Jestem dumny z tego, że jestem Polakiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cel namierzony
Typowy NPC
Nigdy na to nie wpadną
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 maja 2021, 19:50
-układ planet może być różny (nie chodzi o kolejność tylko odległość)
-drogi w Polsce też są dziurawe
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2018, 10:22
Ja jestem dumny z tego 2 obrazka i każdy polak powinien być
Odpisz
23 lipca 2019, 10:45
@patryko1234: Ja tam jednak byłbym bardziej dumny gdyby powstanie wybuchło w momencie kiedy było wiadomo że szturm Rosjan się uda. Wtedy byśmy wygrali i powstałoby niezależne Państwo Polskie. Wtedy moglibyśmy się bić oddzielnie (co nie oznacza że bez pomocy Aliantów)
Odpisz
25 maja 2020, 13:35
@Jadczukov: em lol, udałby sie ale Rosjanie zdrajcy czekali dlugo az upadnie
Odpisz
26 maja 2020, 10:20
Przeczytaj moją wypowiedź jeszcze raz, ze zrozumieniem
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2020, 13:35
Fajne te memy byly, nie to co teraz takie normickie
Odpisz
19 lutego 2014, 07:18
Ludzie zanim zaczniecie czytać komentarze poniżej zaopatrzcie się w popcorn i coś do picia.
Odpisz
19 lutego 2014, 16:55
@peter302: i zaczyna sie klutnia XD smacznego zycze (sorry za bledy jestem na tablecie)
Odpisz
1 sierpnia 2014, 16:37
a ja na lodówce
Odpisz
5 sierpnia 2014, 15:05
a wiesz że jak na tablecie przytrzymasz np. S to będzie ś. Wiem bo też teraz piszę na tablecie
Odpisz
22 listopada 2014, 11:58
to nic, możesz zamiast ,,u'' wstawić o...ANALFABETA!
Odpisz
6 czerwca 2018, 19:36
@peter302: dzięki za radę
Odpisz
27 sierpnia 2017, 10:03
xd xd xd xd xd
Odpisz
6 grudnia 2015, 18:03
podobno polski język należy do najtrudniejszych języków świata
Odpisz
5 września 2016, 21:20
3 najtrudniejszy 2 chinski 1 japonski/koreanski
Odpisz
22 lipca 2017, 20:48
@Papyrusek: źle. 1 chiński 2 Japoński 3 Polski. Ale to jakiś debil wymyślił.
Odpisz
26 maja 2016, 18:08
Odpisz
1 kwietnia 2016, 16:30
Odpisz
13 maja 2015, 19:55
a oni wmawiają nam ze jest inaczej
Odpisz
20 lutego 2014, 23:41
Jestem dumna z tego, że jestem Polakiem, a raczej Polką, ale widząc ten obrazek można się tylko zawstydzić... Takie tępe ograniczone myślenie, rodem od jakiegoś kibola ~ lubię naszych bo/więc reszta jest beznadziejna. Ktoś tu chyba nie rozumie pojęcia patriotyzmu.. . -_-'
Odpisz
20 lutego 2014, 13:16
A ja urodziłem się we Włoszech :p
Odpisz
20 lutego 2014, 08:29
ja jestem dumny z przeszłości ! Teraźniejszość tego kraju jest dołująca....20% bezdomnych w Polsce ma większe wykształcenie niż ludzie w rządzie !
Odpisz
19 lutego 2014, 17:32
Ja jestem tylko dumny z przeszłości, teraźniejszość tego kraju jest dołująca jak głupi są ludzie i wybierają na rząd coraz większych nieudaczników i krypto komunistów.
Odpisz
19 lutego 2014, 18:30
@Mnich1: jak tak uważasz to weź kandydaturę nie ważne czy premier czy tam nawet prezydent zagłosuje na ciebie ;) a potem ciebie ocenimy
Odpisz
19 lutego 2014, 18:47
@Fobi96: Cóż za głupia odpowiedź ! Każdy ma predyspozycje do czegoś innego to nie zmienia faktów że mamy patałachów w rządzie i gdybyśmy wybrali kogoś lepszego to bym teraz nie pisał tego komentarza.
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2014, 01:26
@Fobi96: Twój tok myślenia jest zupełnie bezsensu. Jeśli nie podoba ci się film w kinie, to żeby go ocenić, musisz najpierw nakręcić lepszy?
Odpisz
20 lutego 2014, 01:50
@Simberli: Nie ale żeby porównać musi ktoś nakręcić lepszy proste taka sama zasada panuje wśród przedsiębiorców nie sprzedają/reklamują etc... czegoś co nie ma prawa się sprzedać a wszystko jest badane sprytnie w warunkach laboratoryjnych lub przeprowadza się eksperymenty.
Odpisz
19 lutego 2014, 20:47
Ten obrazek jest jak smutny człowiek zakładający maske z napisem ,,JESTEM SZCZĘŚLIWY,, tak naprawde nie cieszyłbym się tak w Polsce wszędzie kradną ci co się napracuje dostaną psie pieniądze a taki polityk za to że kradnie innym kase to dostaje kolejną KASE. Każdy wie jak jest w polsce i taki obrazek może tylko troche pocieszyć - ale na chwile, przynajmniej mnie. Oczywiście uważam że jednak czasamu Polska ma swoje zalety, może byc z czegoś dumna, i są też takie kraje które dużo gorzej od nas ale patrząc co można zrobić w Polsce to jednak stwierdzam że Polska już więcej ma upadki niż te wzloty.
Odpisz
19 lutego 2014, 22:45
@frazeologizm: Bo to jest obiektywne patrzenie na dzisiejszą Polskę, nie można się zasłaniać patriotyzmem czy nacjonalizmem bo nie oto chodzi w tych poglądach. To że inni mają gorzej to nie jest usprawiedliwienie do tego by swoich gnoić i pogarszać ich stan. Ale ogólnie no to chyba lepiej zobrazowana sytuacja od mojej. Propsy !
Odpisz
19 lutego 2014, 16:20
Ja jestem dumny z tego że jestem Majarem.
Odpisz