Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pieselka_Wojana123

13 lipca 2021, 15:25

Tak wiem przepraszam za tamten komentarz

Avatar Kaede_

10 lipca 2021, 11:38

Nie licząc Egipcjan
Jak to mówił mój nauczyciel od historii Egipcjanie wyprzedzali większość cywilizacji o kilka tysięcy lat i Europa dopiero w nowożytności ją przegoniła

Avatar KozioMiozioPL

13 lipca 2021, 12:40

@Kaede_: Rzymianie już zdążyli przegonić Egipcjan z nawiązką

Avatar Kaede_

13 lipca 2021, 12:44

@KozioMiozioPL: ale
Egipcjanie byli wcześniej

Avatar Grewest

13 lipca 2021, 13:23

@Kaede_: Domyślam się że dzięki wylewom Nilu Egipt mógł mieć wystarczająco dużo jedzenia by spora część społeczeństwa nie musiała pracować w rolnictwie. Ale wymienieni wyżej Rzymianie czy średniowieczna Europa była bardziej zaawansowana technologicznie. Tylko większa część społeczeństwa niz w Egipcie musiała pracować rolnictwie.

Avatar Kuman

13 lipca 2021, 10:15

Aztekowie (Albo majowie, bo nie pamiętam) podobno wypierniczali swojego wodza na tamten świat podczas epidemii

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2021, 10:17

@Kuman: Nic nie sugeruję, ale ciekawe cywilizację.

Avatar Nanook

13 lipca 2021, 12:28

@Kuman: Ani Aztekowie ani Majowie tak nie robili.

Avatar Kuman

13 lipca 2021, 12:29

@Nanook: słyszałem, nie wiem czy to prawda.
Albo sobie coś ubzdurałem

Avatar Nanook

13 lipca 2021, 12:38

@Kuman: Rozumiem. Powstał ostatnio mem z taką informacją przy okazji pandemii koronawirusa i rządów PiSu. Więc pewnie stąd słyszałeś. Ale mem jest nieprawdziwy, Aztekowie nie składali w ofierze swoich władców, a epidemii w prekolumbijskiej Mezoameryce właściwie nie było.

Avatar Kuman

13 lipca 2021, 12:39

@Nanook: moja wina.
nie sprawdziłem

Avatar Pieselka_Wojana123

13 lipca 2021, 10:08

No ale to z filmu "Luca" 🎞

Avatar RiviX

13 lipca 2021, 10:41

@Pieselka_Wojana123: No i...? Szablon to szablon

Avatar PRLball

13 lipca 2021, 11:49

Avatar Pieselka_Wojana123

13 lipca 2021, 12:51

@RiviX: Ale nie wysyłać cały czas np. Mema co tam pisze szablon to szablon

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Tacy sami, a ściana między nami

Zdeklasowani znowu

Rel

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka