Masz do wyboru: Animal crossing albo Wiedźmina
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dwa oblicza
Lekko nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 maja 2023, 12:52
E tam, ja lubię Resident Evil 5
Odpisz
15 lipca 2021, 00:09
Gran turismo
Odpisz
8 lipca 2021, 14:30
Lego star wars?
Odpisz
8 lipca 2021, 13:20
Masz do wyboru AC i AC (Animal Crossing i Assassins Creed)
Odpisz
8 lipca 2021, 13:53
@Agamer12321: Kreda Asasyna
Odpisz
8 lipca 2021, 14:16
@NowszyRevLer: krzyżowanie zwierząt
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2021, 12:17
Ej usuneli mi koma
Odpisz
8 lipca 2021, 12:18
@GigannPlus: a nie jednak jest
Odpisz
8 lipca 2021, 12:02
A potem ten sam wujek mówi jakie to gry są pełne przemocy
Odpisz
8 lipca 2021, 10:31
Moi rodzina na szczęście ma wywalone w co gram
Odpisz
8 lipca 2021, 11:39
@Alfa7: Same.
Znaczy ja nie gram w gry (jeśli już to mega rzadko), ale myślą że gier nie lubię.
Ale moi bracia dużo grają i rodzice mają wyjeb w co oni grają (grunt, że są normalni, a nawet niektóre gry 18+ własnie kupili im rodzice na jakieś okazje)
Odpisz
8 lipca 2021, 11:46
@BardzoOryginalnaNazwa: Ja z swoim tatą przechodziłem wiedźmina i cyberpunka.
Odpisz
8 lipca 2021, 10:10
Mi nigdy nie pozwolą na 18 +, bo" gry powodują uzależnienie" i wiedzą to tylko dlatego, że jeden dzieciak stał pod siebie, jak w to zagrał, ale myślę, że powinni dać mi spróbować i stwierdzić, czy "uzależnię się"
Odpisz
8 lipca 2021, 10:14
@kwiato99: mi pozwalają bo mnie nie rusza odcinanie i odstrzeliwanie kończyn itd.
Odpisz
8 lipca 2021, 10:26
@kwiato99: u mnie jest podobnie. W sensie bardziej jeśli chodzi o gry 18+ to nie pozwalają bo boją się się że ,,zacznę zabijać i w prawdziwym życiu"
Odpisz
8 lipca 2021, 10:28
@Kemono16: Ja też od odstrzeliwania głów albo kończyn jestem po prostu niewzruszony
Odpisz
8 lipca 2021, 10:33
@Zwierzezla6: wiem, że to głupie porównanie, ale zauważyłem, że innym rodzice pozwalają na więcej. Moi koledzy grali w gta, gdy mieli chyba 5/6 lat, w lodziarni rodzice pozwalają 5- letnim dzieciom pić granitę, a ja pierwszy raz piłem pepsi, gdy miałem 7 lat, a granity dalej nie mogę, pomimo tego, że mam 12 lat. Tylko raz ojciec dał mi jej spróbować w szczerze mówiąc smakuje poprostu jak lodowata woda
Odpisz
8 lipca 2021, 10:35
@kwiato99: współczuje nadopiekuńczych rodziców
Odpisz
8 lipca 2021, 10:38
@kwiato99: i zastanawiam się czy to przez brak gier z przemocą jestem taki (jak twierdzi moja mama) kobiecy i miękki
Odpisz
8 lipca 2021, 10:50
@kwiato99: Lub po prostu dzieci robią dane rzeczy bez wiedzy rodziców (jak w moim przypadku) albo rodzice mają wywalone w interesy dzieci
Odpisz
8 lipca 2021, 10:50
@kwiato99: na ogół takiego szeregowca ryana prędzej ci pozwolą bo kategoria wiekowa 16+ i to film a sceny są lepsze niż w CoDzie WWII czy Doomie eternalu które są pegi-18 czy mature 17+ jak kto woli
Odpisz
8 lipca 2021, 11:16
@kwiato99: znam ten ból i dość bezsensowne jest mówienie, że ktoś będzie zabijał po graniu w np takiego Battlefielda 1 bo to naukowo potwierdzone, że strzelanki poprawiają tylko refleks i szybkie podejmowanie decyzji
Odpisz
8 lipca 2021, 11:23
@kwiato99: ja grałem tylko w gry 3+ nawet jak miałem jakieś 5 lat ale potem zacząłem zostawać sam z bratem a ten abym tylko się zamknął włączał pierwsze co miał
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2021, 10:53
Ja gram i w 3+ i 18+
Odpisz
8 lipca 2021, 10:41
Ze mnie tata się ostatnio śmiał, że dziewczyna lat 22 i z nostalgią ogrywa stare Scooby Doo na płytkach, które dostałam mając lat 8
Odpisz
8 lipca 2021, 10:42
@MinRyuuk: O same tylko że u mnie matka, bo stary sam grał
Odpisz
8 lipca 2021, 10:26
Nierel u mnie jest na odwrót
Odpisz
8 lipca 2021, 10:09
Gry 18+ zazwyczaj opierają się na tych samych mechanikach w kółko
Te dla młodszych mają zazwyczaj różnorodne mechaniki
Odpisz
6 lipca 2021, 16:14
u mnie na odwrót jest i nie moge na moim ps4 pro grać w gta 5 :(
Odpisz
6 lipca 2021, 16:17
@klaszu: czm?
Odpisz
6 lipca 2021, 16:18
@klaszu: masz 18+ lat?
Odpisz
6 lipca 2021, 16:19
@Kemono16: to jest akurat dziwne.bo nie moge grać nie dlatego że gta zabija się ludzi itp. tylko dlatego że są w nim przekleństwa (wiem że można wyłączyć dialogi,ale wole grać z włączonymi)
Odpisz
6 lipca 2021, 16:20
@klaszu: a myślałem, że jakiś błąd gry xD
Odpisz
6 lipca 2021, 16:26
@klaszu: znaczy przekleństwa jak przekleństwa ale w pewnym momencie w fabule musisz do klubu wejść
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2021, 16:36
@LegoStopKlatka: straszne, takie mieszanie w mózgach młodzieży/s
Odpisz
8 lipca 2021, 10:07
@klaszu: Poniekąd rozumiem, jeżeli grasz na telewizorze w jakiejś przestrzeni wspólnej.
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2021, 22:33
Ja kiedy w animal Crossing robie handel żywymi istotami
Odpisz
6 lipca 2021, 17:55
SMG na poziomie Mortal Kombat
Odpisz