować i stwierdzić, czy "uzależnię się"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar BETA_5

8 lipca 2021, 11:16

@kwiato99: znam ten ból i dość bezsensowne jest mówienie, że ktoś będzie zabijał po graniu w np takiego Battlefielda 1 bo to naukowo potwierdzone, że strzelanki poprawiają tylko refleks i szybkie podejmowanie decyzji

Avatar Krzycho112

8 lipca 2021, 11:23

@kwiato99: ja grałem tylko w gry 3+ nawet jak miałem jakieś 5 lat ale potem zacząłem zostawać sam z bratem a ten abym tylko się zamknął włączał pierwsze co miał

Avatar pieselbialy

Edytowano - 8 lipca 2021, 10:53

Ja gram i w 3+ i 18+

Avatar MinRyuuk

8 lipca 2021, 10:41

Ze mnie tata się ostatnio śmiał, że dziewczyna lat 22 i z nostalgią ogrywa stare Scooby Doo na płytkach, które dostałam mając lat 8

Avatar Kaede_

8 lipca 2021, 10:42

@MinRyuuk: O same tylko że u mnie matka, bo stary sam grał

Avatar Zwierzezla6

8 lipca 2021, 10:26

Nierel u mnie jest na odwrót

Avatar Kaede_

8 lipca 2021, 10:09

Gry 18+ zazwyczaj opierają się na tych samych mechanikach w kółko
Te dla młodszych mają zazwyczaj różnorodne mechaniki

Avatar klaszu

6 lipca 2021, 16:14

u mnie na odwrót jest i nie moge na moim ps4 pro grać w gta 5 :(

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Kemono16

Edytowano - 6 lipca 2021, 16:36

@LegoStopKlatka: straszne, takie mieszanie w mózgach młodzieży/s

Avatar lordbaysel

8 lipca 2021, 10:07

@klaszu: Poniekąd rozumiem, jeżeli grasz na telewizorze w jakiejś przestrzeni wspólnej.

Avatar Murarzowa

Edytowano - 6 lipca 2021, 22:33

Ja kiedy w animal Crossing robie handel żywymi istotami

Avatar GigannPlus

6 lipca 2021, 17:55

SMG na poziomie Mortal Kombat

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Dwa oblicza

Lekko nie będzie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka