Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Totalnie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
I po kłopocie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2021, 22:47
Czy ja dobrze widze ten bot stał się defektem?
Odpisz
16 lipca 2021, 11:23
@Nikodem8378: Widziałem filmik, z którego wynikało, że podobno można ręcznie kontrolować konto "BOT"
Odpisz
26 lipca 2021, 21:29
@xxdi55xx: Mój kolega zrobił jednego i mógł, więc się da
Odpisz
9 lipca 2021, 08:04
Było
Btw wiecie może gdzie ten bot jest dostępny? Szukałem go i nie mogłem znaleźć
Odpisz
9 lipca 2021, 09:15
@Kebasa_z_mema: Może ktoś dodał swojego, a jeśli jest nawet na discord bot taki to jego znalezienie będzie niełatwe, gdy nie zna się jego nazwy (na obrazku pewnie jest jego nick)
Odpisz
9 lipca 2021, 11:12
@Kebasa_z_mema: Dowody poproszę.
Odpisz
9 lipca 2021, 11:14
@Qineff: mój dowód jest taki że już dwie osoby poza mną mówią że było
Odpisz
9 lipca 2021, 11:17
@Kebasa_z_mema: Po pierwsze: Ło k...encka, zajebisty dowód. Jakby coś zmieniał.
Po drugie: Znajdź mi tego mema. Chciałbym go zobaczyć. Jeśli znajdziesz to przeoroszę, a jak nie to zrobisz salto bokotylnie i dodasz pogadajca. Umowa stoi?
Odpisz
9 lipca 2021, 11:19
@Qineff: nie, jak nie znajdę to przeproszę, a jak znajdę to wyślesz mi filmik na którym robisz salto, stoi?
Odpisz
9 lipca 2021, 11:37
@Qineff: I jak, cwaniaczku? Próbujesz sie wymigać?
Odpisz
9 lipca 2021, 19:03
@Kebasa_z_mema: Nie, po prostu byłem zajęty. Masz wybór: Obaj robimy salno jak przegramy czy obaj przepraszamy? I o co chodzi z tym wymigiwanie. Istnieją inne rzeczy do roboty niż siedzenie na jeja
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2021, 19:05
@Kebasa_z_mema: Aaa, a główną przeszło. Essa.
Odpisz
9 lipca 2021, 19:19
@Qineff: Są obrazki, które po 5 razy się powtarzały na jeja
Odpisz
9 lipca 2021, 19:20
@Myszkapl: Wiem. Ale nawet jeśli on znajdzie, to to nic nie zmieni.
Odpisz
9 lipca 2021, 19:35
@Kebasa_z_mema: Czas masz do jutra godzina 13. Jak nie będzie żadnej odpowiedzi to robisz salto. Powodzenia.
Odpisz
9 lipca 2021, 19:44
@Qineff: A jakbym znalazł to robisz salto?
Odpisz
9 lipca 2021, 20:01
@Kebasa_z_mema: Tak. A jak nie znajdziesz to ty robisz.
Odpisz
9 lipca 2021, 20:02
@Qineff: to pa tera mati
Odpisz
9 lipca 2021, 20:03
@Kebasa_z_mema: Link pacanie.
Odpisz
9 lipca 2021, 20:04
@Qineff: dobra k...a zaraz ci dam ale nie wiem po co jak masz screena
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2021, 20:05
@Kebasa_z_mema: Po ch0ja
Odpisz
9 lipca 2021, 20:07
@Qineff: https://memy.jeja.pl/646066,sa-coraz-bystrzejsze.html
I co teraz cwaniaczku I CO
Odpisz
9 lipca 2021, 20:07
@Qineff: dawaj salto
Odpisz
9 lipca 2021, 20:08
@Kebasa_z_mema: To nie ten sam mem. Inny. Bo ma jeszcze napis pod tym. I odpowiadając na Twoje pytanie: Gówno.
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2021, 20:08
@Kebasa_z_mema: Ale mam kompromis. Obydwaj robimy salto. Jutro rano bo teraz mi się nie chce.
Odpisz
9 lipca 2021, 20:09
@Qineff: nie ma tak łatwo k...a było to było dałem screena dałem link to teraz ty dawaj salto cwaniaczku j...ny
Odpisz
9 lipca 2021, 20:09
@Qineff: jaki k...a kompromis robisz salto masz czas do końca tygodnia umowa to umowa
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2021, 20:10
@Kebasa_z_mema: No to żeś se czas zmarnował. Ez. Natura.
Odpisz
9 lipca 2021, 20:10
@Bearner: Bearner moge cie mieć za świadka całego tego zdarzenia?
Odpisz
9 lipca 2021, 20:10
@Kebasa_z_mema: yyy, ok
Odpisz
9 lipca 2021, 20:11
@Qineff: no to jesteś pie....onym tchórzem elo benc
Odpisz
9 lipca 2021, 20:11
@Bearner: A ja na ślubie?
Odpisz
9 lipca 2021, 20:11
@Bearner: ale szczerze mówiąc to nie wiem kto ma rację
Odpisz
9 lipca 2021, 20:12
@Kebasa_z_mema: bence benc, życie jest pełne chec,twój stary Sra w gary.
Odpisz
9 lipca 2021, 20:13
@Bearner: To ktoś ma rację? Dobra czekajcie muszę podlać ogródek.
Odpisz
9 lipca 2021, 20:18
@Bearner: ja mam racje bo Qineff najpierw chciał żebym robił salto jak sie okaże że nie było, potem doszliśmy do kompromisu że jak będzie to on robi salto a jak nie będzie to ja robie, jednak było, on postanowił że nie no i no
Odpisz
9 lipca 2021, 20:19
@Qineff: takimi cienkimi tekstami to mnie nie zagniesz, palancie
Odpisz
9 lipca 2021, 20:19
@Kebasa_z_mema: chodzi o to, że jak było, ale z innym szablonem to niektórzy uznają, że było, a niektórzy, że nie
Odpisz
9 lipca 2021, 20:21
@Bearner: No ale właśnie było, nie ważne czy z szablonem czy bez, poza tym dwie osoby jeszcze pisały że było, czyli jest 3-1 + link
Odpisz
9 lipca 2021, 20:23
@Kebasa_z_mema: no ok, ja uznaję twoją rację, ale wygrasz kłótnię dopiero jak jakiś inny gejak (byle nie multikonto) również potwierdzi
Odpisz
9 lipca 2021, 20:24
@Bearner: wystarczy spojrzeć na pierwszy komentarzy pod tą dyskusją i widać że inny jejak potwierdza, ale moge go nawet zawołać żeby potwierdził (chociaż nie wiem po co skoro jest link)
Odpisz
9 lipca 2021, 20:49
@Kebasa_z_mema: To nie jest bot. Jest to tylko webhook na jakimś kanale na discordzie
Odpisz
9 lipca 2021, 21:18
@Kebasa_z_mema: Dobra wróciłem.
Po pierwsze: To ty mówiłeś że nie chcesz kompromisów więc do niczego nie doszliśmy.
Po drugie: Yeyyeyey papryka
Po trzecie: AAAA ja mam cię w dupie.
Życzę miłego dnia.
Odpisz
9 lipca 2021, 21:41
@Qineff: bo k...a ty mówiłeś że obydwaj robimy salto już po tym jak dałem screena i link poza tym twoje kolejne teksty jeszcze bardziej mnie utwierdzają że jesteś chamem
Odpisz
9 lipca 2021, 21:43
@Kebasa_z_mema: Uważaj. Utwardzone gówno trudno wysrać :)
Odpisz
9 lipca 2021, 21:46
@Kebasa_z_mema: Aaaaaale gównoburza się zrobiła.
Odpisz
9 lipca 2021, 21:46
@Qineff: tak wsm to ty ją zrobiłeś ngl
Odpisz
9 lipca 2021, 22:35
@Bearner: a my dalej czekamy na salto
Odpisz
9 lipca 2021, 23:45
@Bearner: dobra po prostu oboje walnijcie salta i wyślijcie
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2021, 08:51
@Bearner: https://youtu.be/XZ5Uv4JKTU4
Macie salto. Teraz czekamy na kebaba. Zrobiłem na yt BO TAK.
Odpisz
10 lipca 2021, 09:25
@Kebasa_z_mema: Ten mem ogólnie wygląda jakby op przyciął ten co wysłałeś screena
Odpisz
10 lipca 2021, 09:58
@Qineff: dawaj salto a nie
Odpisz
10 lipca 2021, 11:29
@Bearner: Dałem. Teraz kebab. Skąd wiecie jak niby wyglądam?
Odpisz
10 lipca 2021, 12:06
@Qineff: filmik został dodany 10 miesięcy temu
Odpisz
10 lipca 2021, 12:19
@Qineff: jak się zakładasz to dotrzymaj obietnicy
Odpisz
10 lipca 2021, 13:23
@Bearner: Dobra zrobię. Ale kebab też ma. Dajcie mi trochę to jakiejś maski poszukam.
Odpisz
10 lipca 2021, 14:07
@Qineff: Coś długo tej maski szukasz
Odpisz
10 lipca 2021, 14:38
@Kebasa_z_mema: jak zrobi salto to ty też dawaj
Odpisz
15 lipca 2021, 14:44
@Bearner: bryh
Odpisz
8 lipca 2021, 22:43
Było milion razy
Odpisz
8 lipca 2021, 22:44
Dowody poproszę.
Odpisz
9 lipca 2021, 00:21
@Qineff: Woda zimna
Odpisz
9 lipca 2021, 08:54
@Qineff: Wsumie to się z nim zgadzam chodź nie mam dowodów
Odpisz
9 lipca 2021, 11:12
No czekam.
Odpisz
9 lipca 2021, 21:11
@Qineff: ale ty masz problem do wszystkich chłopie, weź się uspokój
Odpisz
8 lipca 2021, 22:42
Odpisz
8 lipca 2021, 22:42
Odpisz