Dalej twierdzisz, że nie masz co robić?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niegrzeczny Oskarek
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lutego 2014, 14:28
też tak mam
Odpisz
19 lutego 2014, 14:49
@Geodude: A ja nie :P
Jak koledzy chcą wyjść to idę, nie ważne czy jestem w środku gry czy nie... Zawsze można zapisać, chyba że to LoL to wtedy ryzykuję banem :P
Odpisz
19 lutego 2014, 20:44
@MaxiorPL: Z lol'em nie ma żartów, nie wyjdziesz se ot tak w środku rozgrywki ;D
Odpisz
19 lutego 2014, 21:42
@Roger909: Pff.. tyle co wychodziłem i nawet ostrzeżenia nie mam :P
Odpisz
20 lutego 2014, 15:30
@MaxiorPL: Bana dostajesz mniej więcej kiedy wychodzisz z gry 2 raz w ciągu 24h,a raczej ja tak mam
Odpisz
7 grudnia 2014, 17:25
@MaxiorPL: One does not simply stop playing Laague of Legends
Odpisz
19 lutego 2014, 18:21
Nudzić się,gdy rzeczy dookoła ciebie nawiązują do ciebie rozmowę i motywują cię do pracy i rozrywki :)
Odpisz
19 lutego 2014, 16:04
A ty i tak bd oglądać głupie obrazki :D
Odpisz
19 lutego 2014, 16:03
Trafili w samo sedno problemu dzisiejszej młodzieży :1I
Odpisz