Cóż, Batman byłby fajnym bogiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
To musiało być męczące
Przerwa na herbatkę
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ikony
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2021, 10:22
Odpisz
11 lipca 2021, 13:26
Wujek Rick.
Moim boskim rodzicem był Apollo xD i w gimnazjum miałam "siostrę" też od Apolla ale rzymskiego xD to były piękne czasy. Jego książki nadal zajmują zaszczytne miejsce pierwsze w moim sercu
Odpisz
11 lipca 2021, 13:33
@Chenderella: Oczywiście, że książki wujka Ricka są na pierwszym miejscu.
Odpisz
11 lipca 2021, 14:56
@Chenderella: Ojj tak. Moim boskim rodzicem byłaby Atena
Odpisz
11 lipca 2021, 15:10
@Oliwier256: moim również
Odpisz
11 lipca 2021, 15:11
@Madzikowa893: o, witaj siostro. Heh
Odpisz
11 lipca 2021, 15:43
@Oliwier256: miałbyś w ten sposób ciekawego dziadka, ale lepiej to niż gdyby był wujkiem
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2021, 18:24
@Madzikowa893: i moim
Witam rodzeństwo
Odpisz
11 lipca 2021, 18:27
@Jejak_7: Witam, witam
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2021, 12:20
Zobaczycie, w postapokaliptycznej ludzkości ludzie będą czcić zachowane i zniekształcone strzępy popkultury, które posłużą do religii zwanej manizmem lub kultem braci Man - kolejno Ajru-Man (Człowiek-Maszyna chroniący ludzi za dnia) i Batu-Man (Człowiek-Nietoperz chroniący ludzi w nocy).
Odpisz
11 lipca 2021, 15:04
@niggiddu:
Myślę, że w postapokaliptycznej przyszłości ludzie będą mieli większe zmartwienia niż wymyślanie i podtrzymywanie nowych kultów
Odpisz
11 lipca 2021, 15:31
@Lexa93: Zapominasz, że ludzie wymyślają i podtrzymują kulty właśnie w poważnych problemach. Ludzie częściej niż na racjonalizmie polegają na emocjach, wierze i duchowości, i dla poprawy swego samopoczucia i pewności siebie często tworzą swego typu mitologie wyjaśniające normalnie niezrozumiałe zjawiska i nadające życiu sens. Ponadto niemal wszystkie znane nam religie i mitologie zostały opracowane nie przez znudzonych ludzi w wielkich zaopatrzonych miastach, a przez grupy zmagające się na co dzień z zagrożeniami i śmiercią (np plemiona i społeczności pierwotne, które zmagają się z głodem i chorobą o wiele częściej niż większość mieszkańców dużych ośrodków). Także w postapokalipsie - upadku cywilizacji i bezpiecznego świata - ludzie potrzebowaliby takiej kojącej religii jak nigdy przedtem, by odzyskać pewność siebie i nadzieję na lepsze jutro.
Odpisz
9 lipca 2021, 21:15
Batman może i jest kontrowersyjnym wyborem xd, ale zdecydowanie lepszym niż jakikolwiek grecki bóg ;_;
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2021, 12:06
@Dr_Samozwaniec: akurat Apollo w książce autora z mema ma moment kiedy jest bardzo opiekuńczym i kochającym ojcem. Poza tym, czy aby Batman nie doprowadził do śmierci Robina?
Odpisz
11 lipca 2021, 12:14
@Nocta: kim jest autor?
Odpisz
11 lipca 2021, 12:15
@LegoStopKlatka: Rick Riodan
Odpisz
11 lipca 2021, 12:16
@LegoStopKlatka: Rick Riordan
Odpisz
11 lipca 2021, 12:16
@Basted: a to wiem kto nie wiedziałem że tak wygląda
Odpisz
11 lipca 2021, 12:43
@Nocta: Nie mówię o tym jak ich w książce przedstawił. Mówię o tym jak ich w mitologii przedstawiano.
Odpisz
11 lipca 2021, 12:48
@Dr_Samozwaniec: ale Nocta po prostu podaję przykład w którym greccy bogowie są akurat ok
Odpisz
11 lipca 2021, 12:49
@Dr_Samozwaniec: no ja nie wiem czy w książkach lepiej ich przedstawiano, jak robili ten teges cały czas robiąc tych półbogów. Te dzieciaki były potem wychowywane przez jednego rodzica
Odpisz
11 lipca 2021, 13:17
@LegoStopKlatka: Tak, podaje przykład z książki. Nie zapoznałam się z pracami tego ziomka, więc nie mam w tej kwestii nic do powiedzenia (osobiście to cieszę się, że mieli dobre momenty). Swoją niechęć do bycia dzieckiem greckiego boga odniosłam do greckiej mitologii.
Odpisz
11 lipca 2021, 13:28
@Nocta: Mówisz o Jasonie Toddzie? Z tego co pamiętam to Joker go zabił, a Batman nie zdążył go uratować. I tak, Batman jako rodzic nie zasłużył na złotą gwiazdkę xD, ale dla mnie i tak jest lepszym wyborem niż taki Zeus czy coś xd
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2021, 13:07
Nietoperze to jedyne zwierzęta, oprócz ludzi, uprawiające fellatio. Nawet szympansy bonobo tego nie robią.
Odpisz